Evli oldugu kısıyı aldatan var mıben aldattım ılk pasta cok pısman oldum ama cok zevk almıstım

pekı ya sız bole bır durumu yasadınızmı aklından gecırmdınızmı baska bırını arzuladınızmı ya da aynı ortamda kaldınızmı

bıraz cesaret lı olup herkez yasadını yazssın gızlı yazanlarada saygı duyarım cunku normal bır soru deıl bu.

0|0
10|25

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç aldatacak kadar aciz olmadım. Çok fırsatım oldu, çok arzuladığım kadınlar da oldu ama yapmadım. Çünkü bana yapılmasını istemem. Ayrıca kimseyi karımı aldatacak kadar değerli ve özel bulmadım yani. Çok erdemli ya da çok sadık biri olduğumdan değil, ya da karıma çok aşık olduğumdan ve onu taparcasına sevdiğimden de değil, aldatmama sebebim, kimseyi karımı aldatmaya değer görmediğimden. Çünkü duygusal birşeyler hissetmediğim bir kadınla yatağa giremem. İçimden gelmez. Eğer gerçekten ilgimi çeken ve duygusal anlamda beni etkileyen biri olursa, ya da aşık olursam birine (ki bu çok zor), o zaman zaten eşime bunu söylerim, ayrılırım ve yoluma devam ederim. Saçma sapan anlık dürtülerle hayatımı yönlendirme yaşını çoktan geçtim. Beynim fermuarıma sıkışmış olarak gezmeyeli uzun zaman oldu. Ama yapan arkadaşlara da saygı duyuyorum, çünkü aldatmak gerçekten eğlenceli ve zevkli birşey, bunu da biliyorum :)

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• ben evli değilim ama alıştıgım şirkette yeni evli sayılır 3-4 bayan yakınlasma sağladı ve bir çok kez evlerıne davet ettiler gitmeyince açıkca arzuloyrum demeye baslandı fakat gine de gitmedim sevgilimde yoktu o sıralar aslında yap gitsin kim nerden bilecek dedim ama sonra ya benım de karım böyle birşey yaparsa o kocalarının yerınde olacagıma ölürüm dedim yapmadım keske sende yapmasaydın git kocanla biraz daha fazla sex yap ikinizde her seferınde bnirbirinizi daha cok tatmın edin mutlu edın ama aldatmayın hem günah hemde vicdan muhasebesi çok ama çok zor.

2|0
    0|1
  • Evli biri ile birlikte olmuştum daha doğrusu evli değilim demişti daha sonrasında öğrendiğimde bitti doğak olarak tabi

0|0
    0|1
  • itirafcom a döndük yeminle

günah çıkartmak işe yarıyomu bari!

1|0
    0|1
  • Sevdiği insanı aldatan kendini de aldatmış olur ve bir kez yapan defalarca yapar. Herkes ettiğini bulur unutma sakın.

2|1
    0|1
  • Bunu birisi alsın götürsün şurdan ya

2|1
    0|1
  • Yoo ben aldatmadım eşimi, aldatmayı da düşünmedim.

2|0
    0|1
  • İlk olmadığın gibi sonda olmayacaksın. Ben biriyle beraberken ikincisini asla düşünmem. Bittiğinde ancak yenisi başlar.

0|0
    0|0
  • İyi bir şey yapmış gibi birde anlatıyor ya..Yanına suç arkadaşı lazım bunun:)Hadi delikanlılar küheylan gelmiş...

0|0
    0|0
  • Evlenmedim daha ama öyle bir şerefsizliği eşime yapabilecek karakterde bir adam değilim.

2|0
    0|1
  • Maalesef dünyanın her yerinde bu oluyor ilk değilsin... ama hiç düşünmedim aldatmayı...

0|0
    0|0
    • senin kız kardeşini si...m annenide si...m sen bana cam acta annenle ve kız kardeşini benimle camda izle amk evladı senin kız kardeşini si...m annenide si...m sen bana cam acta annenle ve kız kardeşini benimle camda izle amk evladı senin kız kardeşini si...m annenide si...m sen bana cam acta annenle ve kız kardeşini benimle camda izle amk evladı senin kız kardeşini si...m annenide si...m sen bana cam acta annenle ve kız kardeşini benimle camda izle amk evladı senin kız kardeşini si..

• arzualdım ama vermedi zili bana arzualrım içimde patladı hahaha :)

0|0
    0|1
    • baba1 en sonunda ben verıcem sana saka saka resımı lınk halınde bı gonddr bakayım sana ın mısın cınmısın

• gormedım yok resımın

• baktım ses gelmedi sildim bende

• inanmıyorum seninle sevişen adam piskolojik tedavi gördümü...harbiden devir nabzı atsın nefes alsın durumunda soruyu soran arkadaş bunun kanıtı...

