Sevgilimi kaybetmek üzereyim intihar etmeyi bile düşünüyorum :(

sevgilimin ailesi bizi öğrendi benden ayrılmasını istiyor ilk annesi öğrendi ayrıl dedi ayrılmadık şimdi ise babası öğrendi oda ayrıl diyor kız ne yapacağını şaşırdı ben sevdiğim herkezi kaybettim ilk önc 2006 yılında babam gözlerimin önünde kucağımda öldü gücüm yetmedi kaldırmaya sonra 2010 yılında eniştem gözlerimin önünde trafik kazasında öldü amcam gözlerimin önünde öldü ben sevdiğim herkezi kaybediyorum aşkımı herşeyimden çok sevdiğim meleğimide kaybetmek istemiyorum neden böyle oluyor sevdiğim herkezi neden kaybediyorum :'( :'(

Güncellemeler:
arkadaşlar ben en çok istediğim haberi az önce aldım birazdan kaçıyorum ama tek başıma değil sevgilimle :)
ben kaçar mağlum anlattım 3.30da orda olmam lazım arkadaş geliyor birazdan ben birkaç hafta hatta ay ortalıkta olmam sanırım :D

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim başın saolsun ilk şimdi napcağına gelelim konuya ilk önce şunu biliceksin ya da öğrenmelisin bunu ama şunu unutma sarsmadan. kızın daha önce yani senden önce bişiyi olmuş belli ailesinin ya da kızın senden sakladığı bişiler olabilir bunu bilemeyiz her anne baba kızının mutluluğunu ister tabiki ama kıza direk ilk söyledikleri şey ayrıl demekse o işde bir iş vardır belki kız daha önceden bir hata yaptı annesinin babasının güvenini kaybetti bunu biliyomusun veya bunu bilemessin bilemeyiz ama sana şunu şunu yap demicem herşeyini olurunada bırakmamalısın çünkü kızın gece gündüz 7/24 yanında değilsin neler olcağını bilemessin. ama kız babası ayrıl diyince ne yapacağına şaşırmamalıydı ayrılsammı ayrılmassammı gibisinden olmuş bence bu şaşırma ben ginede sana başta dediğim gibi öğreniceksin bazı şeyleri ya zamanla ya da şimdi kız muhtelemelen bişi yapmış geçmişinde babası ve annesi ona göre davranıyo kıza bunu bilemeyiz. allah yardımcın olsun kardeş.

0|1
    0|0
    • bilmiyorum ama az önce beni aradı açamadım tekrar arıyor açacağım ve sonucu buraya yazacağım :(

• şuan dediğinde haklısında arkadaşım şuan konuştuğum herkez aynı anda aynı şeyi söylüyor bu ne ya :D abi el sürmeyecem aklımda olmayan şeyi aklıma sokuyonuz ya allah allah :D

• sen el sürmüceksin anladıkta babası öyle düşünmücek dostum babası namusum kirlendi dicek belkide nerden biliyosun ? senin yaptığın çocuk oyuncağı değil namus bu lafı olmaz bilirsindir kendinde. sen el sürmiceksin ama millet öyle düşünmücek şunun kızı kocaya kaçmış duydunmu diyecek millet haberin var mıbunlardan ?

Kızlar Ne Diyor 6

• Neden ayrılmanızı istiyorlar ki ?

0|0
    0|0
    • bi bilsem bilmeden etmeden sormadan direk ayrıl dediler :( yeter artık herkezi kaybettim ben onuda kaybetmek istemiyorum :(

• Atabilirsin.

• özelden arkadaş eklemeyi kabul etmiyorsun o yüzden atamıyorum

• Kaybetme ya evlenin.

0|0
    0|0
    • ailesini karşısına almasını istemiyorum ama artık kalbim dayanmıyor her sevdiğimin gözlerimin önünde öldüğünü gördüm artık bunu kaldıramayacağım eğer ayrılırsa herkezin alone diye bildiği mustafa hayata gözlerini yumacak (intihar edeceğim) :(

• Böyle düşünmemelisin.

