Sevdiğiniz insan, bir başkasına ait olduğunda ne yapıyorsunuz?

Hepimiz şu hayatta birini sevmişizdir. Kimimiz ruh eşimizi bulduk, kimimiz hala bir umut diye bekliyoruz. Kimimiz unutup, yeni bir aşka yelken açtı bile, kimimzde unuttuk diye kendimizi kandırıyoruz.

Ama anılar, ansızın en içten gülümsediğin anda aklına gelip, unutamadın ki aklına getireyimde mutsuz ol der gibi. İlk zamanlar acı çekiyor gibi hissediyorsun, ağır müzikler, yemeden içmeden kesiliyorsun. Sen onun için ölüyorsun onun bundan haberi yok!

Bir gün uyanıyorsunuz, sevgilisi var. Siz onun için yanıp tutuşurken o çok mutlu. Sizde mutlu olmaya bakıyorsunuz ama aklınıza ansızın geliyor. İşte bu durumda ne yaparsınız?

0|0
2538

En İyi Kız Görüşü

• Odak noktanı değiştir. Geçmişle yaşarsan bir geleceğin olamaz. Oturup onu düşünmek yerine başka şeylerle uğraş. Seni mutlu eden, yüzünde gülümseme oluşturan şeylerle. Unutma hayat güzeldir ama yaşamasını bilene. :)

Saygılarımla.

3|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Biz erkekler de sık yaşarız böyle durumları..

En kolay çözümü kafa dengi, dertleşmeyi bilen bir "dost" eşliğinde terapidir:

"Patlat bizim için bir şarkı Sezen abla" deriz, "hayır" demez.. O söyler, biz tükeniriz: http://www.youtube.com/watch?v=T-WiA8txq2U

"Gel be Sıla" deriz , gelir : http://www.youtube.com/watch?v=rnI76AtoVRE

Kesmezse klasik şarkıları sararız yaramıza, kah iyi eder, kah daha beter kanatır: http://www.youtube.com/watch?v=qIQB1eiAfV8 , http://www.youtube.com/watch?v=8jf75-fBA0c , http://www.youtube.com/watch?v=K-8umOoELiI vesaire..

Sonra da yavaş yavaş kesilir hüzün yağmuru, bir bakarız güneş doğmuş geceye ve bize..

Hayatı tesbih yapıp sallarız artık : http://www.youtube.com/watch?v=gXJvCab3Xt8

Ankara'nın bağları da iyi gelir bünyeye: http://www.youtube.com/watch?v=inC5joI7jdk

Kısacası "hayat dediğin bir gündür, o da bugündür" prenses.. fazla takmaya, ciddiye almaya gelmez :))

2|0
    0|0
  • saplanıp kalmamak lazım geçmişin bataklıklarında,dustugunuzde cırpınmanız iyice batmanızı sağlar acınızı arttırır,umursamaz olmak en iyisi,tabiiki hahaha hihihi olamaz ben insanım diyen biri,ama elden ne gelırkı ,bızde severız anasını satayım elımız armut toplamıyoya,bide elimi sallarım şöyle peheeeeeee,işte o zaman sabahlar olmasın:)

0|0
    0|0
  • İçmeye bahane bulamadığımda tüketiyorum bunu bir neden olarak.

Hepsi bu.

Bu dünya o kadar pis bir dünya ki güzellik için önce kafayı güzelleştirmek şart.

0|0
    0|0
    • güzellştirsin gitsin kopalım bu dünyadan :)

• İçelim de kopma kısmı pek mühim değil.

Dedim ya maksat alkol ile kanı seviştirmek damarda.

Bir aşka ev sahipliği yapmak dışında bir misyon edinmiyorum kendime :)

Yaşasın baĞzı şeyler.

• kopalım dediğim dertleri unutalım anlamında kop kop yapmak değil :)

• katlanması zor ama ben hasatenlik olmuştum bunu iyi biliyorum o günleri hatırlamak bile istemiyorum

0|0
    0|0
  • ışte bu durumda birşey yapamıyorum

Ne yapabilirim ki, o seçimini yaptı, tercihini yaptı, evet belli bir düzen içerisinde ve mutlu ya da değil bilemem... Benim bu aşama sonrasi birşey yapmam sadece kendim için olur ve onun bu ilişkisini yıkar. Önceden hakkım olan herşey artık haddime değil.

Sadece derin bir nefes alırım ve yoluma bakmaya çalışırım.

Sonuç olarak bilmiyorum..

0|0
    0|0
    • güzel açıklamışsın. zaten bu durumda insanı yıkan çaresiz kalması değil mi? öyle..

• evet tamda böyle cuk diye oturdu..

• Aynen valla tamda duygularıma tercüman olmuşsun +1

• Hayaat decam ediyor.

