Kapat

Aşka devam mı yoksa başka aşklara yelken açmak mı?

rkadaşlar bir kız/erkek var çok aşıksınıZ tüm sevginizi verdiniz herşeye eyvallah dediniz mecburi ayrlık yaşadınız ne olduğunu anlayamadan aradan çok zaman geçti ve sonunda sebebsiz yere gitti başkasına aşık oldu neden diye sormak istediniz sizi görünce dudak büktüğünü gördünüz yinede konuşmak istediniz direttiniz konuşmak için tek söylediği başkasını seviyorum oldu başka birşey demedi cevap vermedi ve gitti...sonra bu işi anlamaya çalıştınız ve cevabın başta tüm sevginizi vermeniz herşeye eyvallah demeniz olduğunu anladınız ama o mecburi görüşemediğiniz zamanlarda ne olduğunu merak ediyor cevap bulamıyorsunuz ve hala çok seviyor geri dönmesini istiyorsunuz ve de aşık olduğu kişiden darbe yediğini reddedildiğini öğrendiniz ve bu durumu bildiğiniz bilmiyor ama görünüş olarakta sizinle tekrar birlikte olmak gibi bir niyeti olmadığını düşünüyorsunuz ne yapardınız tekrar iletişime geçmek ...kalbini tekrar kazanmak...hiç oralıklı olmamak ...düşünceleriniz nelerddir?

0|0
2|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• ufak sürprizler yapabilir yanında olduğunu hissettirebilirsin.

0|0
    0|0
    • yanına bile gidemiyorum ailesi o beni bırakıp gittiği kişiyi ve reddedildiğini bildiğinden baya kızdı ona o yüzden beni görrdüğünde bana bakmıyor bile facesi var yazsam konumaz benle sanırsam bunu uzaktan nasıl yapabilirim

• direk naber de çok ibretlik bir şey yazmana gerek yok.

• iyide gittiğinden beri konuşmuyoruz bir sene oldu o kadar basit mi?bir naber yazmak ve cevap almak ...ilk facesini açtığında kardeşine beni tanıdıklarına öner demişti ailecek tanıdık olduğumuzdan benide önerdi ben kardeşine sordum kardeşi o öner dedi bende geri döndü konuşmak istiyor diyedüşündüm öneriyi kabul edip istek yolladım oda kabul etti arkadaşlığı konuşmaya çalıştım pek konuşmadı önce emin olmak istedim o mu istedi diye neden ekledin diye pek konuşmadı sonra silmiş beni

• tabikide başka aşklara yelken açmak.. öyle yapan birisinin hala peşinden giderek sadece g.tünü kaldırırsn...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...