Kadını kendinizi düşürmeden elinizde tutmanın sırrı var mı?

kadını kendinizi düşürmeden elinizde tutmanın sırrı var mı?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yazacaklarım bir kadın için değil..Genel olarak etrafına hükmetmeni etkili eleman olmanı sağlayabilecek şeyler...

Çok konuşma, hele boş hiç konuşma..

Ani tepkiler verme...

Sana sormadığı sürece kimseye akıl verme,değersiz bilgi olur.

Birinin üzerine fazla düşme...

Tutarlı ol,söylediklerinle çelişme...

Sana ait doğruların olsun ve onlara sadık kal...

Güzel anlattığın güzel fıkraların olsun..

Müzikli bir yere gittiğinde mikrofonu asla geri çevirme...Ama apır sapır şarkılardan bahsetmiyorum.Sanat müziği dinle biraz bir kaç şarki tanı öğren...

Bir ortamda bir konu konuşulurken iyi bir dinleyici ol,ve öyle tesbitler yapki gözler sana çevrilsin.Ota boka zıplama...

Bol şans:)

0|0
    0|0
    • hükmetmek gibi bir derdim yok, ama hükmedenlerle başa çıkmak amaçlı yapmaya çlşyrm yukarıdakileri. yıllar aldı bunları öğrenmem, bir çırpıda özetlemişsin. tebrik edrim.

• Hükmeden değilsen hükmedilen olursun..Hayatının ve ilişkilerinin ipleri sende olmazsa elbet birisi alır eline...

Kızlar Ne Diyor 3

• bi sefer elinde ttuma nedir onun seviyorsan oda seni birazcık olsun seviyorsa zaten ayırlmazsınız böyle üdşünürsen kız kaybedersin.

0|0
    0|0
    • bi kız üye, erkekler için sormuştu, ben de kızlar için sordum. öyle düşündüğümden değil :)

zaten kaybetmekten korkacak kadar değer vermemi hak eden bir kız da yok şimdilik çevremde

• kendini düşürmekten kastın light erkek diye sert erkeklerin yaptığı tanımsa yanlış yoldasın diyim sana.

0|0
    0|0
  • elde tutma nedir yaa seviyosa zaten gitmez.. ayrıca ilişkide ne çok sıkıcaksın ne çok serbest bırakacaksn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gönül bağları kuvvetli ise mıknatıs gibi yapışır...

0|0
    0|0
Yükleniyor...