Biraz klişe bir soru olucak ama...

Sadece merakimdan:) KS nickiniz sizin hakkinizda ne anlatiyor, yani nickinizi neye dayanarak sectiniz..? mesela benimkisi iremmmgs05 cunku ismim irem ve tuttugum takimda galatasaray.

0|0
8|40

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıf gölge.

Gölgenin zayıfı mı olurmuş diye sorabilirsiniz.

Evet olmaz.

Tıpkı Beyaz Gürültüde'ki beyaz gibi..

Ama ona beyaz demelerinin bir sebebi var. Gürültü beyaz olamasa bile çağrıştırdığı bir anlamı vardır.

Gökkuşağının renklerini geriye doğru çekip onları sıkıştırırsan eğer, bir renk elde edersin.

Evet, beyaz rengidir o..

Tıpkı doğadaki bütün sesleri toplayıp bir süpürge makinesine çekermiş gibi bir sesi vardır Beyaz Gürültü'nün de..

ondan beyaz derler ona. Tüm seslerin karmaşasıdır o çünkü.

Ben de böyle bir nick aldım kendime. Zıt olan şeyleri severim. Gürültü beyaz olamayacağı gibi gölge de zayıf olamaz.

Ama ben zayıf gölge dedim.

Bir anlamı var çünkü..

Dışardan görüntümün aynasını oluşturuyor bu nickim.

Zayıf tarafımı yansıtıyor ilk kelimesi.

Kilo olarak değil. Duruş açısından..

İkinci kelimesi ise -gölge- o zayıf gibi görünün kişiliğin altındaki görünmeyen değerleri saklıyor kendisinde.

ZayıfGöLGe..

Tam beni yansıtıyor.

Çünkü çoğu kişi gölgeleri önemsemez. Asıl var olan beden dikkatini çeker onların..

Kimse yere bakıp o siyah karartıyı görmek istemez.

Ama unuttukları bir şey var;

O siyah karartılar içimizdekilerin yansımasıdır. Bedenimizin değil..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• özelim kanka :)

0|0
    0|0
  • Valla herşey bir anda oldu önce ne olsun ne olsun diye düşünürken o sırada dışarda top oynayan çocukların sesi pencereden duyuluyordu ben ne olsun diye düşünürken dışardan şöyle bir ses duydum ahmet topu bana at ve böylece ahmet oldu 100 e gelincede o an yanımda sadece 100 tl vardı oda o şekilde oldu ve sonuçta ahmet100 olarak kaldı.

0|0
    0|0
  • Gece eskilerden güzel bir film izlemiştim ve ertesi gün burayı keşfettim bütün mesele bundan ibaret.:)

0|0
    0|0
  • Online bir oyunda oynadığım karakterin nickiydi ona da nasıl koydum bilmiyorum .

0|0
    0|0
  • hiçbir anlamı yok yıllar önce öylesine kendimce yazdığım bir nick...peki senin sondaki 05 oda memleketmi...?

0|0
    0|0
  • masaya dayanırken seçtim

1|0
    0|1
  • taklamakan. afrıkada bir çöl ismi :D

1|1
    0|0
  • Çok konuşuyorsa birisi karşımda ve saçma sapan konuşuyorsa ve sus dediğim halde saçmalama dediğim halde,hala konuşuyorsa öperim

0|0
    0|0
  • açıklamama gerek var mı ? =)

0|0
    0|0
  • nickim srkn01 ismimi kısalttım serkan olması lazım aslında , 01 de adanalıyım 01 yazıyorum alışkanlık oldu :D

0|0
    0|0
  • bi ara biscolata erkeği modası çıkmıştı hepsi seksi seksi erkekler haliyle twitterda kızlar baya yazıyodu onların hakkında. bende bir biscolata erkeği değilim diyerekten twitterdaki adımı eticicibebe erkeği yapmıştım. aklıma bu geldi üye olurken:D

0|0
    0|0
  • bi tahmin et bakam benim nickim ne anlatıyo.

