Sevgilimin yuklu bır mıktarda borcu var ve odeyemıyor. Calıstıgı yere maaşının yatması ıcın benım hesap

hesap numaramı verdi. ailenden bırısıne neden yatırmıyorsun dedıgım de onlar alıp harcar düğün parası biriktiremeyız dedi. ben de harcarsam peki dedım sen harca yeter kı senın ıcın kazanılıyor bu para dedı . bu olaydan bana deger verdıgını guvendıgını anlıyorum fakat benımle opuştu sevıstı cınsel bişey yaşamadan yapmıştı zaten hesaba para yatırma olayını. ama celıskıde kaldım sevse benımle sevısmezdı kı oyle cok ilerıye gıtmedı kıyafetım vardı uzerımde. sevmese para olayında kımse kımseye guvenmıuyor bu devırde . kafam allak bullak .

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• hangı mantıkla olayı degerlendırıyorsun ınan cozemedım ınsan sevdıgıyle sevısır sevmedıgıylede parasıyla sadece bosalır.bır erkegın hayatında sevdıgı bır kadın varken gıdıp baskasıyla mı sevıssın ıstıyorsun egerkı ole yaparsada bu seferde aldatıldım dıye bas bas bagıracaksın.

0|0
    0|0
    • ya benım korkum başka

• benı basıt bı kız olarak gormez degılmı benımle sevıstı dıye

• senı sevıyorsa ve de bırbrınıze karsıda guven varsa neden gorsun ıkı saglıklı yetıskın arasında olması gereken bırseydır cınsellık olmaz ıse bır sıkıntı vardır emın ol...

Erkekler Ne Diyor 6

• ne alakası var. söylediklerinin birbiriyle alakası yok bence. kafanı karıştırma boşuna. neden sevişmesin. çocuk bunu rahat yapabilmek içinde evleniyor seninle.

0|0
    0|0
    • evet ama ne bileyım ...

• Ikisi ayri seyler. Hekesin borcu var. Herkes borcla evleniyor. Sikinti cekecesin. Ve dogru soyluyor yatti balik yan gider anasini satayim. Takma kafana bunlari. Digerine gelince gelin ata binmis ya kismet demis. Ister yap, ister yapma. Ama saygi gostermek zorunda sana. Ama hep isteyecek yapimizda bu var. Anlayin artik. Iyi kotu karakterli karaktersiz neseli nesesiz fark etmez. Cinsellik no 1 yazin.

• Güven taktiği olabilir. Fazla ileri gitme sende olsun bitsin. Ayrıca sevse sevişmezdi nedir ya. Kim öğretiyor. Aşık olduğumda kızdan SMS gelse bile erekte oluyordum. Adam ne yapsın.

0|0
    0|0
    • guven taktıgı olabılecegını ben de dusundum fakat. parayı ben olmadan bankadan cekemıcek bile. sevişme olayları kızlarda bıraz daha farklı adlandırılıyor işte boyle :)

• olabilir. şimdi tamam ama zaman sonra eskısı gibi sevmezse benı nasıl olsa herseyı yasadım dusuncesı olursa

• Bunun cevabını şimdilik o da bilmiyordur. O yüzden fazla ileri gitme. Aşk erkekler için biraz farklı. O tanıdığın adam gerçek benliğinden çok uzak şimdi.

• sen karışma boşver.

0|0
    0|0
  • borcu adli takibe takıldığında anlarsın nealaka

0|0
    0|0
    • tamam da benım ustumde para . onda değilki soy adımız bile tutmuyo nerde bulacaklar

• sgk sına bakıp maaşı yattığı hesabı haczediolar maalesef

• benım adıma yatıyo para ama onunla ilişiği yok kı

• borcu için senn hesaptaki parayı alabilirler dikkatet

0|0
    0|0
  • Sorduğunuz sorudan pek bir şey anlamadım açıkçası, neyin cevabını arıyorsunuz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• doğru dedin sevse senle değil yoldan geçen biriyle sevişirdi !

0|0
    0|0
    • canım.. ben de onu sevdiğim için seviştim ama bir yandan da korkuyorum bir zaman sonra artık benı eskısı gıbı sevmezse dıye :(

• seviştin diye mi sevmicek? nerden öğreniyorsunuz bunları yahu

• erkeğin sevmediği biriyle mi sevişmesi lazım anlamadım ki .

0|0
    0|0
Yükleniyor...