Fatih Terim'in Türkiye A Milli Takımının başına getirilmesi doğru bir karar mı?

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in Türkiye A Milli Takımının başına getirilmesi doğru bir karar mı?

• Doğru
    62% (100)61% (82)61% (182)Oy Ver
  • Yanlış
    38% (61)39% (53)39% (114)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|41

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• hayır yanlış bir karar,tayyip-tüpçü ikilisinin cim bomun başarısını engellemek,iç karışıklık çıkartabilmek için yaptıkları bir bizans oyunu bu

Galatasarayın başarısını engellemek için milli takımı ve milli değerleri bile kullanıyor bunlar

1|0
    1|0
  • Memlekette adam yok demek gibi olmuş çok saçma.

0|0
    0|0
  • Galatasaray adına kötü olur milli takım için de iyi olur. Galatasaray fatih terimle beraber bu kadar iyi bir performans gösteriyorsa bunu o olmadan da yapabilir çünkü gerçekten de iyiler.

0|0
    0|0
  • Fatih Terime 11 mac sahaya girmeme cezasi verenler simdi onu milli takimin basina getiriyolar. Ben anlayamadim. Galatasaray üzerine oyun oynaniyor ama hadi hayirlisi.

1|0
    0|1
  • Galatasaray'ın önünü kesmek için hepsi başka bir açıklaması yok

2|2
    1|1
  • Bir fenerli olarak doğru buluyorum.

0|0
    0|0
  • Bizim adımıza kötü oldu..

3|0
    0|0
  • Gereksiz.Başka adam mı kalmamış.Galatasarayın önünü kesmekten başka bir şey değil.

0|0
    0|0
  • Doğru.

0|0
    0|0
  • yet it is.

0|0
    3|0
  • joker gibi adam nerde açık var fatih terim:)

2|0
    0|0
  • Doğruuuuuuuuu

0|0
    0|0
  • Bir takım biter diğeriyle uğraşırlar..

bunların altında da vardır bir şeyler hayırlısı .

0|0
    0|0
  • şenol güneş'ten daha iyidir, sonuçta biri 3.lükle yetindi öbürü sonuna kadar gitti...

0|0
    0|0
  • İmparator halleder ..

1|0
    1|0
  • bence doğru değil türkiyede teknik direktör mü yok niye fatih terim

1|0
    1|1
  • Doğru

0|0
    0|0
  • gs parçalama başarılı oldu vesselam...

1|0
    0|0
  • Şenol Güneş'i tercih ederdim,doldurucak yine gerekli gereksiz Cimbomlu futbolcuları

1|0
    1|0
    • siktirgit ya Fatih öyle bir şey yapmaz işini senden daha iyi bilir her şeye burnunu sokma sen ! senin gerekli gereksiz dediğin Cimbomlular dünya aslanı tamam mı!

• ahahahah çok salaksın yaa görürüz o kadroya Gökhan Zan bile girer eminim :D

• evet

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 40

• yılmaz vural ve fatih terim haricinde teknik açıdan bilgiye sahip yıldızsız bile takım oluşturabilecek kapasitede adam mı var ki... gelen gidiyor 3 üncü ayı görmüyor bir çoğu... adaletli olmak lazım. bu isimler hariç daimi olabilen yok gibi. şu süreçte iyi tercih... zor ama zaten kayıp olarak görülen bir süreç, kazanılırsa artı olur... kaybedilirse sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • GS taraftarı isyan halinde hani sizin milli duygularınıza ne oldu.milli takımın şansı az da olsa kalan 4 maçı kazanması halinde küçük de olsa bir şansı var onu zorlamak lazım onu da geçtim kalan maçlardan kötü sonuçlar ile ayrılınması halinde gelecek eleme grubuna daha düşük torbalardan girme riski var eğer terim gs'lilerin iddia ettiği gibi imparator ise milli takımın başına gelip hizmet etmesi lazım sanırım gs'liler için gs kimlikleri milli kimliklerinden daha önemli

0|0
    2|1
  • Fatih Terim Türkiye'nin en büyük hocası bence dünya da da sayılı isimlerden ancak ; TFF artık kısa dönem için birşeyler yapmaktan vazgeçip uzun vadeli planlara girişmeli Fatih Hocanın kurtarıcı olarak görülmesi ve çok büyük beklentiler olması yanlış. Tur şansı çok zor herkes farkına varmalı.

