Bakalım neler mutlu neler mutsuz ediyo? düşünün bakalım ks üyeleri

hayatınızda sizi en çok mutlu eden olay nedir?

hayatınızda sizi en çok mutsuz eden olay nedir?

her konuda olabilir aşk, kişilik, ayrılık, sağlık...

0|1
14|4

En İyi Erkek Görüşü

• Senin ağladık senle güldük biz bu sevda uğruna canlar verdik biz siyahın zindan beyazz aydınlık hayatı tribünden takip edenler ? :) bizim kisi de böyle işte yenersek sadakatimiz yenilirsek sevgimiz artar fakat ölümler olmasa mutsuz olaylar olmasa Beşiktaşım şampiyon olsa hayat bayram olsaa...

0|0
    0|0
    • Eneramoya ailtona fernandese delgadoya nouma ya teşekkürler futbolu sevdirdikleri için..

Kızlar Ne Diyor 14

• En üzücü olay bir annenin gözyaşlarının aktığını görmek . Beni en çok mutlu eden olay da bir annenin gülmesidir bence. :)

Saygılarımla.

1|0
    0|0
    • en guzel cevap tebrik ederim sagol cok guzel dile getirmissin cok begendim yorumu

• suanda en cok mutlu oldugum, birine fotografimi cek diyince kabul etmesi. en mutsuz edende cekmemeleri.

biraz acayip, ama napalim. fotokoligim, kimsede cekmiyor.

0|0
    0|0
  • yalnızlık herhalde nolacağıdı?

0|0
    0|0
  • ben istediğim zaman kendimi mutlu ediyorum daşu anbeni en mutlu edecek şey, birinin(arkadaş) gözlerimin içine bakarak beni çok sevdiğini söylemesi. kimse ne gözlerimin içine içine bakti, ne de sevdiğini söyledi. ailem de dahil.. halbuki sevilen bir insanim.

0|0
    0|0
  • Türkiyem sana bagli ama senden ayri yasamak ne kdr zor birde gel bana sor

Aramizdaki bircok engeli kaldirmakla ugrastim surekli hayatimda, ama biliyorum olum dosegine dayandigimda yine sana donecegim

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarımın sevdiklerinin benim yanimda olmasi beni hep mutlu ediyo.o ki değer verdiyim insanlardan biri beni zarbeleyince o zaman cok mutsuz oluyorum:((

0|0
    0|0
  • Annemin babamin hayatta ve sağlıklı olmalari...rabbim onlari benden ayirmasin

1|0
    0|0
  • Ailemin benimle gurur duyması bana gıptayla bakması çok mutluluk verici :)

0|0
    0|0
  • Milkshake mutlu eder.

0|0
    0|0
  • 7 aylık bir ayrılık kokunu duyamaman beni aşırı mutsuz ediyo

0|0
    0|0
  • o beni mutlu ediyor ya.

0|0
    0|0
  • SBS den sonra. sonuçlara az kalmıştı. hedeflediğim öğretmen lisesi tutardı garantiydi yani öyle düşünüyorduk. ama tutmazsa bir sonraki tercih yani ilçeye gidecektim. babama döndüm ve 'eğer burası tutmazsa, yani ben ilçeye gidersem bana kızar mısın baba mutsuz olur musun?' dedim. cevabı şuydu: ' nolursa olsun, meslek lisesine bile gitsen en kötü sen olsanda, sen benim kızımsın.' bu cevap sanırım beni en mutlu eden şeydi.

1|0
    1|0
  • onun ilgisi beni inanilmaz mutlu ediyor..onunla gecirdigim her saniye benim en mutlu anim..

0|0
    0|0
  • benı mutlu eden de mutsuz edende aynı kişi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Beni en çok mutlu eden şey başkalarını mutlu ettiğimi hissetmek.

En çok üzende başkaları için kendi mutluluğumu feda ederken onların bencil davranıp beni mutlu edememeleri. Buda biraz adaletle alakalı bişey sanırım. Yada kişilik, karakter meselesi. Bilemiycem.

0|0
    0|0
  • en çok mutsuz eden yalnızlığım(her yonden)

En çok mutlu eden nedir onu bilmiyorum ışte

0|0
    0|0
  • tek kişi iki duygu yaşatabiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...