Sevgilim evliyim dedi bende karısını bulup kocanın sevgilisiyim?

Arkadaşlar kadını buldum ve kocanızın sevgilisiyim deyip ona resimlerimizi gösterdim kadın çok sakin davrandı hatta kahve bile ısmarladı fakat hala kocasının sevgilisi olduğuma inanmadı sizce neden? kadın kocamı sevmiyorum fakat ailemde boşanma yok diyor bunu söyleyen devlet memuru kadın kocana soralım dedim kocamın hep sevgilileri olmuştur fakat hiçbiri bana gelmemiştir dedi adamın evli olduğunu yeni öğrendim ve onu gerçekten çok seviyorum..

Güncellemeler:
kadın adamdan tam 10yaş büyük ve kendi ağzıyla ayrı yattıklarını söyledi kadını görmeniz gerek arkadaşlar 48 yaşında ve rahimi alınmış bana kendi ağzıyla kocasına aşık olmadığını söyledi kocan şimdi nerede? diye sorduğumda bile bilgisi yok hiç merak etmiyor mesela adam benimle kaldığında bile hiç aramıyor

amacım yuva yıkmak değil sadece zorunluluktan belki de görev icabı yapılmış formelite bir evlilik

kadın bugüne kadar hep tahmin etmiş sevgilisi vardır diye fakat ilk kez ben çıkıp kadına kocanın sevgilisiyim demişim :) kadın 48 sevgilim 38 ben 32 yaşındayım ve 5yıldır evli olduğunu bilmiyordum kadın 20yıllık evliyiz diyor yani sevgilim 18yaşındayken onu kandırıp evlenmiş resmen

Read more: link

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• evet bir ilki yaşamış ve yaşatmıssın..

malesef bazı yörelerde boşanmak zordur..

bence onların ki de zoraki bir evlilik..

kadın kocasının durumuna alışmış..belkide kendine yol çizmiş yoluna gidiyor..

aileler içinde boşanamıyorlar..

bence dostluğu ilerlet ..inan kazançlı çıkan sen olursun..ayrıca hoşunada gidecektir bu samimiyet..bakarsın en iyi dostun sevgilin sevgili eşi oluvermiş..

0|0
    0|0
    • kadın Aydın'da ve devlet memuru yani ortam çağdaş ve ekonomik durumu da iyi ben öğrendiğimde evli olduğunda ilk önce ayrıldık çok kötü oldum fakat kadın resmen bana annem gibi davrandı 16yaş var aramızda ya "aşk önemli değil evladım emek var ortada o daha 18yaşında küçük bir çocuktu onu ben senin aşık olacağın adam yaptım dedi"

• özel bir firmada çalışıyorum ekonomik olarak sorunum yok şükür

• hımm anladım..o konuda sorununun olmaması güzel..

Erkekler Ne Diyor 19

• şu an onların evlilikleri sadece kağıt üzerinde ama böyle de devam eder yani sen sevgilinle hiç evli olamayacaksın bunu unutma

0|0
    0|0
    • kadın kocasına benden bahsetmedi hala bana da sakın söyleme bana geldiğini dedi neden?

• ya ben sevgilime karısıyla konuştuğumu söylersem? evli olduğunu öğrendiğim günden beri karısının da canı yansın istedim yalan yok sence canı yanmış mıdır?

• karısının fazla canı yanmamıştır ya çünkü böyle bir durum onun için olası ve artık rahatsız edici değil kocasına da söylersen kocası temelli serbest davranır artık nasıl olsa karısı ses çıkarmıyor yani sana bir getirisi olmaz

• kadın demek ki kocasının sevgilileri olmasına alışmış yani aralarındaki tek bağ karı koca olmaları kocası demek ki başkalarıyla sevgili oluyo ama bir geleceği olmuyo sevgilileriyle

0|0
    0|0
    • kadın bugüne kadar hep tahmin etmiş sevgilisi vardır diye fakat ilk kez ben çıkıp kadına kocanın sevgilisiyim demişim :) kadın 48 sevgilim 38 ben 32 yaşındayım ve 5yıldır evli olduğunu bilmiyordum kadın 20yıllık evliyiz diyor yani sevgilim 18yaşındayken onu kandırıp evlenmiş resmen

• anlıyorum sevgilinle hep sevgili olarak kalmaya razıysan sıkıntı yok ama evlenmek istiyorsan bunun hayalini bile kurma bence

• Isin cok zor. Kadinla kocasi arasinda birseyler (hatta hersey) bitmis belliki. Muhtemelen kadininda bir sevgilisi olabilir. Onemli olan, sevdigin adam bosanmazsa bu hayati surdurebilecek gucun vari? Her kadinin hayalidir yuva ve cocuk.

0|0
    0|0
    • herhangi bir erkekten çocuk sahibi olmaktansa sevdiğim erkeğin çocuğunu isterim fakat hiç çocuğumun olmaması benim için bir eksiklik olmaz çocuk maddi ve manevi külfet benim için şu an 12 saat çalıştığım bir işim var ve çocuk için zamanım yok

• yaşın 32, düşündüğün kadar vaktin yok.

• ya adam akıllı karının parayı yiyor sendende cinsel istegi karsılıyor alan razı veren olarak sende razısın sorun yok:))

0|0
    0|0
  • yuva yıkmayı beceremeyem kadın vol 1

1|0
    0|0
  • Adam baya çapkınmış desene kadın hiç tepki vermemiş

0|0
    0|0
  • Çok karektersizmişsin evli olduğunu öğrendiğinde terk etmek yerine eşine mi gittin

0|0
    0|0
  • swinger ruhu

0|0
    0|0
  • ya sende karısını bosasın beni alsın derdine düsmüsün

0|0
    0|0
  • Güncelleme:

bir an acıdığından kuma olmayı bile göze aldın sandım..

0|0
    0|0
  • kadında tapu var erkektir yapar benim kocam derse ne diyeceksiniz

0|0
    0|0
  • cıvkını çıkardınız mkdunuz ilşkining*tlaleleri

0|0
    0|0
  • Geniş aile olmuş onlar :D

0|0
    0|0
  • Sen üstüne bir soğuk su iç kadın d seviyor ve tapusu kadında sende değil :)

0|0
    0|0
  • Ortalık kerhan* olmuş şuraya bak kimin şeyi kimin neresınde yuhhh

0|0
    0|0
  • Sorun nedir şimdi ?

0|0
    0|0
  • yuva yıkan kadın vol .3:D

0|0
    0|0
  • Onu seninle aldatıyorsa senle evlense senide aldatır. Hayır gelmez ondan.

0|1
    0|0
  • ben olsam ikinizi de vurmuştum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• neyini seviyosun tam bir pislik.

0|1
    0|0
  • o zaman üçünüz aranızda mutabakata varın

0|0
    0|0