Galatasaray,Beşiktaş ve Fenerbahçe'yi ne kadar rakip görüyor sizce?

Facebook'ta bakıyorum FB yeniliyor bizimkiler öyle paylaşımlar yapıyor ki öyle böyle değil.Küfürler,capslar geçilmiyor anlayacağınız.

Ama BJK yeniliyor bizimkiler az laf ediyor FB'ye göre.

Şimdi nedir bu durum?

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe her zaman daha itici bir durumda.Yönetimi, saldırgan futbolcuları,taraftarları.Beşiktaş öyle gelmiyor artı gezi olaylarından sonra daha çok ısındım onlara

1|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Beşiktaş her zaman halkın takımı olduğu için sempati duyan diğer takım taraftarları bir hayli fazla o yüzden beşiktaşa saldıran fazla yok .

1|1
    0|0
  • şampiyon belli 2. kim?

1|0
    0|0
  • Fenerin balonu bu sene erken patladı bence şu an türkiyede rakipsiziz

2|0
    0|1
  • Galatasaraylı olarak söylüyorum. Fenerbahçe her zaman en büyük rakibimiz olmuştur. dünyanın en önemli 3. derbisidir zaten. iki takım arasında rekabetten çok nefret var. her maçta kırmızı kart oluyor dikkat edersen. gazozuna bile oynasalar kan çıkar sahada. ama beşiktaş öyle değil. son 20 yılda sadece 3 kez şampiyon olabilmiştir.(1993-2003-2009) yakın zamanda da şampiyon olabilecek bir görüntüsü yok. avrupada tarihin en farklı mağlubiyetini almıştır. o yüzden çok önemli değil beşiktaş. ciddi bir rakip değildir yani.

1|0
    0|0
    • dünyada kimsenin haberinin olmaığı dünyanın en büyük 3.derbisi... bu sadece türk basının bir uydurmasıdır fener-gs maçı oynanındığında bırakın bu maçı avrupada bir tv kanalının göstermesini 3 dklık özet bile çıkmıyor istersen avrupada tanıdığın yabancı ark varsa sorabilirsin...futbol kalitesi olarak son derece kötü geçiyor maçlar sadece kırmızı kart çıkar o kadar oda milleti heycanlandırıyor...

• derbinin anlamını biliyor musun sen ? göztepe-karşıyaka da dünyanın en önemli derbilerinden biridir. dünyada kaç kanalın göstermesine gerek yok.

• Galatasarayin fenerin rakibi olmasi icin daha +30 kez derbide feneri yenmesi gerekir ki galibiyetler esitlensin..

Besiktasi rakip olarak degil dost olarak goruyorum, her daim sempati duydugum bi' takimdir..

1|0
    0|0
  • yoo en çok bjk yı çekemiyorlar çunku zamanında hatılıyorum gs uefa kupasını alınca bjk den geçen cok olmuştu gs ye şimdi biz onları gs lı olarakkabul etmıyoruz doneksınız dıyoruz onlarda kıskanıyor halıyle biz niye iyi gün dostuyuz diyerek.

1|0
    0|1
  • Aziz Yıldırım sağolsun yıllardır müthiş bir antipati oluşturdu Fenerbahçe'ye karşı. Beşiktaş'a gezi olaylarından sorna kanım ısınır gibi oldu, taraftarını zaten beğeniyordum. Ancak soruda bahsedilen şeyler çok normal duruma geldi artık ülkemizde. Biz de kaybetsek FB ve BJK taraftarı takılıp dalga geçer yani.

1|0
    0|0
  • ikisi de benim gözümde gurur verici rakipler, iyiki varlar:) onlarsız bu ligin tadı olmaz:))

Beşiktaşın malum çok büyük sıkıntıları var o yüzden üzerine çok gidilmiyor beşiktaşın, demirören şerefsizi mahvetti güzelim takımı

1|0
    0|0
  • bu 100 yıllık bir rekabet ve bu iki takım biraz daha öne çıkmış ikili rekabette ben de bir fenerliyim .. ve şu sıralar bjk yi kardeş takım olarak görüyorum ama gs asla kanım almaz :)))

1|0
    0|0
  • bjk gs ve fb nin gölgesinde kaldı gs nin tek rakibi fb başka takım yok ezeli rekabetten kaynaklanıyor bu tepkiler ama şu bir gerçek gs her zaman fb nin gazı oldu her zaman yoldu avrupada destan yazdığı dönemler yine fb nin gazı oldu gs:)

1|0
    0|0
  • gs ve fb rekabet konusunda çok öne çıkmışlar düşman gibiler ama bjk yi çoğu takım sever çünkü bjk halkın takımı

1|0
    0|0
  • galatasaray konyasporu rakip görüyor muhahaha fenerbahçeyi yendiğine göre güçlü rakip konyaspor :))

1|0
    0|0
    • biz sizi rakip bile görmüyoruz bizim tek rakibimiz barcelona chelsea milandır siz değil :)

• bir sene önce küme düşmeye oynuyordu canım :)

• o zaman sizde bizim uefa kupamız var biz sizi yendik kupa aldık demiyceksiniz :)

• Onlar kim galarasaraydami oynuyor ss

1|0
    0|0
  • Bunu hatırlatırım...

link

0|0
    1|4
  • kümeye cincon

1|0
    0|1
  • Fenerin eti tatlıdır ondan .D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bana cok sacma geliyor boyle turnuvalarda turk takimlari yerine rakip takimi desteklemek. Feneride desteklerim, besiktasida, trabzonsporuda vesaire vesaire...

Galatasaray feneride besiktasida elbette rakip olarak goruyordur nasil fener ve besiktas galatasarayi rakip olarak goruyorsa.

1|0
    0|0
  • belki gs nin canını çok yakmıştır fb o yüzden olabilir

1|1
    0|1
  • Bu sene rakipsiziz ..

İnşallah çok rahat Şampiyon olup 4. yıldızı takıcaz.. <3

1|0
    0|2
  • evet işte fazla fanatikler :)

1|0
    0|2
    • tek rakibiniz barcelona milan chelsea mi ahahah :) canım onlar şampiyonlar ligi'nde ya. hani sizin katılamadığınız turnuva :))

• gs küme düştü de haberimiz mi yok cınım

• geriye bakmıyoruz geleceğe bakıyoruz güzelim :)

• tek rakibimiz tayyip hükümeti,fenerasyon ve tüpçü,bjk fb falan,fasa fiso...

1|1
    0|2
Yükleniyor...