Birgün KS' ye girdiğinizde karşı cinsten hiçbir üyenin kalmadığını görürseniz naparsınız? :D

kızlar diyelim ki birgün siteye giriş yaptınız ve hiçbir mavi nickli üye kalmadığını gördünüz (hepsi hesabını kapatmış), yani her yer pembe, naparsınız? :) aynı şekilde erkekler siteye giriş yaptınız ve hiçbir pembe nickli üye kalmamış, her yer mavi, naparsınız? :)

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi açık konuşalım.Sanki biraz site o yöne gitmiyormu? Şimdi sayarsak kaç tane sitede kız var ve hangimizin size bir hayrı var :).?Bir kere benden bir şey çıkmıyor.Aşağıdaki / yukarıdaki üyelerdende bir şey çıkmaz diye tahmin ediyorum.Eee kim kaldı geriye?Beyler siz yine kaldınız baş başa .Simdi burada dolu dolu kızlar olsa siteye yeni yeni kızlar gelse site canlansa bu kadar canınız sıkılırmı? Sıkılmaz :).Onun haricinde ben burada kızlarda olsa gelirim erkeklerde olsa gelirim.Yıllarca forumlarda onca erkeğin içinde sessizce gezdim.Hiç biri kız olduğumu bilmiyordu.Cok şey öğrendim erkeklerden ve aslında erkeklerin var olduğu yerde daha fazla huzur var taki kadınlar o yere gelene dek :).O zaman işler karışıyor ve erkeklerin düzeni bozulabiliyor.Benim düşüncem budu

0|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...