• evlenmeyi istiyorum fakat işte sevgilimin ne yapacağına bağlı oda beni çok seviyor eğer ayrılmak zorunda kalırsak öldürürüm kendimi hayatta hiç böyle aşık olmamıştım :( ama dediğim gibi artık kaybetmeyi kalbim kaldırmıyor :( zaten ondan başka kaybedeceğim kimse kalmadı eğer ben ölürsem herkez kurtulur serserialone dedikleri kişiden kurtulur bayram ederler artık :(

• ilişkinzi gizli sürdürün bir süre idare edin

0|0
    0|0
    • gizli sürdürdük bir süre ama bir şekilde tekrar öğrenmişler :( benim ondan başka kaybedeceğim kimse kalmadı :(

• yapıcak 2 şey var ya ailesini napıp ne edip ikna ediceksin ya da kaçıcaksınız

• ailesi ikna olacağa benzemiyor baksana direk hiç sormadan etmeden ayrıl diyorlar kaçma kararı en uygunu zaten 18 yaşında olduğumuzdan dolayı sevgilim ve ben reşitiz yani sorunda çıkmaz gider evleniriz

• kader desem alın yazısı yada.

0|0
    0|0
    • hep benimmi başıma geliyor herkezi kaybetmekten bıktım :(

• nediyebilirimki ben birazdan çıkacağım eğer güncellememi okuduysan neden olduğunu anlarsın :) sevgilimle kaçıyoruz :)

• iyi kaçmalar diyim o zaman ne diyim :DD

• ben de sevdiklerimi kaybettim anliyorum seni zamana birak biraz seni gercekten seviyosa mucadele edecektir

0|0
    0|0
    • çok mücadele ediyor senden asla ayrılmam seni bırakmam diyor ama ne olacak bilmiyorum :(

• ailesi neden istemiyor peki

• şuan böyle saçma sapan bir düşünceye kapılmanı anlıyorum. ne kadar aklı başında bir insan olsanda öyle bir an geliyor ki kaldıramayacağını düşünüyorsun, senin için her şeyin bittiğini düşünüyorsun ve kurtulmak istiyorsun. eminim ki saçma bir fikir olduğunun farkında olduğun halde bunu yapmak istiyorsun çünkü aynı duruma bende düştüm. ama tek yaptığım içimde biraz daha fazla umut olmasıydı. eğer intihar edersen kaybedeciksen. daha neler yaşayacağını bilmiyorsun. ileride çok mutlu olacağın günleri göremeyeceksin, sevdiğine kavuştuğunu göremeyeceksin. ne kadar şey yaşarsan yaşa umudunu asla kaybetme elbet düzelicektir her şey. sabret kardeşim.

0|1
    0|0
    • bende o umut kalmadı işte ya benim ondan başka kaybedeceğim kimse kalmadıki :( hergün acı çekmekten bıktım intihar etmekten şimdi vazgeçtim :(

• arkadaş eklermisin özelden birşey yazmak istiyorumda tabiki istersen ?

• özelden mesaj attım okudunmu ?

Erkekler Ne Diyor 3

• et intiharda gör o zaman gününü arkadaş sizde hiç akıl fikir yok mu kaybedebilirsin olur üzülürsün tamam acı çekersin tamam da intihar ne ahiretini niye yakıyon niye ebedi cehenneme koşuyon resmen cehenneme koşuyon ya az aç bir araştır dünyanın halını ınsanlar neler çekıyor ne dertlerle uğraşıyo aç bak sonra halıne şükret

0|0
    0|0
    • dediğin doğru isyan etmiyorum ama sen benim durumumda olsan ne yapardın her sevdiğin gözlerinin önünde can veriyor tek bir kişi kalıyor sevdiğin onuda kaybediyorsun ne tepki verirdin ?

• napalım bekliyeceğiz artık okadar zaman beklemişim 2 günde beklerim sanırım :)

• allahu teala kim bana olan sevgisinden daha fazla sevgi taşırsa kalbinde onu ondan alırım. buyurmuştur intihar etmeye kalkıyosun allahın verdiği canı mucizeyi sen kendin almaya çalışıyosun onu ancak allah alabilir sana dua da et demiyorum ama dua et kabul olmuyo dualarım diyebilirsin ama allah bazen kul zor duruma düşmeyincede kadar vermez belki senin için iyi bişi değildir arkadaşımız doğru demiş başka insanlar ne dertlerle uğraşıyo haline şükretmek varken intihar edicem diyosun.s

• sendede ne göz varmış

0|0
    0|0
    • keşke kör olsaydımda görmeseydim yeter artık kaldıramıyorum her sevdiğimi kaybetmeye :'(

• kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • 18

• daha çok gençsin. intihar etmek için çok daha güzel nedenlerin olacak ilerde. pas geç bu seferlik.

• babamı kaybettim pas geçtim eniştemi kaybettim vazgeçtim amcamı kaybettim vazgeçtim şimdi ise sevgilim yüreğimin parçası canımın içi insanı kaybetmek üzereyim :'(

Yükleniyor...