0|0
    0|0
  • bende aldatmıştım ama keşke kopsa da yapmasaydım demiştim ve hala pişmanım, zevk gelip geçici ama o kara leke hiç çıkmıyor

0|0
    0|0
  • Bende tam onun eşiğindeyim :) Tavsiyelerini beklerim..

0|1
    1|0
  • Gerçek hayatta olmadı ama sanalda birkaç kez oldu. Yakında olsalardı belki gerçektede olurdu. Bence en önemli faktör heycan duygusu insanın daha azgın olduğu dönemlerde oluyor ileride ne olur bilmiyorum. olursa anal seksi seven biriyle olur

0|0
    1|0
  • Eşini aldatan ilk bayan değilsin, son da olmayacaksın. İnsanoğlu var olduğu sürece karşılıklı aldatmalar olacaktır her daim. Eşini aldatan bayanların son derece çekici olduklarını düşünüyorum ayrıca..

0|0
    1|0
  • Geldi troll

0|0
    0|1
  • bu cesaret:)

0|0
    0|0
  • pişman olmuşun hata yapmışın ama birdaha yapma bence

0|0
    0|1
  • benim basıma geldııı cok acı bıse amaaaa :(

0|0
    0|0
  • yok bu sitede dolu var üzülme :D

0|0
    0|1
  • Evli değilim sevgilimde yok

Evli olan biriyle yanlız kaldığım ortamda beraber oldum hemde yasak biriyle.

1|0
    1|0
  • senin tipinde bir o*luk var zaten kocanın yanında nasıl uyuyorsun boşan bari

Zina eden kadın ve zina eden erkeğin her birine yüzer değnek vurun. Allah a ve ahiret gününe inanıyorsanız, Allah'ın dini hususunda bir acıma tutmasın. Mü'minlerden bir grup da bunların azabına şahid olsun. Nur suresi 2 ayet

3|0
    0|1
  • Evli olduğumda tamamen bağlanacağım için aldatmam gibi bir durum söz konusu olamaz. Sizin bahsettiğiniz nasıl bir aysaymış temel sebebi nedir?

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Insan elbette başkasını arzular. Doğamız gereği bu. Ama asla birlikte olduğum insanı aldatmadım. İnsanın bir yerde sınır çizmesi gerekir. Yakın zamanda ayrılacağımı bildiğim erkek arkadaşlarımı bile başkası ile aldatmadım. Aramızda hiç bir şey kalmamış olmasına rağmen ve ikimiz de uzatmaları oynadığımızı bildiğimiz halde ve ben de başka bir çocuğa çok hem de çok fena çarpılmış olduğum halde aldatmadım.

Evliyken ya da biriyle sevgiliyken başkalarını arzulamak çok doğal ama bunun için harekete geçip aldatmak bence kabul edilemez

0|2
    0|0
  • Açık ve net; eşine aşık değilsin. Senin ona yaptığını o da sana yapsın ister miydin? Bu hoşuna gider miydi? Hep aynı pencereden bakma, biraz bakış açını değiştir.

0|2
    0|1
  • ALLAH nasp ederde evlenrsem esimi senin gbi kadinlardan bnide senin gbi erkeklerden korusun cocugunuz yoktur insALLAH szin yetstrdginiz cocuktan hayir gelmez

0|0
    0|0
  • evli kişiye yakışmıyor sevmiyorsan ayrılırsın o zaman ne halt yersen yee

1|0
    0|1
  • Ben doktorla ya da avukatla evlenmediğim için pişmanın onlarda bok gibi para oluyor milleti görüncede hevesleniyorum işin açıkcası

0|2
    0|0
    • ben mühendisim bazı mühendislerde de bok gibi para var :)

• hayir evli degilim ama aslaaaaaaaaaaaaaaaaaa yapmam boyle kotu biseyi

1|0
    0|1
  • bekar görünüyosun yakalandın mı?

0|0
    0|0
    • bekar yazdım yakalanmadım ama dırekten dondum yalan yere kuran a el bastım aıle yıkılmasın dıye

• bunun neresı cesaretlık örnegı seytana kananlar ancak acız ve korkaktrlar

0|0
    0|0
  • Niçin aldattınız, sizi bu eyleme ne itti?

0|0
    0|0
    • evet bu duruma neden geldım esımden zevk almadıgım donemler oldu ve en buyuk sebebı bu ıdı

• Bunu onunla konuşmadınız mı?

• kendi eşimi aldatmadım ama daha önce evli bir erkekle birlikte olmuştum.

0|2
    1|0
Yükleniyor...