Sevgilimin yüklü bir miktardaa borcu var vede ağlıyor cok bunalıyor tek tesellisi benim evlılıkte dusunmuyo

sevgilimın butun yuku tasıyor aılenın tek ferdı lakın cok borcu var bankalara yanı 100 bını aşkın vede bugunde ağladı ama bunalmıs olarak onu oyle gorunce ıcım cızz edıyor ama napcam yahu tek calısanda bu evlılık te dusnuyor aılesıyle otrmamız lazım ayrı eve cıksa ıkı kıra vercek gelecegımızıde dusnuyorsak ee masraf bıde banka benıde calstrmaz ızın yok bılemıyorum son zamanlarda evlılıktende acmıyorr konuyuu kapatıyor hemen ılk zamanlar dusunuyordu :(( napcam ben yaa tek tesellım sensın duygusal anlamda dıyor

Güncellemeler:
pardon ılk baslarda evlılık dusunuyorduuu ama sımdı evlılık lafından kacıyorrr yahuu normalmı
ev yok sigorta yok
beni sonıyoo olabılırmııı acabaaa aynı zamandaa mesleğii mü<zik üzerıne aylık 4 bınlık gelırıı var

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Allah kolaylık versin.Asıl iş mücadeleden vazgeçmemektir.Bütün engeller kafasında.Kafasını toparlayıp borçları enhızlı (sıkıntılı dönem olabilir) nasıl ödeyebilir onun planını yapıp,harekete geçmesi gerekir.Uzun vadede 5-6 yıl belki 10 yılda hepsini kapatır diye tahmin ediyorum.Bu süre ödesede ödemesede geçecek sonuçta ya da hiç bişi ödemeden adres değişikliği yapıp arazi olucak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Biraz canice görünebilir lakin arkana bakmadan uzaklaş.

"Aklın yolu birdir." mantığıyla hareket etmeni öneririm. Henüz bekarken, borç yükü varsa ileriye dönük pek bir şey bekleme. Sevgilin için harcayacağın fazladan 3-5 yılın varsa sen bilirsin.

Kimse kusura bakmasın ama dünya para ile dönüyor, samanlığın seyran olma vakitleri eskidendi çok eskiden...

0|0
    0|1
  • Sen bence doğru olanı yap huzuru parada buluyorsan sevdiğine el salla ama huzur sevdiğin kişiyse dünyalara değişme olurmu bu işin ortası yok

0|0
    0|0
  • Allah kolaylık versn bir ekonomist maliyeci arkadaş yardımcı olsa daha iyi olr bence

0|0
    0|0
  • bi dügün yapmak 50 bin den başlıyo ne dügünü normal

0|0
    0|0
  • neden borçlular

babası çalışmıyormu

bu borcun nedeni ne!

0|0
    0|0
  • Ne yapmış da öyle borç olmuş ne ara olmuş belki seni deniyordur aynen.

0|0
    0|0
  • normal nereye borcu var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canısı öyle şeyler karın doyurmuyo miktir et valla

0|1
    0|0
    • nsıl kıycam ya

• Ayıptır acıkmış olan kız herşey para değil. para insana huzur vermiyor ama elinden tutacak kişi öyle bir huzur verirki tabi senin aşkın para olduğu için sen bunu anlayamassın. soran kişiye gelince sevmek fedakarlıktır. söylemesi ayıp ben 4500 tl maaş alıyorum evleneceğim kişi olur ise hayatımda mutlaka tahkikat yapııyor tahkikat sonucu olumsuz düşerse ya işin ya da sevdiğin derler ben sevdiğimi seçerim. yeterki elimden tutsun. Rızkı veren ALLAH tır şu an sevdiğin kişi sınanıyor. keser döner sap d

• Senin aşkın para olduğu için derken ? D:DD:DD: ya allahını seversen mantıklı düşün mantıklı yorumlar at

Yükleniyor...