Son mesajım. Uzun ama okuyun lütfen size böyle bir mesaj atılsa ne düşünürdünüz?

Senin için önemi var mı bilmiyorum ama benim için geçirdiğimiz iki senenin hatrı vardı. Yaşamak istediğin ne varsa yaşadın.Bu benim için önemli değil en sonunda biteceğini biliyorduk çünkü biz çok farklıyız. Aslında sana sayıp sövmek istiyorum ama bunu yapamıyorum. Seni sevdiğimi düşünme, sadece sen bütün hislerimi aldın. Bunu daha öncede yaşadım ve sonra seninle çıkmaya başladım işte. Yine aynısı olacak muhtemelen. Ama beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattın. Başkasıyla konuşman problem değil tabiki konuşacaksın tabiki çıkacaksın buluşacaksın sarılacaksın. Ben bunlara karışamam. Sana bunlar için değil, kendini sürekli bana hatırlattığın için kızıyorum. Hatta sana kızmıyorum bile sadece midemi bulandırıyorsun. Daha 1 ay olmadı buluşalı. Biz sarıldık saatlerce ve sen bunları unuttun. Ben buna kızıyorum. Önceden her kavgadan sonra sana beni arama derdim ama hep arayacağını bilirdim. Bu sefer beni bir daha aramayacağını biliyorum. Artık biz diye birşey kalmadığını da biliyorum çünkü sen kimseyi kendinden fazla sevemezsin. Sen kimseyi senelerce bekleyemezsin. Hep bana benim kadar sevmiyorsun derdin ama sevmeyi bilmiyorsun. Sen hiç benim gibi sevmedin. Bundan sonra ne olur bilemiyorum. Karşılaşmayacağız. Haftaya aklıma bile gelmeyeceksin biliyorum ama ne zaman karşıma biri çıksa bu yaptıklarını hatırlayacağım. Sen çok vicdansız birisin. Bana yaptıkların önemli değil, ama başkasına yapma. İnsanlar senden nefret eder. Sen bu değilsin kendine gel sen kimi sevdiğini bilmeyecek kadar alçaldın mı? Ya da buluştuğumuzda nasıl yüzüme baktın? Utanmadın mı? Hayır tabiki " Ben senin 2 sene boyunca çıktığın çocuğum biliyorum senden sebepsiz yere ayrıldım ama bilmeni istedim ki başkalarıyla yazışıyorum." Demeni beklemedim ama hiç değilse bir özrü hakettim. Sırf gurur yüzünden seni günlerce aramadım. Önceden sen gururunu hiçe sayıp hep bana yazardın ben hep sana özendirdim çünkü sen sevdiğin insanın peşinden gitmesini bilirdin. Bende arkasından gidip "Ulan beni neden sevmiyorsun? Bak ben seni canımdan bile çok seviyorum." Demek isterdim hep. Ama bazen yapamıyorsun değil mi? Senin bu mesajı anlayabileceğini sanmıyorum. Umrunda bile olmayacak, bu mesajın neler anlattığını farketmeyeceksin. Ama unutmamanı isterim ki ben sana yaşattığım ne varsa hepsini yaşadım. Şimdi sıra sende. Sen bana hiç cevap vermediğin halde ben sana hep mesaj atardım. Çünkü 20 sene sonra geriye dönüp bakınca keşke demek istemiyorum. Ama senin halkında bildiğim tek şey, 2 sene sonra geriye dönüp bakacaksın ve keşke bu kadar vicdansız olmasaymışım diyeceksin. O yüzden bunları yaşıyorum, böyle biri olduğum için diyeceksin. Sana çok kötü bir haberim var. Ne yazık ki ileride canından çok sevdiğin sevgilin seni sebepsiz yere terk edecek. Ortada kalacaksın, sigaraya başlayacaksın. Aptal aptal gezineceksin. Mutsuzluk ne demek o zaman anlayacaksın. Şimdi böyle yaşamaya devam et ama benim içim rahat. Söyleyecek bir şey kalmadı sanırım. Sana son kez iyi geceler diyorum. Benden çaldığın mutluluğun tadını çıkar.

1|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• boşver kastırma, bu kadar yazdında değerini mi anlıcak, man kafalar yine man kafadır ne kadar uzun yazsan bile :)

0|0
    0|0
    • Ben degerimi anlamasını falan degil ne kadar vicdansız oldugunu farketmesini istiyorum. İse yarar mı?

• Hic denk gelmedim...

• sabır sabır

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 ay boyunca bir rahatla aradığın da açma sonra ararsa erkek kardeşin yeğenin felan varsa ona açtır o kimi aradın desin sen telefonu al konuş ne var de onsuz mutlu gözük işte senin mutlu olman ona öyle bir koyarki anlatamam ama 2 ay olmasada bir kaç hafta geçsin kaşar der sonra sana

0|0
    0|0
  • İçindeki söylemek istediğim ne varsa söyle. Ama bu yazı olmamış biraz ama yine de sen bilirsin. Saha sert olabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• okuyamam hayırrrrr olamazzzzz

0|0
    0|0
  • ben işsizlikten okudum :D kızıyorsun pişman olsun istiyorsun seviyorsun da ama geri dönse de affetmezsin. bunu anladım mesajından

0|0
    0|0
    • Bende işsizim yoksa oturup buna yazmaya vakit harcamazdım :D ve evet aynen öyle geri dönmesini falan değil ama canımı yaktığını anlamasını istiyorum

• gerek yok bu ne tatlım...

bırak gitsin..

0|0
    0|0
    • Gitmeyi beceremiyor. Tam unuttum diyorum tekrar arıyor...

• cevap verme !

onsuzda yaşayacağını bilmem kaç satırla anlatamazsın muhatap olduğun bir erkek...okumayacak bile belki... net koy tavrını...onunla ilgili ne konuş,ne muhatap ol...

kısaca yokmuş ve olmamış gibi davran...

• Haklısın. Tesekkur ederim.

• yahu ben mi okuyacam bunu özet yok mu bunun ?

0|0
    0|0
    • okudum hepsini, cocuga ne yaptin naaan ? baskalariyla mi yazistin ?

• Yo haklısın. Aynen sıkıcı konular bunlar. Normalde boyle seyler yapmam ama ne yalan soyleyeyim baskası icin terk edilmek agırıma gitti. Hele ki bu tanıdıgım biri olunca. Su saatten sonra bende takmayacagım bu konuları.

• evet takma en iyisi :)

• 2 senedir senle birlikteymis yeni mi aklına gelmis cok farklı oldugunuz. Birde birsey soracagım sen bu cocugu aldattın mı? Bu cocukla birlikteyken baska cocuklarla mı konustun ne yaptın?

0|0
    0|0
    • Aldatmadım. Baskalarıylada konusmadım. Sadece ona ilk tanıstıgımızda baskasını sevdigimi ve olmayacagını soyledim. Su an o yakın bir arkadasımla konusuyor. Üstelik benden bir kız icin ayrılmıs. Ben bunları simdi ogrendim ve gecen gun beni aradı daha.

• Bana artık yapamadığını söyledi. Mesajla. Ondan 15 dakika önce dizlerimde yatıyordu. Ama şimdi öğreniyorum başka bir kız olduğunu geçen sene Eylül'de ayrıldık ama hiç tamamen bitiremedik

• Baska bir kız varsa bosver salla gtsin.

Yükleniyor...