Sporcularda neden kıl tüy sorunu yok ?

Hangi sporcuya baksak tüysüz tertemiz vucudu var.Spor yapanlar mı kıl tüy olmuyor yoksa kendilerimi ağda yapıyor bu nasıl iş?

0|0
11|16

En İyi Kız Görüşü

• Geçen sene spor salonuna gidiyordum erkek arkadaşın teki(x) bana bir şey sordu

x: Ağda nasıl yapılıyor bilgin var mı?

Ben: ?!?!?!?1

x: ya özür dilerim ama cidden ihtiyacım var ağda nasıl yapılıyor?

Ben: ne biliyim ben git karı kız kuaförlerine oradan öğrenirsin

X adlı şahsiyet bu sefer başka bir kıza sordu kız ona bir güzel anlattı detaylı detaylı hemde, ertesi gün x adlı şahsiyet spor salonuna geldiğinde bacağını gösterdi bize, kılsız tüysüz bebek poposuna benziyordu

kendisi ağda yapmış...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ağda.

0|0
    0|0
  • Ağda yaptırıyorlar tabi ki. Çünkü kıl insan vücudunda enerji kaybına yol açıyor ve kişiyi yavaşlatıyor. Orn: yüzücüler, atletler...

0|1
    0|0
  • killari agir geliyor ondan aldiriyorlar :D

0|0
    0|0
  • Benim çok basketbolcu ve voleybolcu arkadaşım var. Onlara ilk ağdalarını büyük bir zevkle ben yapmıştım. :DD Ama çoğu epilasyonla kökten kurtuluyor :D

0|1
    0|0
  • Kıl kas gelişimini engeller bu yüzden öyleler...

0|0
    0|0
  • lazer epilasyon :)

0|1
    0|0
  • epilasyon :)

0|0
    0|0
  • Kendileri alıyor.

0|0
    0|0
  • sen şimdi bu soruyu açtın ya, herkes sporcu olur şimdi :D

0|0
    0|0
  • aldırıyorlar tabiki :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bende spor yapıyorum ve bildiğin karı gibi ayda bir ağda yapıyoruz ama artık lazer tedavileri var bide şu konuya açıklık getireyim kıl vücuda ağırlık yapmaz veya kas gelişimini engellemez bunlar şehir efsanesidir bilmeyen cahiller elinizin altında internet var girin okuyun araştırın sadece göze hitap etmesi için kıllar alınır

0|0
    0|0
  • kremler filan kullanıyorlar bildiğim kadarıyla vücuttaki kıl ve tüylerde enerji ihtiyacı varmış sporcular daha enerjik olmak için kıl tüy müy ne varsa alırmış

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla profesyoneller masaj yaptırdıkları için kıllarını aldırıyorlar vücutlarının daha esnek olması için galiba

0|0
    0|0
  • kıl ve tüy protein bazlı vücutun parçasıdır spor yapanların kıllarını tüyklerini alma sebebi spor yaparken aldıkları besinler ve yedikleri yemeklerin oluşturduğu proteini kıllar ve tüyler emmesin diye tüylerini alırlar makina,ağda,krem ya da lazer ile tüylerini alırlar bende fitness la ilgileniyorum ve bende alıyorum tüylerimi

0|0
    0|0
  • profesyoneller alıyorlar.. yoksa kılsz tysuz değiller yani :)

0|0
    0|0
  • lazer yaptırıyorlar

0|0
    0|0
  • Bazısında hiç yok bazısıda varsa almak zorunda kıl kasların gelisimini engeller kendi büyümünü saglar bildigin emicidir yani ;) kıl tüy sorunu spor yaptıktan sonra kaybolmuyor yani ya hiç olmamıstır ya da almısıtr ;)

0|0
    0|0
  • Kıllar kas gelişimini yavaşlatıyor. Ondan aldıran çok sporcu var. Mesela Kıristiyano Ronaldo. Adam kaşlarını bile aldırıyor :/

0|0
    0|0
  • bende futbollcuyum kıllarımı aldırıyorum. çünkü yasak kıllar insanın enerjisini azaltıyor daha çabuk yorulmasına sebeb oluyor, o yüzden kulüp aldırın, kıllarınızı diyor bizde alıyoruz :D

0|0
    0|0
  • Kıllar kas gelişimini ya yavaşlatır ya da belli bir yerden sonra durdurur bu yüzden sporcular ve kas yapanlar kıllarını aldırırlar benim basketbolcu arkadaşlarım vardı onlarda aldırıyorlardı

0|0
    0|0
  • Onlar özellikle alıyorlar kıllarını.

0|0
    0|1
  • kıl kökleri kas dokularındaki yağı emdiği için kas yapımını yavaşlatır yeteri kadar kas yaptıktan sonrada kaslı vücut kıl dönmesi riskini arttırır.. bu sebeple çoğu sporcu kıllarını alır..

0|0
    0|0
  • kıl yavaşlatır die duymuştum o yüzden çoğunda yok

0|0
    0|0
  • Vücut çalışan sporcuların tüyleri kasların altında kaldığı için çıkmıyor.

0|0
    0|0
  • lazer sayesinde

0|0
    0|0
  • Eğer kaslıysa aldırıyorlar zaten kıl olunca kasın bir anlamı kalmıyo :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...