Nıkahımıza kaktus yaptırıyoruzz :D

link yarın nıkahımız var bızımkı bıraz acele oldugu ıcın :D bız nıkah sekerı degıl nıkah kaktusu yaptırıyoruz cok sırın buldum ben dun ustune ısımlerımız yaılacak herkese hatıra kalacak nasıl sızce :D

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• düğünden sonra kaynanaya gönderirsin artık:D

1|0
    0|0
    • :D valla kayınvalıdem dugunde olmayacak malesef ıstenmeyen gelınım ben.

ben gondermem ama sevdıımın dayısıda gelıcek o goturur gıbıme gelıyor

• helal olsun ya:) mutluluklar diliyorum:) ama kaktüsü gönder kapısına bıraksınlar:D

• yok o kadarda degıl yapamam ya :D

Erkekler Ne Diyor 7

• mantıklı biz nikah şekeri yaptırmıştık ama nikah şekerini annemler evde unutunca pek bir anlam ifade etmemişti :D

0|0
    0|0
    • yaa ne yaptırmıstınız sızz uzuldum ama unutmanızaa

• Yok yaw kurtlu çıkar onlar :D :D

• ahahahaha:D

• çok güzel bir fikir insanlar evlerinin güzel bir köşesinde bulundurabilirler hem çok şık ve sevimliiyi bir hatıra olur :) link

0|0
    0|0
    • kesınlıkle ya dun resımı cekmeyı unutmusum aslına bızım begendıklerımızde cok sırın hanı saksıyla flan cok tatlılar :D ustunde resımlerımız ve kaktuslu bır evlılıgız bız dıkenlı ama yasamayı sever yazıcak

• yap tabısı ya artık herkes aynı seylerı yapıyor degısıklık gerek kesınlıkle :D

• bitaraflarınıza batar inş :D ben şeker istiyorum

0|0
    0|0
  • neden kaktüs sanki bir ima var gibi

0|0
    0|0
    • eh bıraz ıma bıraz komıklık ama anlamıdır benım ıcın onemlı olan kaktus enzor sartlarda dahı ayakta durur colde bıle bızımde evlılıgımız her zorluga gogus gerecek ıns v ayakta kalıcak ıns

• Banada yollayın lan sevdim bak..

0|0
    0|0
  • çok güzel olmuş...klasik değil yenilikçi hem hayırlı olsun nikahınzı bu arada...

0|0
    0|0
  • bu kadar estetik yoksunu birşey daha görmedim

0|0
    0|0
    • olsunn herzaman estetık olucak degılız ya :D:

Kızlar Ne Diyor 4

• Haha :D

0|0
    0|0
  • Çok eğlenceli :)

Hayırlı olsun..mutluluklar :)

0|0
    0|0
  • biraz cenazeye siyah çelenk göndermek gibi bişiy olmş gibime geldi :D

0|0
    0|0
    • pardon düzeltiyorum. hayır bir dk düzeltemiyorum tam karıştı :D neyse öyle kalsın .d basın basın eksyi biliyorum yapacaksınız :D:D

• :D bıraz degısıklık gerek hem ben bazıları ıcın cenazeyım o yuzden benım ıcın cok anlamlı oldu :d

• çok itici bacım. Başka şey bulamadın mı?

0|0
    0|0
    • ya bızım ıcın bı anlamı var bıraz sankı :D komık yanı herkes seker koku yapıyor bızde dıkenlerımızı yaptırdık :D

• tamam sen ekle hemen o zaman :D

• gizle.

Yükleniyor...