Dışişleri Bakanımızın Rus gelinlerin Türk aile yapısına uygun olduğunu söylemesini nasıl yorumlarsınız?

netteki gazetelerin internet adreslerinde gezerken bu konu dikkatimi çekti dışişleri bakanımız rus gelinlerin Türk aile yapısına uygun olduğunu ve rus gelin sayısının artması olumlu yönde olur demesini nasıl yorumlarsınız?

tabi özellikle kızlara soralım dışişleri bakanımızın dediği gibi rus gelinler ve sayılarının artması ile ilgili görüşleriniz neler klasik bi soru oldu ama bu sefer olaya devlette el attı :)

link veremiyorum ama her haber sitesinde var :)

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede milyonlarca insan ekonomik sıkıntılardan parasızlık yüzünden evini gecindiremezken evlenemezken bir kaç densizin çıkıpta zikinin keyfine yok rus gelinlermiş yok bilmem nelermiş demesi sadece eski osmanlıdaki lale devrini hatırlatıyor bana türk gelin bulamazsanız rus gelin bulun kendi tuzu kuru tabi beyefendinin müslamınmışlar ya alayının diyeceğim şimdi ağzımdan kötü söz çıkacak

Ayrıca 3 yıl yaşadım rusya da rus kadınları cebinde çok paran yoksa haftada en az iki kez diskoya götüremezsen sümüğünü bile atmaz sayın bakan türk gençlerinide rus milyarderler sanmış sanırım.

Başbakan olacak beyefendide gemicik alıyordu.Bakanında rus gelin alın demesi süpriz değil yani bende ispanyol gelin alın diyorum ama ispanyollar ne der bu işe bilmem.

Türkiyedek imevcut rus gelinlerinde birçoğu zengin türklerle evlidir bakan bunlarıda açıklasaydı bari bir çoğuda rus zannedilen fakat rusyada fakirlik içinde yaşayan ve rusyada yıllardır ezilen diğer etnik gruplardır.

Sadece sayın bakan bu söylemeiyle beni gülümsetti aynı bakana antetli kağıtla torpil başvurusu memurlar.nette dolaşıyor onadailirsiniz. bakabilirsiniz

1|0
    0|0
    • +1 Kesinlikle. Katılıyorum. Rusya'da kuzenim iki sene yaşadı ve çocuğu soyup soğana çevirdiler resmen. Paran yoksa kadın yok.

Kızlar Ne Diyor 12

• valla sayın Davutoğlu bunu neye dayanarak söyledi ben hiç anlamadım şaşırttı beni ziyadesiyle

1|0
    0|0
  • bu demektirki boşanmalar daha da çok artıcak...

1|0
    0|1
  • dış işleri bakanısın demişler Türk erkeğine içinde dış ve işler geçen bir cümle kurunca haliyle ruslar gelmiş aklına. bakanım ben demiş hükümette ak var evlilik çatısı altında bu açıklamayı yapayım demiş.

mesela bunu kullanıcı " rus gelinler hakkında ne düşünüyorsunuz? " diye bir başlık açsa rusa niyeti almış derdim :))

0|0
    0|0
  • Dış ilişkileri geliştirmek için erkekleri aracı yapmak için söylenmiş birkaç cümle... Üstünde durmaya gerek yok amaç ortada

1|0
    0|0
    • aslında iç ilişkileri geliştirir ki bu durum :P

• kebap :))

• az medeni birazda milliyetçi olun yaa.uçkurun peşinde olan ziyadesiyle varsa bizde buna tezat olanla aşk yaparız.hem o rustan olan çocuga yarın O.rus.bu.çocuğun.annesi üst kattakiler hani diye birine bahsederse hak iddia edemezler:D Zhaha

• Neden haberlerde görmedim. Boyle bir şey varsa enteresan...

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor Rusların Türkiye'yi işgali. Ben İngiliz'i aldım zaten, tercih meselesi :) Türk erkekleri de benim profilime uymuyor. Herkesin kendi tercihi. Zevk meselesi, kültür meselesi ve bakış açısı meselesi bunlar.

0|0
    1|0
  • hahaha derım

0|0
    0|0
  • olur bence ayrimcilik yapmayalim. Isteyen istedigini alsin muradina ersin :)

0|0
    1|0
  • ırkımızın tipi düzelir fena mı ehehhehheh :D

0|0
    2|0
  • Osman'lının başına da ne gelirse uçkurunun düşüklüğünden gelmiş zaten. Bu bakanlarda aynı yola devam etsin, iyi olur ülke için.

