Profosyonel futbolcu olsan... :P

Profosyonel futbolcu olsan hakemlerin vereceği ya da verdiği adaletsiz kararlara eyvAllah deyip susabilir misin ?

"Haksız yere sarı ya da kırmızı kart vs. verse"

(dalmadan çirkefleşmeden) falan filan... :D

0|1
8|27

En İyi Erkek Görüşü

• saha dışında yakalarsam hiç hoş olmaz o_O sahada tam bir profesyonelim ama ; vururlar mesela bana , biri faul demezse durmam bile kalkıp devam ederim =) öyle konsantre oluyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Eyvallah diyip susarım..

İşim o benim hakeme küfür etsem veya kaba kuvvet uygulasam 10-12 maç ceza yerim + takımın kestiği para cezasıda cabası.. o işten ekmek yiyosam ekmeğime ihanet etmem susarım .

1|0
    0|0
  • Asla susamam gider bir ton tartışırım.En az 3-4 maçta bir cezalı duruma düşerim. :) Heleki Galatasaray -Fener maçıysa ve fener'e haksız yere faul verilerse gider o hakemi öldürürüm.

1|0
    0|0
  • soyunma odasında dötlerine parmak atarım!

1|0
    0|0
  • İtiraz etmenin bir fayda getirmediğini düşünürsek ee mecburen kabullenirim ya da sakin bir dille sitem eder şekilde söylerim ama nafile

1|0
    0|0
  • Profesyonel futbolcuların itiraz etme sebebi hakemin doğru karar verdiğini bilseler bile psikolojik olarak hakemi etkileyip ilerleyen dakikalarda takımları lehlerine karar verdirme çabasıdır. Yani her halukarda susmıycaksın :)

1|0
    0|0
  • çok kırmızı kart görürdüm heralde bide volkana ağaz burun dalardım .. dalma demişin ama o adama dalmamak mümkün değil :))

1|0
    0|0
  • hacı o başka bir duygu zaten o an beynine hükmedemiyosun herşey aniden gerçekleşiyor bırak amatör küme maçlarını halı saha maçlarında bile vardır bu kavga .

1|0
    0|0
  • Profesyonel futbolcu değil,amatör futbolcu olsam bile susmam..

1|0
    0|0
  • Kesin dalarım cogu i*ne oluyor zaten fırsat kollarım dalmak icin ahah ;)) ama tabi o pskolojiyle sahalardan uzak kalma olayı var o yüzden hersey değişebilir ;))

1|0
    0|0
  • mecbur hakemin verdiği kararlara susacaksın yoksa susmazsan sarı veya kırmızı yersin ozaman takımdan da ceza yersin ;)

1|0
    0|0
  • karara itiraz etmek saçma bikere kaç yıldır futbol takip ederim hiçbir hakemin kararını iptal ettiğini veya geri aldığını görmedim

1|0
    0|0
  • Her maçın bide çıkışı var diye bir hatırlatma şart olur..

1|0
    0|0
  • futbolcu olsam direk şikeye girerim ben

1|0
    0|0
  • (: adaletsiz kararlar diyorsun madem adaletsiz neden eyvl dicez? ayrıca buna eyvl dememek için futbolcu olmaya gerek var mı :p

1|0
    0|0
  • i*ne hakem gene hakkımızı yedi deyip hakeme dalarım çirkef olurum o an :D

1|0
    0|0
  • ben bu yuzden futbolcu olamadım zaten :)

1|0
    0|0
  • Ben kendimi tutamayabilirim ama kendime hakim olamaya çalışırım

1|0
    0|0
  • kardes bu ısı oynamadan bılemezsın o ankı ruh halıne baglı anlıcagın

1|0
    0|0
  • emre gibi olursan bir şey olmaz

1|0
    0|0
  • Susmam Hakemi Döverim :)

1|0
    0|0
  • Tekme tokat girerim .D

1|0
    0|0
  • ben prof. futbolcu olsam her sezon en az 25 maç cezalı geçerdi :D

1|0
    0|0
  • O kadar milyon doları alcak olsa hakemin kıçını öpecek adamlar var

1|0
    0|0
  • Orta parmağımı gösteririm.

1|0
    0|0
  • Haksızlığa hiç gelemem itiraz ederdim...

1|0
    0|0
  • ben direk hakeme söverim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...