Hiç düşündünüzmü....

Hiç düşündünüzmü, yatağınızda yatarken bir bomba patlıyor ve nefes alamıyorsunuz çırpınıyorsunuz, hiç düşündünüzmü sevgilinizle el ele tutuşmuş kara bir bulut üzerinizi kapatıyor ellerinizi bırakıyor kendi başınız telaşına düşüyorsunuz, hiç düşündünüzmü, evde daha anne baba ağbi abla demesini dahi bilmeyen tek suçu dudaklarında sadece gülümsemesi olan yeğeniniz, kardeşiniz, komşunuzun çocuğu nefes alamıyor moralmış bir vaziyetde,... düşünmüş iseniz ne yaptınız ve ne yapmayı düşünüyorsunuz

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• düşünmesi bile kötü , pislik eseddd allah belanı verecek !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• amacını ne ya?ben bu kdr düşünceli olsam şuan bakırköydeydim..

1|0
    1|1
  • Evet... Suriye:(((...

0|0
    0|0
    • Müslüman görünümündeki bu zalim cellatları Allah ıslah etsin veya kahhar sıfatıyla kahr etsin..

İnsanları uyurken kimyasal silahlarla öldüren biri ile aynı dinde olduğumu düşünemiyorum. Üzerinizden İSLAM Üniformasını çıkarın. Sığınmayın dinin arkasına.. Orda ölen binden fazla kardeşlerimin adına hakkımı ben helal etmiyorum bu diktatöre..

Allah bize şöyle buyuruyor: Allah emrinde galiptir. fakat insanların çoğu bunu bilmezler...

• Valahi ben , işkence ettikten sonra Allahu Ekber diyen bir zihniyeti düşünmüyorum, Allah hepsini ıslah etsin, o kardeşlerimizede yardım etsin

0|0
    0|0
  • senin elinden ne geliyor ? sen ne yapıyorsun ?

0|0
    0|0
  • dusunmek bile istemem

1|0
    0|0
  • Düşünmeye üşendim

1|0
    1|0
  • hiç düşünmedimde sen bunca şeyi nasıl düşündün

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• düşünmemiş olmayı tercih ediyorum ama bilmiyorlar ki bizler sabrederiz ama gün gelir kan almaksa hesap günü... o gün Türklere neden tanrının kılıcı dendiğini elbet anlayacaksınız ey insanlar. bilmiyorlar ki abd den ab den korkanlar yatak altında saklanırken biz yine kurtarırız bu vatanı... yeter ki engel olmasınlar yeterli. o durumda kalanlara Allah yardım etsin... onların yerinde olsam bir tanesini sağ koymam.

link

0|0
    0|0
  • lan bir sie ya ılla mutsuz olalım diye uğraşmayın

1|1
    3|1
  • düşnmesi bile kötü bea

0|0
    0|0
  • Allah belanı versin esed

0|0
    0|0
  • KAHPECE ÖLDÜRÜLEN ÇOCUKLAR ACI ÇEKE ÇEKE ÖLECEĞİNE DÜNYA KARIŞSIN... ORTADAN İKİYE AYRILSIN... VARSIN AÇLIKTAN ÖLELİM, VARSIN YAMALI GİYSİLER GİYELİM, VARSIN DÜNYA SEVGİSİNİ HİÇ TATMAYALIM...

0|0
    0|0
Yükleniyor...