Yolda güzel bir kız görünce naparsınız?

yolda güzel bir kız görünce napar sınız?nasıl davranırsınız bakar mısınız laf mı atarsınız bakmadan mı geçersiniz yan bakışla çaktırmadan mı bakar geçersiniz vs vs vs...

0|0
3|30

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Saldırır tecavüz ederim. Ne yapıcam 1-2 sn bakar kı*ı kalkmasın diye hemen kafayı çeviririm.

2|0
    0|0
  • Cinsel libido tavan yaptıysa o zaman ki duruma bağlı yani tavan yapmamışsa kainat güzeli olsa dönüp bakmam...

1|0
    0|0
  • Bakmadan geçerim. Tabi ilk kızı farketme kısmı var, onu geçtik varsayıyorum.

1|0
    0|0
  • Nefessizler döktürmüş yine

1|0
    0|0
  • Dişlerin arasından hava çeker "Nhmmm!" sesi çıkartırım.. Ne çok huzursuz edecek ne duyulmadan geçilecek kıvamda..

1|1
    0|0
    • azizim bugün bir tane gördüm hava ağızdan girdi daha da çıkmadı .. o kadar yani .. jhcsgkjach

• öyle işte sohbet eğlencelydi saol yprumlar içinde iyi sbhlar diliyorum:D

• iyi sabahlar

• Geçer giderim tanıyormuyum ki ? :)

2|1
    0|0
  • işte böyle bakarım (:

link

1|0
    0|0
  • guzel bır kız gorsem bakar gecerım yapacak bıse yok zaten çırkın kız dıye bıse yok bakımsız kız var :)))

1|0
    0|0
  • bakış atar geçerim polemiğe girmem :D

1|0
    0|0
  • ne gözle baktığıma bağlı yüzü tatlıdır güzelliğine bakarım ozaman bişe yapmam ama vucudu güzeldir tepeden tırnağa keser bir bakış atarım keskin

1|0
    0|0
  • etrafta güzel kız yokki la

1|2
    2|2
  • HİÇ BİŞİ YAPAMAM ben güzele güzel demem güzel benim olmadıkca turk lerın atasözu

1|0
    0|0
  • Şöyle bir boydan bakarım ama öküzlemesine değil.

1|0
    0|0
  • eğer malları falan çok ortadaysa :D hepsi senin mi yavrum demek güzel olurdu :P

1|0
    0|0
  • azcık keserim yanımdan geçtikten sonra arkamı döner ayakkabımı bağlıyormuş gibi yaparak kalçalarını seyrederim.

0|0
    1|0
    • yuhhhh sebep?yüzü göğsüne baksan:D

• teşekkürrlr o zamn::D

• rica ederim

• Küçüklüğüm.. link

İnsan 7 sin de ne ise 70 inde o demişler ya..

1|1
    0|0
  • Hay maşallah derim :D

1|0
    0|0
  • Bakar geçerim napıcam.. Bulaşmayı düşünmüyorum şu sıralar kimseye yaa..

1|0
    0|0
    • neden kiiii

• allah yardımcın olsun ne diyim çokda düşünme bak kendini yıpratmaktan başka faydası yok bir sürü güzel kız var elbet sanada güler bir zamn illa bu kızla olmucak diyosan başkasıyla olur inş.üzülme sen hasta olursun hiç toplayamazsın kafanı dagıtman lazım senn..

• rca ederm bende teşekkürr ederm yorum içn inş.gönlümzce olru herşey üzülme çok sende iyi sbhlr...

• Gözlerine bakarim, ne bakiyosun derse sana belediye baksin derim

1|0
    0|0
  • Bakarım çatırmadan laf atmak tipim değil .

1|0
    0|0
  • hafif keserim yavaş yavaş sonra da devam ederim güzel diye napalım yani evine kadar gidak mı

1|0
    0|0
  • COOL OLURDUM GÖRMEZLİKTEN GELİP KIZIN DİKKATİNİ ÇEKERDİM :D

1|0
    0|1
  • tikime takmam true story baksam nolcak bakmasam nolcak hayır bakınca koşa koşa bana mı gelcek yani :D

1|0
    0|0
  • ben yanımdan geçen kadınların arkasından bakıyorum. popolarının nasıl olduğunu görmek için.

0|0
    1|0
    • yuhhhh sebep?yüzü göğsüne baksan:D

• kollar ve bazen beli falan acılınca oraya da dikkat ederim ama göğüs ya da popoya bakar gibi değil ama.

• anladm :D:D:D

• Bakamam çok utangacım ben o bana bakarsa belki

1|0
    0|0
  • gözlerimle severim :D:D keserim yani

1|0
    0|0
  • güzele bakılır

1|0
    0|0
  • niye soruyonki. sapık potansiyeli coşturuyon şimdi

0|0
    0|0
  • alıştık biz artık çokda dikkatim çekmiyor.

1|0
    0|0
  • yanımdan geçerse ellerim uzaktan geçerse laf atarım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok guzelse gozlerim kamasir bakamam, guzelse la la lalalalalalalall goz capkinligimi yaparim, cirkinse cikmasin karsima :) ahahahahahahhah

1|0
    0|0
    • ahaha:Dçok güzelse nasıl bakarsın gözlern bakamı kalır:Dyoksa öldürcek gibimi bakarsn:D

• Onu kendime yapicak gibi bakarim. Oldumu?:)

• oldu:D

• mal gibi bakarım:D

1|0
    0|0
Yükleniyor...