Gözaltı morluklarının kesin çözümü varmı?

işim dolayısıyla bilgisayar başında oluyorum hep . göz altı morluklarını tetiklediğini düşünüyorum. bunun kesin çözümü tedavisi varmıdır acaba?

Güncellemeler:
gözaltı morluklarına yönelik kremler kullanıyorum . ama bir etkisi yok bunlarında

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• tedavisi yoktur

maalesef bu iş devam ettiği sürece de geçmesi zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kremler var ama tedavi değil geçici çözüm.. ayrıca bilgisayar için antifofle dinlendirici gözlük al muhakka ve ekran filtresi kullan eğer uzun süre pc basında kalıyorsan..

0|0
    0|0
  • bende de hafiften olmaya başladı ama çaresini buldum çok durmuyorum başında 1 sate bir geziyrum ya da uzaklar abakıyorum :)

0|0
    0|0
  • konuyu takibe aldım aynı sorun bende de var düzensiz uyku ve pc kullanımı nedeniyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• merhaba, yatmadan önce 2 tane yemek kaşığının ucunu hafiften suda ıslatarak buz dolabına koy ve kaşığın donmasını bekle 2 saat kadar süreyle dolapta dursun. çözüm tedavisi kesin olarak lazerle pleengler vardı galiba onun için bir cildiye doktoruna gitmeni tavisiye ederim. neyse devam edelim kaşıkları dolaptan çıkarmadan 5 dk önce göz altına masaj yap sadece mor olan yerlere, masaj kan akışımını hızlandırır. ve şimdide 15 dk boyunca gözünde kaşıkları tut ve sonra güzelce uyuuu :)

0|0
    0|0
  • patatesi rendele suyunu sık ve o suyla yüzünü yıka daha sonra kalan posasını göüznün altına ve tüm yüzüne sürebilirsin :) o sonradan yapışıyo yüzüne yarım saat falan beklet cildin de beyazlar biraz daha faydasını görüceğini umuyorum .

0|0
    0|0
  • kesin çözümü lazer uygulaması çok rahatsız ediyosa yaptırabilirsin ya da patates koy :D

0|0
    0|0
  • Patates koy.

0|0
    0|0
Yükleniyor...