1|0
    0|0
  • bütün bakanlara hastayım. hep bi şakalar, komiklikler.

2|0
    0|1
  • Her rus geline karşılık bir tane ispanyol, italyan gelecekse neden olmasın. Türk erkekleri de biraz insana benzer.

6|0
    1|6
    • örnek 1

• türk erkeklerinin yakısıklı oldugu dünyaca tescillenmişken(kıvanç tatlıtug, tolgahan sayısman, kenan imirzalıoglu...) türkiyeden sadece azra akın var o da 100 kişiye sorsan kaçı çok güzel der tartısılır. halen sen türk erkeklerinin fiziki görüntüsüne laf ediyorsan diyecek bişeyim yok. he ispanyol italyan falan diyosanız buyrun gidin tabi sizi isterlerse.

Erkekler Ne Diyor 19

• Kimin ne söylediği beni ilgilendirmiyor , benim istediğim eş profiline uymuyorlar .

2|0
    0|0
  • rus kızları candır

0|2
    2|0
  • aslında rus halkı bize benzer. iyi insanlardır. onları sadece buraya gelen nataşalarla kıyaslamayın. ve rus kızları türk erkekleriyle evlenmeği tercih ederler. 3000 rus denekle yapılan bir araştırmada rus halkının dünyada en çok güvendikleri milletin türkler olduğu ortaya çıkmıştır.

0|0
    1|0
  • Turk Dis Islerinden erkekleri rahatlatan aciklama gelmis

vizelerinde kaldirilmasiyla

yakinda gelinide ithal edicez adamlar yerli olan herseye karsilar :)

0|0
    0|0
  • yabancı gelin ithaline de mi başlıcaz yani :D

1|0
    0|0
    • yabancı doktor hemşire öğretmen vs vs yani normal durum devlet eliyle :D işkur gibi evkur evlendime kurumu falan açılabilir :D

• Rus kızları güzel o yüzden katılıyorum

0|1
    1|0
  • kızlarda bize de o zaman italyan ve ispanyol damatlar getirilsin diye yaygara çıkarabilir...

2|1
    0|0
  • duygularıma tercüman:)

link

0|0
    0|0
  • Allah rus kadınlarını erkeklere ödül olarak yaratmış yüce mevlam nasıl bir güzellik vermişse hepsi aynı torna makinesinden cıkmıs gibi maşallah :D

0|1
    2|0
  • walla bende düşünüorm bitane aileme rus gelin getirmeyi türklerden dha insancıllar ya :)

0|1
    1|0
  • Ya ben kac aydır diyorum

rus kızları türk kızını heralanda ezer geçer diye. işte buda ispatı :))

Bizim tipsiz kaprisli türk ezik kızlar X güzel ve kaprissiz rus kızına karşı :D :D

Keşke tanışabilsek imkanımız olsada of of

0|1
    3|0
  • dış işleri bakanı da boş konuşmuş insan olduktan sonra ister rus olsun ister ermeni ne farkeder

0|0
    0|1
  • Rus kızlarına süresiz oturma izni versinler bakın Türk kızları ne hale geliyor :)))

0|2
    2|0
  • Adam filozof olum. Doğru söz. Türk kızlarıyla evlenmeyelim nesilleri tükensin.

0|1
    0|0
  • sonunda dışişleri sesimizi duydu :))

0|0
    0|0
  • aslında rus gelin alsak getirsek iyi olur sadık diyorlar kocalarına tabi ne kadar doğru.

0|1
    1|0
    • azeri bir tanıdığımın dediklerine göre öyle ama o tavsiye etmiyor evlenmeyin diyor ruslarla onlar sizi kullanır diyor :) rusya daki erkekler ye iç sahoş ol tembellik durumu varmış tüm işi kadın yaparmış çalışma işi dahil...ama Türkiye ye gelince ise tek ev işi yapar diyor..:)

• rusa gitmektense rusların gelmesini tercih etmiş kendisi, eşinin de fikrini almak lazım

0|0
    0|0
  • Kesin,

Rus Gelin Vergisi çıkar yakında !

Bakanlıktan Onaylı ...

0|0
    0|0
  • valla temiz olsunda ister rus ister alman olsun ve en önemlisi insan olsun!

0|0
    0|0
Yükleniyor...