0|0
    0|0
  • dünyanın kanunu bu unutmak . eğer unutamıyosan sen farklı bir hayata mahkumsun buda sana verilen hayatın içine etmen demektir. tamamen değil azcık salak olacaksın unutacaksın. ve bu hayatta asla boşta kalmayacaksın o kafayı hep bir işle meşgul edeceksin ne kadar boşta kalırsan o kadar sorgularsın

1|0
    0|0
  • Icim yanar benim. Beni bir kere terk etdi. Ama Pisman olup geri döndü bana. Hayir diyemedim, Kalbime yenik düstüm. Belki gercekten seviyordur, belki benden iyisini bulamadi ve beni kulaniyor. Ama ne yapcan, Insan Kalbine nasil sevme desin ki. Onun tenini baskasi dokunursa ölürüm ben, kendime gelemem. Allah´a her gün Dua ediyorum, umarim Kaderime yazilmis Insan odur diye...

1|0
    0|0
    • İnşallah odur, bu kadar seviyorsan umarım ayrı düşmezsiniz.. Çok çok mutlu olursunuz umarım. :)

• şimdi o erkek sçtı işte diyorum

1|0
    0|0
  • (: İnsanlar, ''acaba koynumdaki kadın (adam) başkasını mı düşünüyor'' diye düşünüyor olsaydı çevremiz de pek hoş olaylarlar ile karşılaşmazdık. Her kralın (kraliçenin) yerini mutlaka ama mutlaka birisi alır. (: sadece onun için zamanı boşa harcamamak gerek o kadar. Gitsin mutlu olsun, bende mutlu olayım, sizde mutlu olun, herkes mutlu olsun...

1|0
    0|0
  • Birşey Yapmıyoruz alışıyoruz zamanla aklımıza gelince burkuluruz belki ama hayatın gerçekleri var.

Düşünsene Allah'a bir dua edilse herkes sevdiğine kavuşsun ve bu dua'da kabul olsa..

Ne kadar insan yer değiştirir düşün bakalım hiç aklım almıyor...

0|0
    0|0
  • tabiki ömrünün sonuna kadar içinde onun acısıyla yaşıyorsun yapacagın hiç bişey yok sadece sevdiğine sevenine daha çok sarılman gerek sevdiğin seni anlamamış tamamen hayatından çıkmışsa sana deger verene sevene daha çok sarıl bence yoksa hayatını kendini asla düzeltemezsin

0|0
    0|0
  • sevdiğini alamamışsan, aldığını seveceksin

1|1
    0|0
  • Bir derin nefes alır,sigara yakarım.

Ve bir şiir daha ardına.. İster ruhuna,

ister soyuna,sopuna..

kim bilir.

0|0
    0|0
  • bu dünyada herkes tanıdığın herkes birine aittir... ama bazıları o kadar şanslıdır ki o ait oldukları kişiyle bir ömrü bitirmişlerdir. ama bazıları için o ait oldukları kişiyi asla tanıyamamıştırlar bile çünkü insanlar defalarca hata yapar ve bu hatalardan defalarca yanlış insanı tanımak zorunda kalırlar...

0|0
    0|0
  • Allah korumuş beni diyorum.

Şimdi düşünüyorum da, bildiğimiz kezbanmış... :D

0|0
    0|0
  • Eğer o çok mutluysa; ben de mutlu olurum..

1|0
    0|0
  • Hamama gidiyorumm ):

0|0
    0|0
  • Onu Sevdiren Rabbin, Elbet Başkasını da Sevdirecektir.. Sen Yaşamana Bak, Hayat Akıp Giderken Sen Durma.. Sonra da geçen zamanına üzülürsün.. çalış kazan hayatını şekillendir.. ikinci bir şansında o kişiyle mutlu olabilmek için hazırlık yap..

0|0
    0|0
  • karşıma çıkarsa o erkek başına bela olurum , işinden ticaretinden neyi varsa sararım hep de başarılı oldum bugüne kadar hayatta aman vermem , ömür boyu kafaya takarım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 24

• İstediğin kadar ağla zırla var mı pisi pisi kabullenmekten başka yapılabilecek.

Yürek sızlasa da hatta tenin bile ağlasa da hayat, bu gerçekle devam edecek.

Sen orda ağla zırla onlar çalsın tencere tava, yok öyle yağma sende umursama kızım:)

Elbet seninde olacak bir yaralarını kapatıp unutturan..

2|0
    0|0
    • Ya tabiki olacak. Aslında soruyu açış amacım biraz rahatlamaktı. Benim 4 senelik ilişkim bitti 1 senedir ayrıyız.Aslında mutluydum ama birden bir hüzün kapladı içimi nedensizce. Bugün normal döndüm.. Başka birileri teklif etti falan ama kabul etmedim. Hazır değilim yeni bir ilişkiye son senem üniversitem bitirip mesleğimi elime alayım o zaman hayırlısı ne ise o olsun :)

• Dilerim her şey hakettiğin gibi güzel olur hem okul hem de aşk dünyanda güzel kızım:)

• gerçekten çok sağ olun :)

• napacam oturur salya sümük ağlarım kız milleti la napacaz sanki en fazla trip yapacaz ezik ezik ne bekliyodun?

bi de camış gbi yeme faslı var hem şişiyon hem sivilce çıkartıon.

