Fatih Terim'in milli takım antrenörü olması Galatasaray'ı etkiler mi?

Bunu merak ediyorum hala eskisi gbi imparator sevginiz devam eder mi yoksa bu durum sizi kırdımı

Bence herseye herkese ragmen imparator

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fatih Terim öyle büyük bir adammış ki, milli takımın başarısı gs nin başarısından daha değerli diyebildi. İşte küçük Fransa diye tanımladığımız gs taraftarı bir fatih terimi hiç bir zaman haketmedi. beter olsunlar, zaten hocaya eleman diyen kodoman mutehayitlere sesleride çıkmamıştı. O artık bizim hocamız imparatora siz saip çıkamadınız ama biz sahip çıkarız.

0|0
    0|0
    • Kelimelerine dikkkat et saldırma saygısızlık etme kimsin sen

• tabıkı bız de ıstemıyoruz demır orenı ama bu adam kene gıbıdır gıtmez. kımse rakıp olmadı karşısına çıkmadı ne yapacaz elımız mahkum. bız beşiktaşın baından gonderene kadar 8 sene bjk lı değiliz dedik. şidi milli takımı tutumuyoruz desek gıtmez gıtmez bu adam yıne. yaptı her ıste var bır musubet budada vardır ıllakı.

• Hayırlısı olsun kardeş fatih hocaya guveniyoz

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunun sorusu bile saçma

O hem babamız,hem hocamız hemde İmparatorumuz <3

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum etkilemez ..

İmparator Halleder .

0|0
    0|0
  • inşallah etkiler :)

0|0
    0|4

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben fatih terimin yerinde olsam tüpçüyle pazarlık masasına dahi oturmazdım ama hocanın kararına saygı duymak lazım

0|0
    0|0
  • İmparatorun kalbimizdeki yeri ayrı.

0|0
    0|0
  • şikeyi ve şikeciyi koruyan federasyonla görüşmesi bile kırdı ama maaş almayacağı için onların çalışanı gibi olmayacak şu durumda. yine de hayır demek bu kadar zor olmamalıydı.

0|0
    0|0
    • beklemiyorum sadece olacakları söylüyorum etkiliyecek işte :)

• hocaların hocası mı keşke ama fatih terimin milil takıma gelmesi bir yandan iyi oldu çünkü milli takımamı kendi takımına mı zaman harcayamaz ligte başarısız olursunuz bence :)

• o yüzden fatih terimi getirdiler zaten tek amaç galatasarayın önünü kesmek :) bişi olmaz bence ya alt tarafı 4 tane milli maç var.

• etkilemez ikisini, bir arda yürütür...

0|0
    0|0
  • Fatih Terim Bu hafta icinde Gs ile 2017 yılına kadar sözlesme imzalıcak.Sorun yok.

0|0
    0|0
  • kesinlikle kırdı

0|0
    0|0
  • etkiler tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...