Siz bu kadar malını gördünüz mü?

5 aylık bir ilişkim vardı. beni tavlamak için elinden geleni yaptı. çok ciddiydi. ailesiyle tanıştık nişan günü filan kararlaştırıyorduk. neyse bir süre sonra ayrıldık. ben başkasıyla görüşmeye başladım oda gitti en yakın arkadaşıma teklif etti. ben pek sallamadım. sonra bana gelip yalvardı yakardı senin canını yakmak istedim dedi. ben cevap vermedim. günlerce ağladı barışmak için. çok acı çekiyorum ölüyorum resmen filan dedi. neyse sonra tekrar barıştık. aradan 3 ay geçti. biz yine ayrıldk ama bu defa ben kafamda kesin olarak bitirmiştim. yine başka biriyle başladım. eski sevgilim gerizekalısı yine arkadaşıma mesaj atmış :) dejavu mudur nedir. not : teklif ettiği arkadaşımı da hiç sevmezdi. arkadaşlık yapmamı bile istemezdi

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ona suç atıyorsun ama kusura bakma da sen de dünden razı gibi hemen başka biri lişkiye başlayabilmişsin.

0|0
    0|0
    • durum ordan görünen gibi değil kasma sen ben en dorusunu yapıyorum ;)

• adam olsaydı da aşkına sahip çıksaydı. adam olsaydı ben onu bırakmazdım

• Vallahi orasını bilemem artık. Ne kadar adamdı, ne kadar değildi. Ayrılık sebebini bilmiyorum ama bir iş nişana kadar giiyorsa sudan bir sebep olmamalaı bu . Eğer öyleyse siz evliik oynamışsınız demektir çünkü.

Erkekler Ne Diyor 6

Öyleyse ne içiyorsunuz arkadaş.

0|2
    0|0
    • mallık bu başka bişey değil hemde bu yaşta

• bi kez daha tiksindim. ne gerizekalıymışım diyorum kendime. ve ben bu adamla evlenecektim

• Ehe o zaman iyi yırtmışsın boşver :D

• Daldan dala konuyorsun maşallah. Barışıp ayrıldığın kişiden sana hayır gelmez. Ama ondan her ayrıldığında bulduğun sevgililerden de hayır gelmez.

1|0
    0|0
  • Benim eski hatunlardan bile daha mal. Ne mallar varmış şu dünyada.

1|0
    0|0
    • kendimi atasım geldi :)

• ekle bakayım :)

• eeeklediim :D

• Ne yaparsa yapsın ne önemi varki. Sen gezip,dolaşmana eğlenmene bak. Partilere katıl ve dans edip sarhoş ol. Kimin umrunda onun ne yaptığı.Boşver gitsin.

0|0
    0|0
  • ben görmedim amacı nemiş ki acaba

0|0
    0|0
  • evet malmış bırak gitsin uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gördüm.

0|0
    0|0
    • inanmam valla inanmam :) mallıkta son nokta benim eski sevgilim. önde bayrak sallayanı :)

• benim mal sevglimden daha mallarıda wwarmış :D

0|0
    0|0
  • Baktıki arkadaşın olmadı sana geri dönmüş. sendende ayrılınca tekrar ona dönmüş. ama ne kadar karaktersiz biriymiş ya boşwer canım sen ondan kurtulduğuna sewin bence

0|0
    0|0
    • ben onu bırakmaya dünden razıyım zaten canım. şuan ondan çok daha yakışıklı çok daha kültürlü biriyle birlikteyim. ama bu aptal beni huzursuz etmek için elinden geleni yapıyor

• Ağzına geleni say ona uzak dursun onun yüzünden yenisinden ayrılırsın eğer aranıza falan girmeye çalışırsa. demedi deme

• bundan çok korkuyorum zaten. şuan kuzuların sessizliinde :( ama benim ilişkim ciddiye binmeye başlayınca eski sevgilim çirkinleşecek biliyorum. artık intahar mı eder gelir hakkımda atıp tutarmı bilemicem

Yükleniyor...