Sen arsenal atkısı açarsın Tromsö koyar hevesin kaçar :D

link görüşleriniz neler ?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Biz kendi evimizde 2 atsak tur geçiyoruz siz deplasmanda arsenale 4 atabilecek misiniz ?

0|0
    0|0
    • Biz direk gruplardayız :)

• acıttı anlaşılan

Hadi sektir gitte akşam akşam küfür ettirme beni .

Kızlar Ne Diyor 7

• Beşiktaş taraftarı doğru yapmamış, ben Bandırmasporluyum ama Avrupada her Türk takımını desteklerim. Ama bunu yapmalarının sebebini birazcık da size bağlıyorlar galiba aynısını siz de yapmışsınız biraz olayları bu boyutuyla düşünmek lazım. Beşiktaş Liverpoole 8-0 yenildiğinde en çok dalgayı sizin geçtiğinizi, Mühendis oktayı söylüyorlar... Doğru mu bunlar?

0|0
    0|0
  • gizli sorduğun için seni kınıyorum bu bir . İkincisi hiç bir şey için geç değil. Turda elenirse öt olurmu

0|0
    1|0
  • Arsenal bayragı açan Beşiktaşlılara helal olsun . .

Hayırlısı olsun daha rövanş var..

0|1
    1|0
  • beşiktaşlılar gerçekten böyle bişey mi yapmış yazık

0|0
    0|0
  • Yazık yazık ne diyelim :D

0|0
    0|0
  • çok sevdiğim bir cümle var. Elalemin derdi fener olmuş demek ki zamanında iyi koymuş.

0|0
    0|0
  • Arkadaki adam nasıl bakıyor öyle .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• düzgün yaz soru başlığını ayrıca 2kişinin açtığı atkıya tüm camiaya mal etmek neyin kafası

0|0
    0|0
  • Avrupa'da rakibini destrklersin ya da desteklemezsin orası sana kalmış ama kalkıpta bu tip bayraklar açmak büyük bir ayıptır

0|0
    0|1
  • Beşiktaş taraftarından beklemezdim bunu..

fanatik Fenerbahçe'liyim ama Beşiktaşı avrupada sonuna kadar destekliyorum ve turu da geçeceklerine inanıyorum..

2|0
    1|0
  • Hahahahahaha :))

2|0
    0|1
  • her takımın taraftarları arasında var bunlar reklam etmeye değmez beşiktaş istanbulda 4 atar bunlara

0|1
    0|0
  • işte böyleleri yüzünden türk futbolu ilerlemiyor.

0|0
    0|0
  • Fena rezil oldular harbi; ah bir de bir mucize olsa da tromso tüm turu geçse..

1|0
    0|0
  • koyar kelımesını kesın bır gslı kullanmıştır o yuzden şikayet butonunu kullanmaktan cekinmeyin.

0|1
    1|2
  • böyle şeyler çok gereksiz arkadaslar ben galatasaraylıyım ancak iki takımımızın da maçını izledim

bakın fenerbahçe veya besiktas maç kaybedince türkleri yendik diye seviniyor avrupalılar

0|0
    0|0
  • koyar dediği halde bu soru kalkmıyormu?

0|1
    0|0
  • Orda olsam harbi ikisininde ağzına kürekle dalardım amk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...