0|0
    0|0
    • ancak'' kelimesine kadar katılıyorum. sonrası saçma sapan olmuş zaten. :D

• Asıl sonrası önemli sadece Fatih Terim üzerinden Türk futbolu yürümez. Tur şansı neredeyse imkansız bu da ortada.

• gs li olarak cevap veriyorum doğru bir karar değil.

0|0
    0|0
  • bence yanlış karar fatih terim iyi teknik direktör ama federasyonla çok fazla çatışıyor yine federasyonla problemler olacak bu konuda yanlış karar fedarasyona her şeye burnunu sokmazsa bence milli takım adına fatih terim başarılı olacağına inanıyorum.

0|0
    0|0
  • En iyi türk hocayı getirdiler daha ne olsun

1|0
    0|0
  • Fatih hocayı eleştirenler gördük fatih hoca 2008de takımdan ayrıldı takım ne oldu bak.A Milli takımı düzelticek tek insan fatih hocadır.

0|0
    0|0
  • Pek doğru bulmuyorum ama çoğu kişi gibi işimize yarayabileceğini düşünüyorum :) Bekleyip göreceğiz bakalım :)

0|0
    0|0
  • bir gs'li olarak doğru bulmadım

0|1
    0|0
  • Şenol hoca da olabilirdi ama ben yine doğru dedim...

0|0
    0|0
  • Terimden iyisi yok

0|0
    0|0
  • gs li değilim iyi oldu

0|0
    0|0
  • bu şekilde galata ve türkiye arasında boğulup ikisinide batırack ve fener 'şampuan' olcak uhaha

0|0
    0|1
  • çok yanlış bir karar bu ülkede fatih terim mustafa denizli şenol güneş hocadan başka hoca yokmu mantık olarak doğru ilerisi için kötü

0|0
    0|0
  • sanki koca ülkede başka hoca kalmamış gibi terim geliyor anlamak güç.sanırsın adamın elinde sihirli değnek var.

0|0
    0|0
  • evet doğru bir karar ama geç oldu. kalan maçları kazanmak bile yetmiyor. rakiplerin mac sonucları da önemli. fatih hoca ne yapsın herşey bitmiş vaziyette...

0|0
    0|0
  • abdullah avcıdan daha dogru bir karar oldugu kesin.

1|0
    0|0
  • Ya arkadas başka hoca mı yok bizim hocamızı başa alıyorlar.

0|0
    0|0
  • Dogru suanda bu görevi kaldırabilecek tek hoca.

1|0
    0|0
  • bir gs li olarak onaylamıyorum

0|2
    0|0
  • Türkiye yazmana gerek yoktu kardeş A milli takım yazdığın zaman sanırım herkes Türk milli takımı olduğunu tahmin edebilir en azından kimse "san marino a milli takımı mı acaba diye düşünmez"

0|0
    0|0
  • Adam imparator ya. tabiki de doğru...

0|0
    0|0
  • kesinlikle yanlış. eğer gs bu sezon başarısız olursa bunun sorumlusu fatih Terim'dir.bu taraftar onu affetmez.

0|0
    0|0
  • Fatih hoca her iki takımı da çalıştırabilecek bilgiye ve tecrübeye sahip inşallah basarılı olur

1|0
    0|0
  • ya milli takım zaten iddiasız kalmış durumda. dünya kupasına katılmak hayal. fatih terimi milli takımın başına getirenlerin (başbakan, bakanlar, federasyon), milli takımın başarısını gram düşündüğünü sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • zor bir sorumluluk aldı şuan keşke bu kadar yükün altına girmeseydi diyorum kendisine

0|0
    0|0
  • AMAC GALATASARAYIN ÖNUNU KESMEK AMA IMPARATOR BU ISTERSENIZ FENERIDE VERIN YONETIR

0|0
    0|0
  • Bu adamdan başka milli takımı anlayan biri yok.

0|0
    0|0
  • Çok Doğru...

1|0
    0|0
  • Yanlış kanımca.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...