Kızların %80 ının espri yeteneği yok !!!!

kızların %80 ının espri yeteneği yok ama var olduğunu mu düşünüyorlar acaba kimi zaman anlayamıyorlar bile neden acaba ?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• benim var nasıl yok :) asıl erkeklerin yok kendi kendime espiri yapıp kendim gülüyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kızların %80inin espri yeteneğinin gelişmemiş olduğunu söylüyorsun bu çok büyük bir iddia bari %50 deseydin.

0|0
    0|0
  • ben o %80'in ilk sıralamasındayım :D yeteneksizlik akıyor bu konuda üstümden :S

0|0
    0|0
    • üstünü başını topla o zaman...:D

• Benim esprilerimi çok az kişi anlıyor .

0|1
    1|0
  • evet yok bencede

0|0
    0|0
  • Bencede yok

0|0
    0|0
  • Cünkü 80% o espiriyi anlamiyorsunuz :)

2|0
    0|0
  • Yapılan esprileri anlıyorum ama güzel espri yapamıyorum. Yaptığım esprileri açıklamam gerekiyor yaptıktan sonra. :/

0|0
    0|0
    • aslında biz erkeklerden daha zekisiniz

• bir tarafımın kenarı

2|0
    0|0
  • Bendede yok ondan. Ama bazı kızların çoğu erkekten iyi espri yetenekleri var onları harcamayalım. Hem şöylede bir gerçek var çoğu erkek saçmalayınca espri yaptım sanıyo.

0|0
    0|0
  • Bencede hiç yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kıvrak zekaya sahip olmadıklarından...

Kimse yanlış anlamasın zekaları düşük demiyorum. Kızların zekaları daha çok bir sistem ya da düzen kurmada ve onu yürütmede çok üstün.(Bkz. çocukken oynadıkları evcilik oyunları) Bu sebeptendir hayatlarında herhangi bir kriz anında panik oluyorlar... Sorunları çözmede zorlanıyorlar.(Buna da en basit örnek trafikteki durumları). Bu sebepten mizahın ana özelliği olan farklı düşünce tarzı üretmekte ve anlamakta zorlanıyorlar.

0|0
    0|0
  • zekaları kıt ondan bunu mu diyelim? ne saçma soru bu böyle insandan insana değişir erkeklerinde çoğunun espiri anlayışı yok adamın biri varmış düzeltmiş esprisine gülecek bir sürü insan var

2|0
    2|0
  • %'sini bilemem ama yetenekleri olsaydı hepsi esprili erkek aramazdı.:)

0|0
    1|0
  • ewet yok :)

0|0
    1|0
  • Yeri gelince, çok kötü espri yaparlar, yeri gelince çok ince...

0|0
    0|0
    • yüzde 20 lik dilimde olanlar onlarda..:D

Yükleniyor...