Neden Fatih Terim? Neden Fatih Terim?

Şenol Güneş ve Mustafa Denizli gibi geçmişte milli takımda başarılı olmuş iki hoca hemde Şu an boşta oldukları halde,onlara teklif gitmezken,neden Galatasarayda aktif olarak görev yapan İmpatarora teklif götürüldü?

Bence amaç,milli takım ve milli değerleri kullanarak,bu tip bizans oyunlarıyla Galatasarayın başarısını engelleme çabasından başka birşey değil...,Ya sizce?

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• sana katılmıyorum. Neden Fatih Terim çünkü diğer hocalar onun kadar başarılı değil. Adam bu işi iyi yapıyor.

0|0
    0|0
  • Kimi getirsen başarısızlık halinde topa tutacaklar başarısızlık halindeki kupaya asla gidemeyiz terimi getirip alın işte son 2 sezonun şampiyon hocasını getirdik daha napalım şeklinde verecek cevapları olacak.terimi getirmek türk futbolu adına acizliktir

0|1
    0|0
  • oldu olacak Arsenal'in rövanş maçında da fenerin başına geçsin de onları da kurtarsın.. etimizden sütümüzden faydalanıyorlar..

2|0
    0|1
  • Galatasaray'ı batırmak.Amaçları.Geçen sene ceza yağdıran adama bu sene gel diye yalvarıyorlar.

1|0
    0|0
  • karar çok yanlış her 2 taraf için de kötü oldu

Yılmaz vural,şenol güneş ya da denizli olmalıydı

0|0
    0|0
    • kesinlikle Şenol hoca olmalıydı...

hemde boşta şuan ya, neden adı bile anılmadı ve hemen Fatih hoca düşünüldü?

• fikrine saygım var :)

• teşekkür ederim )

şenol hoca futbol konusunda aynen bir akademisyen gibi,çok saygım var o adama

• çünkü o imparator türkiyenin en iyi noktalara geldiği dönemde başında terim vardı 2008i hatırla tüpçünün bir planıda gsyi batırmak

1|0
    0|0
  • amaç büyük GALATASARAY'ımızı 4. yıldıza giden bu yolda durdurmak ve fb'nin güçlenmesi için zaman kazanmak. ama bizimkiler de maalesef bu oyuna geldiler. olan GALATASARAY'ımıza olacak. yazık çok yazık...

1|0
    0|0
  • tüpçü böyle bir düşüncede olabilir ama başkanımızın açıklamalarında tavrı ortadaydı olduğu için bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. İmparatorda Galatasaray beni göndermediği sürece bir yere gitmem dedi zaten

0|0
    0|1
  • Yaa iki tane milli maçtan sonra gene fatih terime küfür etmeye başlıycaklar. hep aynı seneryo. Görmediğimiz şey değil. Bu ülkenin insanları Terimin aldığı parayı kıskananlar ve bu parayı hak etmediği düşüncesine sahip olanlarla dolu.

0|0
    0|0
  • Adam kral ondan

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Katılıyorum sana,büyük ihtimal öyle..

Umarım halleder İmparatorumuz

1|1
    0|0
  • evet ya neden ya neden fatih terim biz hiç desteklemiyecez milil takıma 1 yıl ara verdim

0|0
    1|2
  • Bir Fenerbahçeli olarak , Fatih Terim'im hem milli takımı hemde cimbomu çalıştırmasına sevindim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...