Söz verdım yerıne getıremedım napacam sımdı ben

simdi ben ressamım tamammı tablolarım felan var tablolarımıda kursun temızlıkcısı gördü ve banada yaparmısın dedı bende ok yaparım dedım 3 ay gectı aradan gecen gün tablomu yaptın mı dedı bende dalgınlıkla evet dedım bı sonrakı derse getırırmısın dedı duraksadım bı an ne yapacagımı sasırdım ok dedım nasılsa yaparım felan yarın götürmem gerekıyo ve akslık gıbı elımdekı tabloları son sergıde sattım evde unuttum deme ıhtımalım yok kurs evın karsısında sımdı ben napmalıyım :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• a) Kursa gitme yarın b) Tabloyu yanlışlıkla satmışım c) Hastalandın Sen seç birini artık. :)

0|0
    0|0
    • :))) kursa gıtmek zorundayım hastalanamamda sattmısım dersem küsermı aceba :)

• :) neyse ya bosver teyzemgıldekını alır ona verırım napım

• Bu da bir çözm evt :) O zamn normalde eklede tanışalm,umarım sakıncası yoktur?

Erkekler Ne Diyor 2

• bence sıkıntı yapma fazla, deki bitirmek üzere idim o yüzden bitti dedim ama problem çıktı baştan yapmam gerekiyor. tekrar zaman iste.

0|0
    0|0
    • baska ne tür bı bahane bulabılırım

• çok fazla bahane işine girmek iyi değil en doğruyu en güzel şekilde söylemek lazım sonra bahane orttaya çıktığında daha çok üzülürsün :)

• Yağtıgın tablolardan versene :D

0|0
    0|0
    • herkes böyle yapıyo ya sence ne yapmalıyım

• cırkın bısey yapsam bastan savma ayıp olurmu aceba :)

• Olmaz neden olsun ki önemli olan ona yapman zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• yap hemen bitane :DD:D

0|0
    0|0
    • denedım ama ılham perısı gelmedı yapamadım :)

• Ya bir bahane uydur kayboldu falan de ya da güzel olmadı de yenisini yap ve hediyeni ver.

0|0
    0|0
    • yenısını yapınca 500 tl ye satılıyo en az vermek gelmıyo ıcımden :)

• Ama sen söz vermişsin .

• kendımı çok suclu hıssedıyorum keske vermeseydım

Yükleniyor...