1|1
    0|0
  • Acıyı dengelemeyi ya da acıyla baş edebilmeyi çok uzun yıllar önce öğrendim..

Böyle bir durumda aklım ve gönlüm bir şekilde geçmişteki her hangi bir anıya kaydığı zaman kum çuvalı ile antrenman yapıyorum.. Bu öncelikle beni fiziki olarak rahatlatıyor ve üzerimde oluşan ve beynimi tetiklemeye hazırlanan o elektriği alıyor..

Ben kaşlarımı çattığım ve mimiklerimi de sertleştirdiğim zaman benim beynim ve kalbim bu mimiklerime çok kolay uyum sağlayabiliyor ve pasifleşmeye hazırlanan duygularımı çok seri bir şekilde yok ediyor.. Bir anda beynimdeki ona dair tüm düşünceleri durdurabiliyorum .. buda her hangi bir anıya odaklanmamı engelliyor ve kendimi hem fiziki, hemde duygusal açıdan çok güçlü hissediyorum ve umursamıyorum..

1|0
    0|0
    • Vay çok güzel bende dün mala bağladım bugün çok neşeliyim valla. Demek ki yapacak bişey olmayınca kafaya takacak bir şey arıyormuş insan :)) Senin içinde çok sevindim, umursamayabildiğin için.

• Biz ailecek rahatız :)

• birini seversin,güvenirsin sonra her güzel olan şeyin sonu olduğu gibi onunda sonu gelir aldatılırsın,sıkılırsın vs. liste uzar gider ama sevmişsin unutamazsın.O zaman onunla ama yalnız yaşamayı öğrenirsin başka sevgiler çıkar kalbinin içinden ama asla diğerinin yerine koyamazsın.O hep taze kalır.Geçmişte yaşamazsın geleceğe bakarsın ama içinde bir yerlerde ona yer açıp kapıyı üstüne kilitlersin.Kimse unuturum,öyle bir sevgi yaşamamış gibi davranırım falan diyip kandırmasın kendini.İnsanın hayatında yer eden ve kalbine giren güzellikler ne kadar çirkinlik içinde kalsa da o hep yaşayan kişinin gözünde güzeldir.Bence saklanmaya değerdir.

0|0
    0|0
  • Sevgilisiyle kıyaslarım kendimi.

Çirkinse yazık bulamamış benden iyisini :)

Güzelse kız bunu kullanıyor :D

3|0
    0|0
  • Bir söz vermiştim kendime, o hayatına bir başkasını soktuğu anda, onu sevmekten vazgeçicem, hayallerimden çıkarıcam diye. Tam 10 yıl bekledim, sonunda birini buldu ve beni özgür kıldı.

2|0
    0|0
  • Sen ne diyorsun.Dövmesini yaptırdım ve yaptırdıgım gün 2 hafta sonra evleneceğini duydum...Yıkım ağırdı..

1|0
    0|0
  • öyle günleri yasamaktayim kardesim, gecmiyor, gecermi bilmem. bunlada yasamasini ögrencez

1|0
    0|0
  • Soruyu okurken bir yandan da şöyle bir gerilere gittim de..gerek arkadaş gerekse sevgili hepsi sap şu anda yahu :D onlar uyandıklarında beni evli buldular :D

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmadım..

2|0
    0|0
  • aynnennn bende bu durumdayım onun haberi war fakat etinden bişey gelmiyo bu daha beteri.S

0|0
    0|0
  • Su an evli ve cocuklari var pek mutlu gozukmuyo ama kiyamam ben onun bir dmla yasina ;(

1|0
    0|0
  • biri benden vazgeçiyorsa üzülmem için bir neden yok

0|0
    0|0
  • hayatima devam ediyorum

1|0
    0|0
  • Madem o kız güldürüyor yüzünü,madem o bakıp sahip çıkabiliyor ona,madem onunla ağlayıp onunla güler canı gibi seviyor ne diyebilirim.Mutlu olduğunu gördükçe bende mutlu olurum herhalde,içim ne kadar gitse de :)

0|0
    0|0
  • kendimi ve düşüncelerimi zorlayamıyorum.ne kadar davranışlarımı zorlayabilsemde bunu yapamıyorum..bende dalıyorum hayallere..unutmak çokta umrumda değil..asla unutamayacağımı biliyorum çünkü..sevmem belki onu artık ama asla aklımdan çıkmaz..

0|0
    0|0
  • vurrum onu beni sevmiyorsa ölsün pislik benden başka kimseyle de mutlu olamasın diye ağlardım ne yapcam

0|0
    0|0
  • Çiko'm naptın sen be ... 5 **

0|0
    0|0
  • yapcak bişey yok. adamın bir hayatı var .. seninde öyle (:

0|0
    0|0
  • bir tane soğuk su içerim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam