Turan Dursun 'un Külleteyn kitabını okuyan var mı? Yorumlarınız neler?

Turan Dursun 'un Külleteyn adlı kitabını okuyan var mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım sana olumsuz gelen cevaplara kızman tuhaf... sen turan dursunun avukatımısın? müftülük de yapmıs ama icindeki sapkınlıgı bastıramamıs biri. din felsefesi konusunda agzı iyi laf yaptıgı icin dini bilgilere ve konulara hakim olamayanların aklını cok güzel celebiliyor.. aslında tespitlerinin dogrulugu değil sinsice sunus sekliyle akılları sapkınlıga ve dolayısıyla kuran'a ve allaha karsı celiyor... uzak durmak lazım... allah onun hakkndan gelecektir...

0|0
    0|1
    • Bende sana katiliyorum, dikkatimi cekti kurandan bir surenin bir kismini alip yorumluyor tamaina gore degil, ama o kitapta cizdigi dunya muslumanlikla ilgisi yok,

Kızlar Ne Diyor 1

• okudum içerisindeki düşmanlık ve kini çeşitli iftiralar ve abartılar da katarak mizahsen bir dille anlatmış.

0|1
    0|3
    • Kendisini sitesinden takip ettiğim kadarıyla gayet kanıtlarla açıklamalar yapan bir şahsiyettir. Doğmaları baz alıp onlara göre hareket edersek ancak sizin dediğinize ulaşırız. İftira ve vb. hiçbir düşüncesinide görmedim..

• kendisine sahip çıkan çevereler malüm...

• Bence muslumanliga belden assagiya vurulan bir darbe.

Erkekler Ne Diyor 4

• Barış Manço - Ayrılık

Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Gece Yolcuları - Unut Beni

Esmeray - Unutama Beni

0|1
    0|0
    • Yanlış soruya yazmışım, kusura bakma. Değiştirdim yerini. :D

• okumadım..

0|0
    0|0
  • Turan Dursun un Din Bu 1-2-3 kitaplarını okudum.Bahsettiğin kitabını okumadım.

0|0
    0|0
  • onun dengesiz ve uyumsuz biri olduğu için din eğitimini yarıda bıraktığını duymuştum. bu durum onu inanç değerlerine düşmanlığa itmiş. bu yazdığı kitap bunlardan biri.

0|0
    0|3
    • Turan Dursun (1934 - 4 Eylül 1990), Türk yazar, düşünür, imam ve müftü. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemek lazım. Saygıdeğer bir insandır kendisi..

• aslen aleviymiş zaten

Yükleniyor...