Severek ayrıldıkk ya resmenn!!

Bi kızdan sırf geçmişi için ayrılır mı yaa ? erkekler ne diyosunuz yaa siz olsanız naparsınız, eğer bir kızı geçmişi bırakamıyosa napmak lazım! 2 yıllık bir ilişkimiz var gayet iyi ama 2 3 ayda bir eski sevgililerinden biri arıyor buluşmak, görüşmek istiyor ve 2 3 da bir benim morel 10 15 gün sıfır oluyor yüzüm gülmüyor lanet olsun ve bunu kızada yansıtıyorum her seferinden ayrılıyoruz ve sonra barışıyoruz.Geçenlerde yine biri aramış görüşmek istemiş bunu duyunca delirdim ve dayanamadım ayrıldım sen ellerin kadınısın dedim.Cinsel her türlü deneyimi yaşamış benden önce 10 15 erkekle beraber olmuş sevişmiş falan filan.Ben ilk sene bunları unutmak için her Allahın günü içtim duvarlara yumruk attım kendimi parçaladım sonunda unuttum.Kızı ailemle tanıştırdım ama sonra benden önceki 4 senelik o eski sevgilisi çıktı yine piyasaya tehtitler savurdu falan filan.Sonra üstüne 2 3 kişi daha geldi eskilerden.Benim sabrım zorlandı resmen.Ama işte onuda çok seviyorum her buluşmamızda sevincim fena artıyor onunla çok mutluyum ama yanlız kaldığımda da çok mutsusuz.Sizce doğru bir karar mı verdimm ? eski kaşardan eş olur mu ?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende sana şöyle bir soru sorayım. Kızın karakterini mi yoksa dış görünüşünü mü seviyorsun? Huyunu suyunu seviyorsan (ki yazıya göre pek öyle görünmüyor) sakın bırakma. Ama seni etkileyen görüntüyse onunla zaman kaybetmemeni tavsiye ederim. Öyle hemen ezbere cevaplama. Otur bir düşün bunu, kendi iyiliğin için. :)

Saygılarımla.

0|0
    0|0
    • huyunu suyunu seviyorum, o geceleri sabaha kadar yaptığımız çocuklukları seviyorum.Çok düşünmedim ama önceden düşünmüştüm her türlüde çok kötüyüm ayrılsam olmuyor ayrılmasam olmuyor tam bir çıkmaz!

• Annene gelin olmayı hak ediyorsa senindir.

Kızlar Ne Diyor 10

• kaşar diyorsun sevdiğin kıza :O

bu ne ya :O

bitmiş bitmiş olmaz o iş. Senin gözünde kaşarsa evlendiğinizde her kavgada yüzüne vurursun ...

1|0
    0|0
    • mutsuz olacağım bişey neden yapayım ki evlendikten sonra kaşar dememdeki amaç ne olabilir.Ama işte o eski erkekleriyle telefonda konuşmaktan dert anlatmakdan küfür etmekten çok yoruldum.Ayrıca kaşar olduğunun oda farkındaydı benden önce

• Sen sevdiğin kıza kaşar diyorsan olay bitmiştir aq

1|0
    0|0
    • bizim ilk birlikteliğimiz sahil köşesinden oldu arkadaş bile değilken anlatabiliyorumdur galiba ? şuan için kaşar demiyorum!

• ben onun geçmişinde yaptığı hataları unutmuştum.Ama böyle 2 3 ayda bir ortaya çıkması benim acılarımı tekrar gün yüzüne çıkartıyor.Kim evleneceği kızın durmadan geçmişteki sevgilileriyle uğraşmak ister ki söyler misinn.Ama işte ne bilimm ben uğraştım uğraşmadım değil ama hep farklı kişilere çıkıyor

• Sen onu seviyorsun bunu cümlelerinden anladım.. Eskileri boşvermek zorundasın. Onlar her kafalarına estiğinde sizin ilişkinizi mahvetmesin, izin verme. Git döv gerekirse ama kızı bırakma:/

0|0
    0|0
    • kimi dövim kızı mı yapma Allah aşkına ne diye dövücem ki

• ne desem bilemedim.

