Aramızın bozulmadığı ülkeler listesi eklemek isteyen var mı?

aramızın bozulmadığı ülkelerin listesi

1. burkina faso,

malawi

zimbabwe

vanuatu cumhuriyeti

namibya

zambia

gambiya

yeşil burun adaları

san marino (bunu futbol takımı sanıyodum lan)

guyana

sealand (4 km² lik bir ülke)

uganda.

mars

listeyi güncellicem eklemek isteyen var mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• yıl 2002 yer k.ırak gece egitiminde çadırda düşman ve her an saldırabilecek ülkeler şöyleydi, Suriye,ırak,rusya,ermenistan,bulgaristan,yunanistan,iran, ve bunların bazı temel silahlarıda gösterildi hafif ve tanksavar silahlarıda, degişen bişey yok dostum bizi hiç seven olmadı kimse bizim dostumuzda olmadı şimdi olduda kaybedelim

0|0
    0|0
    • birader sadece gülmek eğlenmek burdaki amaç ciddiye alma bu durumu :)

• kuzey ırağa da sınır ötesi operasyona katıldıysan zaten hele hele çatışma ortamlarında bulunduysan iyi devreleri yakmamışsın

• biz içerde üst bölgesindeydik kuzey ıragın içinde kanimaside, 1 tane daha üst bölgesi vardı bizden hariç 10 ay boyunca sadece dag taş batıdaki gibi çarşı izniymiş insanmış görmedik ancak intikal ve arazi aramalarında çobandır yollardan geçen arabalardır öyle bizden başkalarını görüyorduk, bitti gitti çok şükür gönüllü gittik zaten orlara istemeyeni götürmüyorlardı , aklımız yerinde eve geri geldik :)

Kızlar Ne Diyor 1

• azerbaycan

0|0
    0|0
    • onlarla aramız fena bozuk bu ermenistan olaylarına eklemem onu

• bi ülkenin en iyi dostu yine kendisidir o zaman.

Erkekler Ne Diyor 3

• Azerbaycan tabiki tek aklıma gelen orası kardeş ülke.

0|0
    0|0
    • yok kardeşim bozuk aramız adamlar bizden vize alıyorlar ve hala kktc'yi tanımayan ülkeler arasında bir de ermenistan falan yakınlaştık adamlar tripli bize

• Nauru'yu ekledim.

0|0
    0|0
  • kadim dostumuz brezilya

viva la samba!

0|0
    0|0
Yükleniyor...