Sokak hayvanlarının hangilerinden korkarsınız ya da tiksinirsiniz?

sokak hayvanlarının hangilerinden korkarsınız ya da tiksinirsiniz?

0|0
11|18

En İyi Kız Görüşü

• İnsan kılığnda gezenlr hariç hiçbir hayvandan tiksinmem tam tersine onları kollarım!

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Nesinde korkup tiksinicem köpekle kedinin ? Başka sokak hayvanı haaa sen iki ayaklıları kastediyon eferin lan güzel soruydu :))))

2|0
    2|0
  • Şu her camı açtığında içeri giren yeşil tamamen rahatsızlık vermek üzerine yoğunlaşan kötü kokan uçan böcükler :/ Işığın etrafında kendi kendine malamat oluyolar

1|0
    2|0
  • Böcekler , örümcekler ve sivrisineklerden haz etmem. Kedi köpek diye sorarsan eğer onlar bitanedir. Ve bir iyilik yapın sizde kapınızın önüne bir tas yemek ve su bırakın. =)

2|0
    1|0
  • liselerin önünde saçları kısa kestirip eline tesbih alıp baba cigara içmeyek mi diyen sokak hayvanlarından tiksinirim sadece.

2|0
    1|0
  • Hiç birinden

1|0
    0|0
  • ne yalan söyliyim kediden tiksinirim az buçuk korkarımda

1|0
    3|0
  • sokakta hayvan gibi insanlar çok .onlarla karşılaşmaktan vefret ederim .kedi köpeğin onların yanında hiç bir zararı olmaz .

2|0
    1|0
  • olurmu ya yürüyüşten geldim 1 saat önce saldırdılar 8 tane yavru köpek ama yemek yoktu yanımda sabah beslicem kerataları :D

2|0
    0|0
  • köpeklerle aram cok iyidir. spor yapmamı ıstıyolar ne zaman gorseler ben kosmus buluyorum kendmı onlar olmasa saglıklı yaşayamayacagım :D

1|0
    1|0
  • Tabiki hiçbirinden günahsız zararsız hayvanlar

2|0
    1|0
  • hergun sokak havanlarına yem veriirm. korkulacak bir yanları yok sadece sevgiye muhtaçlar.

2|0
    0|0
  • tiksinmiyorum seviyorum hepsi birer candır...

2|0
    0|0
  • hiçbirinden tiksinmem

2|0
    1|0
  • Onlar bizden tiksinmeliler bence...

1|0
    1|0
  • köpeklerden tırsarım :)

0|0
    3|0
  • sokak iguanalarından

1|0
    1|0
  • sokakta kaç hayvan varki. aslan mı diyim yani

0|0
    0|0
  • o sokakta yürürken onun bunun arkasından malum yerine bakan hayvanlar varya adı konmamış olanlar o işte. benim bildiğim tek sokak hayvanı onlar var çünkü.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• korkmak değilde iğrenç tiskiniyorum hiç ama hiç sevmiyorum ''kedii''

2|1
    4|0
    • aynen bende. kedileri sevenler vardır bir de eksilerler belki :D

• tiksinmek elde olan bir şey değil. küçüklüğünde kedi saldırmıştır o içinde kalmıştır korkarsın veya tiksinirsin. ben küçükken çok severmişim ama şimdi hiç sevmem belki de bir şey yaşadım ondan sonra böyle oldu.

• ya illa sevmek zorundamıyım kendi şahsi düşüncem ben nie seviyosun falan diyomuyum.

• Hepsini severim <3

2|1
    2|0
  • Kedi.

1|0
    3|0
  • Ben hepsine ölürüm kediler köpekler bebişlerim onlar benim

2|0
    2|0
  • kedi...tiksinme değilde bilmiyorum ondan korkuyorum sanırım

2|0
    2|0
  • bil hassa gidip cins kedi veya köpek almıyorum. sokaktakiler daha çok bakılmaya muhtaç. iğrenç falanda değiller. :)

1|0
    2|0
    • he he tm haklısın.

• Zoruna mı gitti Engelledin. egosu tavan yapmış yaratık. :) Daha konuşmayı tartışmayı insani birşey olduğunu annen baban öğretememiş yazık chocolate.

• Soruyu soran arkadaşım ben size niye sevmiyorsunuz demiyorum Niye korkuyorsunuz da demiyorum. Sadece tiksinmeniz yanlış onlar pis yaratıklar değiller. geldiğimiz yer aynı diyorum. o konuşma özürlü arkadaş yüzünden sanada cevap veremedim.

• Tiksinmiyorum. Hatta tiksinenleri kınıyorum

2|0
    3|0
    • tiksinmeleri veya korkmaları ellerinde olan bir şey değil. kınamak mantıksız.

• Korkmak ve tiksinmek aynı şey değil. Tiksinecek bişi yok onlar sadece yardıma ve ilgiye muhtaç canlılar. Kapınızın önüne bir kap su veya artan yiyeceklerinizi bu sokak hayvanlarına verirseniz onların mutluluğunu gördüğünüzde tiksinmeniz geçer emin olun.

• hayvanlar şu hayatta en değer verdiğim varlıklar insanlar 2. sırada

2|0
    1|0
  • Kedi sevmiyorum ama sadece sevmem korkmam ya da tiksinmem

1|0
    1|0
  • lağam faresi kedi kadar oluyorlar

1|0
    1|0
Yükleniyor...