Bacak sporu ????????????????????

arkadaşlar üst bacaklarımı bıraz kalın buluyorum. arkadaşlarıma aıleme soruyorum gayet ıyı dıyorlar. ama ben biraz da olsa inceltmek istiyorum. hergün spor yapıyorum. baska neler yapabılırm

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• bu hareketi yap link

bu tarz kalça ve bacaklara sahip ol link

bol sporlu günler

1|0
    0|0
    • yok ben yazdn beri spor yapıyorum kaslarım kasılmazda çok zor eriyor üst bacaklar ya

• en iyi üst bacak ve kalça hareketidir düzenli yap kesin sonuç alırsın 2 senedir fittness yapıyorum bende faydasını çok görüyorum

• marangoza git biraz yontsunlar ...:)

0|0
    1|1
  • Bacak erimez kolay kolay ama kalın bacak iyidir eğer şişman değilsen bir kadını seksi yapar kalın bacaklar

0|0
    0|0
    • 1.60ım 52 kıloyum göbeğim yok fazla hiç biyerim yok. bacaklarımı kalın buluyorm ama . erkekler ince bacaktan hoşlanır dıye düşünüyodum

• O zaman sorun yok bence

• kardiyo ile yağ yakman lazım. koşu, yüzme vs.

0|0
    0|0
    • bisiklet sürüyorum o olur mu ?_

• yaz başından beri en az 2 saat sürüyorum ama bir etki yok gibi

• yediklerine de dikkat etmelisin. yediğinden çok kalori yakmalısın ki yağ yakımı gerçekleşsin.

• sıkı diyet ve sporla

0|0
    0|0
  • Yüzme yapmalısın bacaklar için çok sağlıklı ve de ben 3 senedir yüzüyorum.Kız arkadaşlarım bacaklarımı kıskandıklarını söylüyor.Yüzme ile harika bayan bacakları ortaya çıkıyor.Fitness ve body ile de sexy erkek bacakları:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bendede var. şişman değilim ama biraz inceltmek istiyorum. her gün spor bacak egzersizleri plates yapıyorum. ama yediklerine dikkat etmezsen yani beslenme alışkanlığını değiştirmezsen sporunun hiç faydası olmaz. sürekli yeşillik ye. salatana yağ koyma :)

0|0
    0|0
    • salata çok yiyorum hatta çogu zaman öğle yemegini salatayla geçiriyorum. ama çok zor inceliyo bacak ya

• bana kalırsa erkekler pek sevmiyor çırpı bacakları, biraz dolgun olması iyidir her zaman çok dert etme, zaten üst bacak zor erir. sıkılaştırmaya bak. ve sürekli yüzmeye git. vücut inanılmaz şekilleniyor :)

• Bölgesel çalış,fitness-pilates yapabilirsin.

0|0
    0|0
    • plates yaparak çok zayıfladm ama bacaklrma hıc etkı etmıyor

• takma bende 170 boyundayım 62 - 63 kiloyum bacaklarım kalın ama emin ol sen böyle daha güzelsindir balık etlisin tahminimce çoğu kişide senin gibi olmak ister ben pilates yaparak inceldim birazcık ama zayıflamadım ebru şallıdan yapabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...