• sürekli beynini bu düşünceler yiyor, kendini yoruyorsun. Zaman içinde belki kızı da üzüceksin. Yüzüne vuracaksın geçmişini.. Çok beynini kemiriyorsa unutmaya çalış.. Yok seviyorum diyorsan eski zibidiler içinde kızı ortada bırakıp durma, sen artık benimsin de

• Senden ona es olmaz.

1|1
    0|0
  • Saglam ayakkabi degil hic bulasma mutlu olamazsin huylu huyundan vazgecmez

0|0
    0|0
    • ondan şüphem yok yanlış yapacağına dair ya da tahmin etmiyorum beni aldatıcağını ama işte eskiler durmuyor hep gözümüzün önünde

• Zaten sorun eskilerin gozunun onunde olmasinda sevgilinin kimlerle ne haltlar yedigini bilmek ve surekli tehtid eden eski sevgilileri olmasi cok itici bir durum unutalim bunlari yeniden baslayalim deseniz bile 1 yil unutursunuz 2 yil unutursunuz en fazla sonra yine karsisiniza cikar hic gerek yok hayatini boyle biri icin bosa harcama pisman olursun

• Sen eski sevgiline eski kasar diyosan olmaz bence

0|0
    0|0
    • sevdiğim birinin hakkında gerçekler benim zoruma gitmezken, sana noluyor

• Sen benim son yıllarda neler içtiğimi hangi 70liklerin üzerine 70likler koyduğumu bilsen bunları yazmaya utanırsın.Ben onun kaşar olduğunu bile bile sevdim onu, yüzünede söyledim ama sevdim işte elden bişey gelmedi belki bir boşluktaydık belki sevecek sevilecek biri arıyoduk ama sonuç sevdik seviyoruz.Gelecek hakkında çok plan yaptık beraber çok güldük.Ama eski erkekleri susmuyor, neden susmadıklarıda çok belli.Bi insan 2 senede biri unutur.Ama erkek işte bir kızı neden arar ayrıldıkdan sonra!

• O zaman onu boyle kabul et eski sevgilileri icinde kizin numarasini degistirt baktin yine mi bulasiyolar gereken dersi ver eskisi icin birakma onu

• kızın karekteri belli çok bişey bekleme

0|0
    0|0
  • senden sonra biriyle aldattımı seni

0|0
    0|0
    • ilk tanıştığımızda oldu.Öpüştük seviştik bana dokundu, tadıma baktı ve o zamanlar sevgili değildik ve 2 günlüğüne başka birinin evine gitti ondan sonra sevgili olduk

• konu beni aldatmasını korktuğum değil.Konumuz derdimiz eskilerin ihtiyaçlarını gidermek için araması buluşmak istemesi anlatabiliyor muyummmm

• sevdğn kız ağızlarının payını iyi versn

• Hala eskileri arıyosa bence bu kızın suçudur. kızdan yüz bulmasalar arayamazlar. bunu unutma

0|0
    0|0
  • hattını değiştirsin eskiler arayamasın

0|0
    0|0
    • değiştirdik zaten yine buluyolar

Erkekler Ne Diyor 2

• Empati yapıyim dedim tiksindim resmen! bukadarmı mecbursun o kıza.. nası bir mideniz var anlamıyorumki...

2|0
    0|0
    • Büyük konuşma arkadaş, eğerki sevgiye aşka dair yüreğinde bir parça bişey varsa büyük konuşma öyle bir hala gelirsinki kendini tanıyamazsın aynı benim gibi

• Sende gurur,benlik, özsaygı diye bişey kalmamış kardeş.. Aşkın senin olsun ama kendine bukadar haksızlık etme. kızmada, gecenin bir yarısı adam azıp senin kızı hatırlayıp sen yanındayken arayınca veya mesaj atınca sen hala aşığım kabulüm diyebiliyomusun..

• işte bu yüzden ayrıldım zatenn

• geçmişi için ayrılınır mı kısmına sadece cevabım tabiki ayrılınır gayet normal kabullenmek zorunda degılsın bu hakka sahıpsın o da sahıp.

0|0
    0|0
Yükleniyor...