0|0
    0|0
  • adın irem değil bunu nerden biliyorum nikime bak anlarsın

0|1
    0|0
  • irem nickinin anlamını düşünüyodum ben de sabahtan beri. sağol bizi aydınlattın güzelim ya hgadjbhsnjad

1|0
    0|0
  • 54BIR (memleketimin plakası 54, yazı ile okuyunca SABIR o da isminin manası yazı ile olan BIR kısmı ise ilkokul numaram1 numaraydım :)

0|0
    0|0
  • Tahmin etmesi kolay değil.

0|0
    0|0
  • Açıklamasanda anlayabilirdik senin nickin anlamını :)))

0|0
    0|0
  • sevdiğim bir filmdeki karakter

0|0
    0|0
  • Aşkolsun İrem beni tanımıyor musun..

1|0
    0|0
  • 1990 lı yıllarda pluto gezegenini çok küçük ve dış gezegenlere çok uzak olması sebebi ile yüzde 50 oy ile gezegenlikten çıkardılar. Böyle işte hep ezilenlerin yanındayım, her zaman da %50 dn nefret ederim bilmem anlatabildim mi :p :p :p

0|0
    0|0
  • agnostik olduğum için bana arkdaslarım allahsız Tospaa derdi bide ninja turtles cok sevıyodum kucukken ızlerdım kacırmadan Rafaelı ve michalengeloyu severdım bırlestırdım böyle bısı cıktı .

0|0
    0|0
  • Dünyaya bir daha gelsem kırlangıç olmak isterdim. Son derece özgür bir kuş ayrıca. Ben de özgürlüğüme çok düşkünüm. Bu nedenle.

0|0
    0|0
  • Ks deki nickim uyuztilki kendisi japonca kokusu olmayan çiçek demek.. Aynı zamanda dogru tonlamayı yaparsan bu neyin kafası hacı anlamınada geliyor..

0|0
    0|0
  • ben herzmaan ısmımı kullanırım nıck olayında olması gerekn yanı :)

0|0
    0|0
  • Ölümsüz bir adamın ismi.

0|0
    0|0
  • Sen*git amina koyduğum. Ne saniyosun sen kendini.

0|0
    0|0
  • arkadaşlar bana çok bilmişsin herşeye de bir cevabın var derler o yüzden bilmiş :D

0|0
    0|0
  • Adım ve benim icin anlamı olan lise sıra numaram :D

0|0
    0|0
  • baya düşündüm ama bulamayınca böyle bir şey yaptım pişmanım

0|0
    0|0
  • Anlık...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 8

• Psykhe ; Erosun aşık olduğu mitolojik bir şahsiyet. Bir çöpçatan ile ileriye dönük bir ilişkim olabilitesini düşünerek koydum. :)

0|0
    0|0
  • Benimki mesleki hedefimi anlatiyor hedefim mersin limaninin ceosu olmak

0|0
    0|0
    • namık kemalin bir sözü geldi aklıma, hayalle yaşanın ... :D

• Çok sertim.

0|1
    0|0
  • tamamiyle her zamanki halimden esinlendim.

0|1
    0|0
    • ama süper bir şey:) böyle insanın nickine baktıkça yüzüne tebbessüm çökmeli senin ki öyle:))

• olumsuz havaları dağıtmaya geliyorum işte:)

• benim adım ve doğum tarihim olduğundan :)

0|0
    0|0
  • lezbiyenim ve utanmazim (:

0|0
    0|0
  • Valla nickim direk beni anlatıyor ..Aslanlarkraliçesi <3

0|0
    1|0
  • Seninki çok orijinalmiş. Gizem yapmayı sevdiğim için ben de bunu seçtim

0|0
    0|0
    • evet oyle napiim orjinal biriyim ama gizliden ciksaydin daha iyi olurdu