Karınızın size hoş konuşup arkanızdan kötü konuşuyorsa ne yaparsınız?

Karınız size karşı her zaman hoş ve ilgili konuşuyorsa Sizin olmadığınız yerde sizi nasıl yönettiğini, sizin ne kadar aciz olduğunuzu, veya sizin çok kaba olduğunuz vb. şeyler anlatıyorsa ne yapmalısınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle onunla konuş bu huyundan vazgeçmesini ve nelerinden memnun değilse seninle konuşmasını söyle. Baktın olmuyor boşa gitsin. lan kocanın arkasından konuşulur mu ya. tabiki dedikodusu anayla falan yapılır ama o kadar da değil yani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 yüzlü demek..bende tam tersi,sevdiğim insana laf toz kondurmam arkasından.yüzüne ağır konuşabilirim ..insanların yüzüne söylerim ve bu bazen ağır gelir..arkadan konuşmam.işin zor..ben istemezdim bunu .sadece alıp onunla güzelce konuşurdum .çekindiği durumda olabilir.

0|0
    1|1
  • bence kendini düzeltmeye çalışmalısın :) bu söylediklerini dikkate al bence.

0|0
    0|0
  • Boşan oyle eş mi olur

0|0
    0|0
  • onu uyarırım..eğer dinlemezse..yelkenler foraa...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ciddi olarak içinden gelerek mi bunları söylüyor yoksa bulunduğu ortamda espri mahiyetinde mi bu şekilde konuşuyor? Sanırım bunu iyice ayırt etmeye çalışırdım. Tabi bunları bahsettiği ortam da önemli. Yani uzun süreli arkadaşlığa dayalı bir ortamsa farklı, yeni oluşan bir ortamsa daha farklı düşünürdüm. Bunlar kendi adıma tabi ki. Aile yaşantı şartları da büyük rol oynar verilecek veya verilmeyecek tepkiler konusunda.

0|0
    1|1
  • Boşardım mk karısını

sittirsin gitsin şimdi ne bok konuşuyosa konuşsun.

ben diyorum hep kendime evlenirsem 2 aya boşanırım

0|0
    0|1
  • Aanında boşanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...