Gece uyumadan önce, gün içinde yaşanılan olayları analiz etmenin faydası var mı?

Varsa ne gibi faydaları var?

Sağlıkla ilgili okuduğum bazı yazılarda "Gece uyumadan önce gün içinde yaşadığınız olayları analiz edin, farklı bir şekilde sonuçlanmasını istediğiniz olayların istediğiniz şekilde sonuçlandığını hayal edin." gibi şeyler yazıyor.Bunu uygulayanlar var mı? Ne gibi faydalarını gördünüz? Ya da tamamen gereksiz bir şey mi? Ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece o an uyu sonra kalk ve yasa bu kadar plan sistem düs cok saçma herseyi yapabilme kapasitine sahibiz zaten motonlastırıyorlar insanları sadece insan bir makine değil nereye kadar herseyin planlı programlı sekilde gitmesi her gece aynısını yaptıgını düsün ömrün kısalır bence tam bir saçmalık anı yasamısındır zaten daha neyin analizi onu o saniye kavrıyamıcak kadar gerizekalılastırdılarsa insanları orasını bilemem zaten insan hayatta kalmakla yasamak arasındaki farkı kavrarsa bunlara hiç gerek kalmaz zaten ..;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hiçbir faydası yok istediğin kadar düşün analiz yap boş söylediğin ve yaptığın hiçbirşeyi geri alamazsın.Çok analiz yaptım bunu böyle yapsaydım şunu söyle söyleseydim daha iyiydi gibisinden ama boş.En sonunda anladım ki yaptıklarımın ve söylediklerimin arkasında durmak en iyisi.

1|0
    0|0
  • Koy g*tune gitsin. Bişey duzelmiyor düşünmekle bu yuzden kasmam hiç :D

1|0
    0|0
  • uyku kaçırır

1|0
    0|0
  • Bence yaşanılanları vicdan muhasebesiyle analiz etmek lazım.+ damıyım - demi diye.

1|0
    0|0
  • yoktir

1|0
    0|0
  • ne faydası ya zararı var. uyku kaçıyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• gün içinde kötü bir şey yaşayıp akşam bunu analiz etmeye kalkarsam uyku muyku kalmaz,en iyisi her şeyi akışına bırakmak ve hiç düşünmemek.

1|0
    0|0
  • Kişiye şöyle bi' faydası olabilir .. mantıklı ,stressiz , rahat bi' koşulda düşünme alanı yaratır , gün içinde yaptığımız hatalarımızı , genel olarak tüm davranışlarımızı analiz etmemizi sağlar , tabi her şeyin bi' bedeli olduğu gibi uykudan da az biraz feragat etmiş oluruz .

1|0
    0|0
  • Cox insan icin bazen vardir.benim içinde oyle ama zaman oyle gelisiyoki insan neler yapdiqini bile bilmiyo.

1|0
    0|0
  • hiç kafamı yoramam

1|0
    0|0
  • Beni genelde rahatsız ediyor rahat uyku çekemiorum .s

1|0
    0|0
  • ben hep öyle yapıyorum :)

0|0
    0|0
    • Ne faydasını gördün?

• faydasını gördüm mü bilmiyorum ama bugün yaptıklarımı gözden geçirip yarın şunu yapacam bunu yapacam diyip yapıyorum öyle işte

Yükleniyor...