Bilgisayar oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilgisayar oyunu oynarmısınız? Hangi oyunları oynarsınız?

Bilgisayar oyunlarının insan hayatında çok büyük bir rol oynadığını, Oyunların en kısa zaman içerisinde en iyisini yapmanızı istemesi, Hayatınızda da olayları hızlı çözümleme, en iyisini yapma isteği doğurduğunu biliyor muydunuz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki Çoğu Oyun Birşeyleri Bulma Kavrama Fikir Yürütme Üzerine Kurulu Çok Yararlı Bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok fazla video oyunu oynuyorum.Beni strese sokmalarından başka faydasını görmedim.

0|0
    0|0
  • onlıne bazı savaş ouyunlarını severdim oynamıyorum artık

0|0
    0|0
  • Bi ara Age Of Empires oynuyordum

0|0
    0|0
  • Afe of empires oynuyorum , seviyorum da. Mortal Kombat da oynuyorum arada ama eski versiyonunu ama genel itibariyle online Age of kasarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bilmiyordum hala bilmiyorum cunku bunu oyunlar degil sen istiyorsun. Gerek oyunlarda gerekse gercek hayatta en hizli gelismeyi,cozumlemeyi isteyen sensin. En iyisini yapmak isteyen sensin. Oyunlarin ya da hayatin umurunda degil en iyisini kim yapmis. En iyi olmak, en iyiye ulasmak istegi dogustan var insanoglunun dogasinda.

0|0
    0|0
  • Europa Üniversalis gibi oyunlar adeta bir tarih kitabıdır biraz yüzeysel olsa da çok şey öğretebilir cidden.Ayrıca strateji oyunlarına bayılırım.

0|0
    0|0
  • spider man 2-3
    max payne 1 -2
    hitman
    online oyunlar satranç tic tac toe
    need for speed 2-3 hot pursuit
    aksiyon tipi
    macera tipi
    strateji oyunlarını sevmem

0|0
    0|0
  • Abi bilgisayar oyunu yaşam tarzıdır.. hayat felsefesidir.. Seni sen yapandır.. Herkesten farklı olmaktır :)

0|0
    0|0
  • bu oyunlara hayatımı verdim yaşım henüz 23 ama kendimi bildim bileli oyun oynarım atariler ilk çıktığından beri
    soruna gelicek olursak

hangi tür oyunlardan bahsettiğini söylersen daha iyi olur

0|0
    0|0
  • çocukken Metin2 oynardım bağımlısıydım ama artık herhangi bir oyun oynamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...