Bu konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

Ben cinsiyetimi değiştirmeye karar verdim.Kadın bedeninde erkek gibi yaşıyamıyorum artık.Oje sürmekten,Kaş aldırmaktan nefret ediyorum.Bazılarının erkek arkadaşın yok mu sorusuna var demekten de bıktım açıkcası.Görünüşüm kadın olabilir ama erkeğim ben duygularım hisslerim öyle.Cinsiyyet değiştirmeye karar verdim artık böyle yapamıyorum ruhum sancıyo.Lütfen bu konuyla ilgili bana yardımcı olun.Erkek gibi hissetmek suç mu ?

Güncellemeler:
Çocukluktan böyleyim ben yeni yaranmadı bu hissler bende.
Böyle yaşamak istemiyorum aslında herşeyim var mutsuzum yinede.

Her kesten çok sıkılıyorum artık dışarı çıkmak bile istemiyorum

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• iyi dusun derim canım erkek gibide hissetsen kız olmak yinede iyidir yaşıcagın ilişkiyi oylede yaşıyabilirsin seni sevecek insan böylede sever yeterki iyi insan ol :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• çok çok ileride pişman olursun emin ol. Bedeninle barışık olmaya çalış. Tabisi kimse birşey diyemez tercihlerine, bu senin kararın bu seçim çok kritik geri dönüşü de yok. Düşün bir ömür kendi genetigine aykırı bir bedende yaşayacaksın

0|0
    0|0
  • Bu dünyada mutlu olmaya çalışma zaten başaramazsın, başarsan bile harama sürüklenirsin.

Tabiki sıkıntı çekiçeksin hislerinle savaşıcaksın ama sırf erkek gibi hissediyon diye cinsiyet değiştirirsen günaha girersin Allah'ın sınavını geçememiş olursun.

Ama Allah'ın bu sınavını geçersen diğer tarafta daha mutlu olucaksın şimdi söyle cinsiyet değiştirip bu ölümlü dünyadaki kısa mutluluğumu seçiyosun yoksa hislerinle savaşıp diğer taraftaki sonsuz mutluluğumu seçiyosun?

0|0
    0|0
  • Madem erkek hissediyorsun kendini o zaman erkek ol tabi bence. Benim kanımca cinsiyet değiştirmen suç değil. İnsan kendisi ne hissediyorsa o olabilir. Kız kadın olup da erkek hissediyorsa erkek olabilir cinsiyet değiştirerek ya da erkek olup da kendisini kız kadın hissediyorsa kız kadın olabilir cinsiyet değiştirerek aynı şekilde. Ben öylelerine kötü yargıyla bakmam.

0|0
    0|0
  • Kadına benzemeye çalışan erkeğe, Erkeğe benzemeye çalışan kadına Allah lanet etsin

Hadis-i Şerif

1|1
    1|0
  • 20 cm aletle ve 2 kg testesteronla erkek olunmuyor canım benim doğuştan gelen birşey ise eyw da duygularına ve özentilere kapılıp tercih meselesi yaparsan s.git derim kısaca.

0|0
    0|0
    • Sende 2cm şey varda kendini adam saniyosunda biz birşey mi diyoruz aptal kes insanlara düzgün yaklas

• Yaptığın yorumlara dikkat et bir kızla konuşuyorsun ve ona s.ktir git diyorsun ona bunu deme hakkın yok sende onun gibi insansın seninde onunda duyguları var yardim istediği için bu konuyu açmış yardim edebiliyosan et ama onu uzeceksen kalbini kiracaksan kaybol sunu unutma kimin hangi kusuru ile dalga gecer veya onu azarlarsan başına aynısı gelir seninle sabaha kadar bu konuyuda tartismicam kendine dikkat et biraz karşındaki anlamaya calis

• karşımda kız görünüşlü ama kız olmadıgını idda eden biri var bu 1 şimdilerde cinsiyet değiştirmek moda oldu bu 2. bu bir kusur değil yaradılışı bu şekilde ise bu 3. s.git derim çünkü bu tür şeylerden prim yapan insanlar tanıdım o yüzden böyle bir şey var ise zaten ilk ailesine açılmalı burdan alacağı cevapları sen tatmin edecek mi ? iradesi var ruhu onun ama o o bedene istediği gibi davranamaz çünkü hayatta onun değil beden de emaneti aldğı gibi bıraksın.

• daha çok hormanel bir durum bu ailene bu durumu anlatmanda fayda var ama tepkileri hiç olumlu olmayacaktır haberin olsun

0|0
    0|0
  • aslında hissettiğini zannediyorsun . ayrıca erkek olman için en az 4-5 yıl gerek

0|0
    0|0
  • Gerekli cevabı ''Aylinakdağ'' vermiş bize laf düşmez.

1|0
    0|0
  • Suç...Psikolojik yardım Al.

0|0
    0|0
  • Bu dünyaya bir kere geliyorsun. Nasıl mutlu olacaksan öyle yaşa.

0|0
    0|0
  • eminmisin sonra hüsrana ugramada.

0|0
    0|0
  • Allah varsa o bilir.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Canım suç değil kessinlikle allah seni böyle yaratmış ve seni zor bir sınavdan geçiriyor eyer cinsiyet degistirirsen iradene hakim olmadığını kanitlarsin ahiret gununde allah sana tek birşey diyecek sen benim yarattigim bedeni nasıl degistirirsin o yüzden yapma iradene hakim ol

0|5
    1|0
    • Uzun zamandır düzgün cevap veren tek kişi bravo kutluyorum seni

• Verilen bedene zarar vermek değil bu.Değiştirmek günah diyorsun.Ben de protez örneğini vererek bunun ne kadar saçma bir düşünce olduğunu söylemeye çalıştım.Fakat tartışmamız kısır bir tartışma görünen o ki.Kusuruma bakma.

• Ben sana onun açıklamasını yapmıştım protez sakat bir adamin hayata tutunma çabası ki bu günah değildir elinde imkan varsa sakatlığı giderebiliyorsa yapa bilir anladın cinsiyey degistirmek çok ayrı sakat birisinin protez takmasi çooook ayrı konular bence senin önce bu iki konuyu birbirinden ayırt edebilecek zekaya sahip olman gerekiyor kusura bakma

• Şimdiden hakkında hayırlısı olsun :).Senin hayatın senin bedenin.Bol şanslar.

0|0
    0|0
  • bari erkek hesabı açsaydın sonradan yeni hesap mı alcan :P şaka şaka. iyi düşün valla bilemedim ilk defa böyle bişeyle karşılaştım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...