Hayatınızda pişmanlıklarınız nelerdir; ihanete uğradınız mı?

Hayatınızda bugüne kadar yaptığınız bi şeyden dolayı pişmanlık duydunuzmu yada keşke dediniz mi hicnisey için. Büyük bi hata yaptınizmi? Yada büyük bi ihanete uğradıniz mi ve bunun gibi şeyler cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Daha yapmadım.
    Fakat kafamda dolaşan tilki İstanbul'u terketmemi söylüyor.
    Eğer bunu yaparsam en büyük çılgınlığım olacak :)

0|0
    0|0
  • soruyu tam anlamadım, ihanete uğramaktan pişman mı olmalıyım yani ?

0|0
    0|0
    • hayır yani ihanete ugradınmı ayrı soru pişmanlıkların oldumu ayrı soru tabikide ihanete ugramaktan pişman olunmaz.

• ebesinin hörekesi kadar dolu olan carsinin ebesinin hörekesi kadar dolu olan magazasinin soyunma kabininde sevismek... agzini tutmak icin ne caba göstermistim lan... daha taze bu olay... arada o dukkanin bayilerini gorunce tirsiyorum.

0|0
    0|0
  • herkes hata yapar herkes ıhanete ugramıstır herkes ıhanet etmıstır herkes kazık yemıstır ve herkesin keşkeleri vardır...gururundan arınıp düşünebilene

0|0
    0|0
  • Toplantı esnasında oyun havası açıp oynamak istiyorum.

0|0
    0|0
  • bu hayatta en cok pısman oldugum bısı var hepte pısmanlıgını yasıcam eskı sevgılımın cok kalbını kırdım ona yapılmııcak seyler yaptım bunun ıcın benı seven bı kızı kaybettıgıme pısmanım.

0|0
    0|0
    • sende tekrar dene pişman oldugunu belli et çabala belkide tekrar kazanabilrsin :)

• çok zor durumdasın ya Allah yardımcın olsun. Sadece dua et sabret Hayırlısı neyse o olur zaten..

• yoluma baktım 11 ay oldu tamı tamına onu kaybettım şu anda gun dogusunu izliyorum ve onunla gectıgım caddeler evımın onunde yasadıklarımız hepsı gozumun onunden gectı gulumsedım ve gectım ama ozledıgımı fark ettım ama artık onu goremem cunku ben farklı bıyerdeyım o farklı bıyerde

• Everestin en yüksek tepesine tırmanıp rakı-balık yapmak.Uluslararası kongreye bomba atmak.Türkiyede devrim yapmak... gibi.Zor, ama imkansız değildir hiç birşey.

0|0
    0|0
  • Keşke hiç görmeseydim aşık olduğum o deniz gözleri...

0|0
    0|0
  • genelde ihanet ettim uğramadım

0|0
    0|0
  • Kendi aklım bana ihanet etmediği sürece diğerlerini umursamam

0|0
    0|0
  • pişmanlıklarım o kadar çok ki hangi birini söyleyim:( ihanete uğramadım çok şükür.

0|0
    0|0
  • bungee jumping

0|0
    0|0
  • Çılgınlığım yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yaptığım iyilikleri anlatmayı sevmem ama çok sırtımdan vuruldum hemde en yakınlarım tarafından ..yinede pişman değilim , herkesin yaptığı kendi insanlığını gösterir çünkü .. her insan kendine yakışanı yapar ... O hayvansa birşey elimden gelmez dimi ama ...

0|0
    0|0
  • İhanete uğradım.Bu zamana kadar asla keşkelerim oldu pişmanlıklarım olmadı.

0|0
    0|0
  • keşkelerdir bizi büyüten aslında çok büyük bir hatam olmadı aldatılmaya gelincede bilemiyecegim olmuştur belkide çakmamışımdır :)

0|0
    0|0
  • Pişman oldum keşke dedim.

0|0
    0|0
  • hiç bişeyin sorumluluğunu almadan yaşamak. Ama asıl bunu yaparsam gözüm açık giderim

0|0
    0|0
  • ihanete uğradım diye pişman olacak kadar kendimden bihaber değilim.

0|0
    0|0
    • yok soru öyle degil yani ihanete ugradın diye pişman olmıcaksın tabikide sadece onun dışında herhangi bişeyden dolayı pişman oldunmu :)

• bazen yoldan geçenlere pandik atmak istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...