Iki gün için öleceğinizi öğrenseniz..?

İki günlük ömrünüz kaldığını söylese doktor size iki gün içine neler sığdırmaya çalışırdınız?

Güncellemeler:
Daha iyi cevaplar çıkabilir aslında farkında olmamız gerek şey bu iki günlük ömürden sonra öleceğimiz olması değil. Asıl farkında olmamız gereken şey ölüm bir nefes kadar yakınımız da olması ve seçimlerimizi, hayatımızı, arkadaşlarımızı, dostlarımızı buna göre seçmemiz gerekir aslında ölüm bir çok şeyi anlatır ama bakmasını bileceksin. ;)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• hiç bişey yapamam ibadetle geçiririm 2 günü zaten yanında olmak istediğim kişinin yanına gidicem Babamın :(

1|1
    0|0
    • Allah Rağmet eylisn baban vefat mı ettin. ama üzülme olur çünkü eskiden insanlar bir yakını öldükleri zaman sevinirlerdi neden diyeceksin ?

Nedeni şu Hz. Muhammed (s.a.v) ve Allah kavuştuğu için insanların yüzünde bir tebessüm oluyordu babanın mekanı cennet olsun

• Allah razı olsun saol :( ama özlemi çok başka helede benim babam gibi ilgili bir babanın rabbim kimseyi yetim bırakmasın ..

• Amin Kardeşim. :/ Zor Bir Durum.

Üzülmek Yerine Baban için dua et olur mu

Kızlar Ne Diyor 4

• O 2 günü sevdiğim insanla dolu dolu geçiririm

1|1
    0|0
  • Abdest namaz boğaz niyaz. :D

1|0
    0|1
  • ibadetlerımı yetiştrmeye calışırım

2|0
    0|0
  • sokakta ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA diye bagirim kacardim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dostum iki gün değil de 6 ay olsaydı sana şimdi ya da asla filmini izlemeni tavsiye edebilirdim.ama 2 günse zaten yapılcaklar belli tabi kişiliğe de bağlı.dinlere pek ilgisi olmayan bir kişi için karaköyde falan eğlenmesi daha makbul olur.ama ben olsam namaz kılar ibadetimi yapardım.bu kadar zaman yapmamışım bari o 2 gün de yapıp öyle gitmeyi düşünürdüm.

0|0
    0|0
    • ne güzel demişin kardeşim peki neden namaz kılmıyorsun bak burada yanlış anlama niyetim sorgulamak değil şu nefis varya aslında o çok şeye engel oluyor yapmamıza .. onu terbiye etmemiz lazım

• maalesef söylediğin gibi nefis.bir de maalesef çok ama çok üşengeç bir insanımdır.

• üsüngeçlikte ona bağlıdır aslında kardeşim, çevrende olsam sana çok yardımım dokunurdu.

• şu anda da zaten 2 sn sonra ölecekmişiz gibi yaşamamız gerektiğinden pek bişey yapmam biraz ahiret korkusundan tövbe falan olur heralde.

0|1
    0|0
  • Gider okyanusa açılırım.. başka ne yapacaksın ki

0|1
    0|0
  • ful pompa rus japon türk fark etmez

0|1
    0|0
Yükleniyor...