Dejavuda sınırları zorladığınız oldu mu

arkadaşlar dejavu hemen hemen herkes yaşamıştır ama ben sınırları zorluyorum galiba dajavu yaşamadan önce anlıyorum ve olacakları söyliyebiliyorum geçen bir arkadaşımn ayagı takıldı o anı önceden gördüğümü hatrladım sonra yanımdaki cocuklara birazdan dedim uzun zamandır görmediğim arkadaşımı görücem dedim sonra kaza olucak dedim ve ( servisle bir yere gidiyoruz grupça ) hızlı yürüyelim bügün servis yarım saat erken gelecek dedim millet bana güldü ama dediklerimin hepsi cıktı :D

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Banada oluyor ama çok sık değil ileride ne olacağını söylüyorum ve oluyo o anı önceden yaşadım ve ne olacağını biliyorum

0|0
    0|0
    • güzel birşey ama ben beğeniyorum :D kısada olsa olacakları önceden görmek bilmek cok güzel birşey

• aynen neyse hadi görüşürzü kendine iyi bak ben cıkıyorum yine konuşmak istersen ekle beni hatta eklemenide isterim

• Peki snde kendine iyi bak grusuruz

• SON DURAK!11!

0|0
    0|0
    • o kadar değil ya o cok abartılı benimki ayda yılda 1 oluyor :d

• Hislerime güvenirim ama senin gibi önceden hissettiklerimi söylemişliğim olmadı .Dile getiremedim bir türlü hilerimi =) Fal bakabiliyor musun :P

0|0
    0|0
    • dalgasına bakıyoruz öyle arkadaşlar arasında kahvenin içinde gerçekten şekiller cıkıyor onları yorumluyorum sadece ama ne gariptir ki millet bir daha baktırmak istiyor heralde bakıyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...