Askerde sevgilisi olanlar mektup mu yazıyor, arıyor mu?

sevgilim bir iki seneye kadar askere gidecek şu an bir arkadaşının asker gecesinde... onu beklerken aklıma geldi acaba askerdeki sevgilisine halen mektup yazan var mı ? yoksa telefonla mı yetiniyorsunuz

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• benim sevgilim askerde :( gitmeden önce dünyanın en kibar erkeğiydi süper romantikti beni hiç kırmazdı şimdi asker ve garip bir değişim içerisinde. jandarma olarak yapıyo askerliğini. ankesörlü telefonla konuşuoduk 6 dk anca çünkü arkada bekleyenler oluyo :((

umarım askerden dönünce bu saçma hareketleri devam etmez ve ayrılmak zorunda kalmayız son 103 gün allahtan kısa dönem gitti yoksa çekilmezdi çok zor öyle böyle değil. telefon doktu içeri ama yinede açamıyo :((

0|0
    0|0
    • ben bu kadınları anlamıyorum. ulen asker olmak kolay mı? askerin yemeği belli değil uykusu belli değil. yaşaması bile belli değil. ölüsün. sen ölüden ne bekliyorsun. askerdeyken bile romantizm düşünüyorsunuz ya. sevgilimi derin dondurucuda donduracam askerlik boyunca.

• zaten sigara alışkanlığı yok şükür tek alışkanlığı bağımlı olduğu şey benim. beklemek zor değişim garip savunmayla alakası yok. uzun dönem beklemiştim bi sevgilimi yıllar önce askerden dönünce ayrıldık bunda da aynısının olmasından korkuyorum sadece bu

• askere giden değişir normalir karakter meselesi

Erkekler Ne Diyor 6

• sanırım mektup bitti gibi bişey..

0|0
    0|0
  • Bi zamana kadar askerde telefon yasak oldugu için mecburen mektuplaşcaksınız:d

0|0
    0|0
  • ŞAKA YAPDIM :d

0|0
    0|0
  • benım yok :D

0|0
    0|0
  • mektup mu kaldı bu devirde

0|0
    0|0
  • askere giden erkegin arkasında ne bir sevgili ne bir kız arkadas ne de bir eş bırakmaması gerekiyor? tanıdıgım kadınların %80 i askere giden erkegini ya aldattı ya da terk etti...nefes filminde bile bunu konu edinmişler? kadınlar ilginç bir ruh haline giriyor, açıkcası bunu da çok merak ediyorum zaten...Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
    • karakter meselesi yapmam yapan hakkında ağır eleştirilerim olur burda yazamıcam

Kızlar Ne Diyor 5

• Önemli olan ne biliyormusun asker yolu beklemeden öncede sevdiğin insanın seni ayrılmamak için tembihlediği noktalar ve askere gönderdikten sonra o kaygıların karşı tarafın gerçekleştirmiş olması çok kötü bir şey.Umarım sen yanılanlardan olmazsın.

0|0
    0|0
    • askerde ayrılmanın yada ayrılmamanın tek taraflı olduğunu düşünmüyorum illa ki karşılıklıdır

• Benim sevgilim askerde terhisine 24 ay var .. hergün mektup yazıyorum , dayanamıyorum ..

0|0
    0|0
  • hiç gitmedi sevgiim <askere şimdi bi arkadasım gidecek ama bir şey yazmayı düşünmüyorum tek dileğim var yerine yakışıklı uzun boylu birini tutmak ^^

0|0
    0|0
  • askerde olan arkadaşımla mektuplaşıyorduk.çok mutlu oluyorlar sende gönder bence gidince

0|0
    0|0
  • Telefonla yetiniyoruz. Bir kere hatırası olsun diye yazdım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...