Bu nasıl bir saçmalık?

Merhaba arkadaşlar,

10 gün kadar önce bir buluşma iş sebebiyle son dakikada iptal edilmişti (Karşımdaki kişi tarafından). İptal eden kişi çok üzgün olduğunu birkaç gün süreyle vurgulamıştı. Neyse aynı kişiyle bu 10 gün içinde yavaştan eski muhabbete dönüldü. Dün bu kişi bana napıyorsun dediğinde, 'arkadaşımla şuradayım' dedim. O da bana karşılığında "Uzandım dinleniyorum ben de evde" dedi. Saat akşam üstü bu arada. En başta bozulmamıştım ama sonra düşününce önemsediğim bir insan olduğu için cidden hem üzüldüm hem bozuldum.

Bu insanın amacı ne? Görüşmeyi telafi etmek gibi bir niyeti yok mu? Oyun mu oynuyor? Cidden hoşlandığım biri dolayısıyla bir anda geçip gidemiyorum. Teşekkürler.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• sen arkadaşımla şurdayım dediğin de onun sana "uzandım dinleniyorum evde" demesinin sebebi olduğunuz yere beni de davet et demekti :) senden beklemiş ama sen söylemeyince oda bende geleyim demeye utanmış demek ki

1|0
    0|0
    • Yok maalesef öyle değil. Zaten biz normalde aynı semtte oturuyoruz, benim bulunduğum yer ona uzaktaydı. Aynı semtte yaşayıp görüşemiyoruz düşün :( Ağlıycam artık. O resmen bana nispet yaptı.

• Ya bence onu laf olsun diye söyledi, ameliyat listesini isteyeyim mi cidden? :D Zaten mesaj falan atıyor hatta çok mesajlaşıyoruz ama 1 ay beklettin beni erkek gibi oldum dedim. Erkekler kızın peşinden koşar ya hani, aynen öyle oldum dedim :D Valla değil diyor. Ya seni arkadaş listeme eklemeye çalıştım ama olmuyor. Bundan sonrasını özelden anlatmak istiyorum :D

• Sen artık kayıtlı kullanıcı değilmişsin :(

Erkekler Ne Diyor 2

• içinde kıpırtı varsa sevgi ağacının saçakları uzuyor demektir.BU işin kızı erkeği olmaz.Sen de söyleyebilirsin aslında veya görüşmeyeceksek muhabbeti keselim oyun mu oynuyoruz arkadaş ne iş dediğin an neyin ne olduğu çıkar piyasaya...

1|0
    0|0
    • Ya bana çok yoğunum falan diyor, vurguluyor ve haklı da ona lafım yok, onunla ne kadar görüşmek istediğimi de biliyor. Bunları tekrar söylememe gerek var mı deliricem artık :(

• yani 50 lira fazla alcam diye seni saf dışı bırakabiliyor.Karışmak gibi olmasında ondan ne hayır bekliyorsun ki.

• Ben ona bugün, tüm şehrin hastaları senin olur inşallah, sen ancak öyle mutlu olursun dedim (sabah). O da bana "Çok şakacısın. ayrıca çok sertti bu :(" dedi. Ben de ":))" dedim. Ya sadece hasta bakmıyor ameliyata da giriyor.

• Gayet normal bişey yani çocuk yaptığı şeyi söylemiş bence hemen bişi arama altında. Bekle belki bir süprizi vardır belki kkuru kuru telafi etmek yerine bişi planlıyodur :)

1|0
    0|0
    • Sanmıyorum, deliricem artık 10 gün ne demek :( Aynı semtte yaşıyoruz ve de yazıklar olsun

• O zaman unut gitsin akışına bırak bence

• Tamamdır, sağol

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...