Pesimde bir serseri var

Dalga geçecekseniz yazmayin ciddi cevap istiyorum!

Bundan 4 hafta önce ise gitmeden bir markete ugradim. Market çikisi aldigimi ayak üstü bir kösede içerken yanima 2 tane serseri genç adam (herhalde 26/27 yaslarinda) geldi, ve bir tanesi bana 'soguk soguk içme onu bebegim hasta olursun sonra' dedi. O an ne diyecegimi bilemedim ve korkumdan hizli hizli uzaklastim. Zaten adamin tipi bir ilginçti. Uzun saçli yüzü komple sakal. Bu olaydan 5 gün sonra falan o adama tekrar denk geldim cadde'de ama bu defa yalnizdi ve yanimdan geçerken bana 'çok sekersin' dedi. Ben yine uzaklastim ama ciddi ciddi korktum çünkü konusurken ses tonu gerçekten çok ürkütücü. Calistigim zamanlar bazen dükkanin önünden geçiyor ve bana sinsice gülümseyerek gidiyor (cadde'de bir magazada çalisiyorum) Ve bugün tekrar yine... Çalistigim yere geldi ve sadece gözlerini bana dikerek dükkanda bir tur atti ve dönüste benim yanimdan geçerek 'bir gün takilalim seninle yavrum' dedi ve gözünü kirpti gitti. Gerçekten çok korkuyorum bana musallat olmasindan. Üstelik hiç bir sekilde suçum yok, yani ben yüz falan vermedim. Babama veya kuzenlerimden birine söylersem çok çok kötü olur sessiz sedasiz halletmek istiyorum yani polis falan da olmaz ne yapmaliyim?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• defol be gerizekalı de.. sert tepki vermezsen kurtulamazsın.. sinersen daha ileri gider.. bu tipler böyledir ''yersen''.. ileri giderler.. kolpadır anlayacağın

1|0
    0|0
    • Ne demek istedigini anliyorum ama sert tepki verdigim zamanda sinirlendirip daha kötü bir sey yapmasindan korkuyorum

• Eminim elime öyle bir firsat daha geçecektir o zaman insallah cesaretimi toplayabilirim (napayim adami görür görmez ömrümden ömür gidiyor korkudan). toplum içinde hiçbir sey yapamaz ama sonrasindan korkuyorum.

• yok sen böyle cesaretlendiriyosun onu.. ben iyi bilirim bu tipleri bir kere lafını aldımı yeter.. bazısıda yetinmez ama bu kadar rahat olamaz artık.. ilkinde sen cesaretini topla bir daha olursa ki sanmıyorum inşallah olmaz.. ailenden birine söyle olumsuz etkiler bu seni işinede yansır

Erkekler Ne Diyor 11

• yavsak tayfadan

Içki içerken görünce etkilenmiş senden, kafasında kötü düşünceler de var

Bir daha aynı şekilde bir yaklaşımi olursa çevrende güvendiğin kişiler filan varsa haber ver veya işyerinden filan baban alsın seni yalnız gidip gelme

Son ihtimal ya polis ya aile, inşallah kendiliğinden bırakır ama takıntı yaptıysa zor yani

1|0
    0|0
    • Meyve suyu içiyordum ramazana 3 gün kala ne içkisi :(

Insallah birakir manyak

• o kadar zaman geçti yani, sen yüz verme, ufacık olsa bir laf duyar bir bakış görürse senden yüz bulur, sabırlı ol belli yerden sonra son yapman gerekenleri yaparsın çevrene babana filan söylersin ve dediğim gibi işten abin baban filan alsın seni

• sert çıkmazsan sessiz olursan daha çok üstüne gelir. ailene bu durumu kesinlikle anlatmalısın. yok hayır diyorsan sana değer veren bir erkeğe anlat o gerekeni yapar.

1|0
    0|0
    • Umarim kimsenin basi belaya girmez en çok ondan korkuyorum

• korkulacak birşey yok. senin isteyerek neden olduğun bir sorun değil bu. kimsenin başı belaya girmez merak etme. ama dediğim gibi ailenin bundan muhakkak haberi olmalı. özellikle babanın yerinde olsam ve böyle birşeyi sonradan duysam sana çok kızardım. korkunla değil beyninle hareket et. korkak insan kaybetmeye mahkum insandır.

• O gerizekalıya bir iki laf söylesen belki iş bu duruma gelmezdi, susup susup gidince hoşlandığını falan sanmıştır.

1|0
    0|0
  • Çığlığı bas,ne yapımaya çalışıyosun lan şerefsiz sapık de.. o ona yeter. caddede yap tabi bunu.

1|0
    0|0
  • ara polisi versinler odunu

1|0
    0|0
  • polise git durumu anlat başında biri olsun gerçi polis ne yapacak en iyisi agbilerine anlat düdüklesinler

1|0
    0|0
  • Cinayet suç olmasa ilk öldüreceğim adamlar bu tipler şunlara uyuz olduğum kadar hiç bir canlıya uyuz olmuyorum ver polise taciz etti beni de it gibi sürünsün şerefsiz

1|0
    0|0
    • :)

• Haklisin ama yapacak bir sey yok malesef ;/

• En sonunda cinayetten izlersiniz beni haberlerde falan

• sana kafayı takmış peşini bırakmaz polise git

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarını çevreni uyar.

1|0
    0|0
  • Güvendigin bir erkek arkadasin var mi ona söyle dikkat et yazdigina bakilirsa adam sapik

1|0
    0|0
    • Aslinda anlatabilecegim bir çok erkek var (arkadas, akraba) ama o zaman eninde sonunda ailemin kulagina gidecek ve ben bunu istemiyorum

• Genede söyle güvendigin birisine ben tanimadigim halde endiseleniyorum kötü birsey olmadan bak söyle ciddiyim

• erkek arkadaşlarından yardım iste ya şuan delirdim şçyle insanları bir kaşık suda boğasım geliyor varya

1|0
    0|0
    • Birde beni dusun 1 aydir rahatça uyuyamiyorum bile.

• var ama kimsenin basini belaya sokmak istemiyorum

• en doğrusu ailene söylemek ne olursa olsun onlar senın ailen kötü bir durum ama en doğrusu o baban gerekeni yapacaktır ya da polise git bunlar kalıcı çözüm olacaktır birde öyle düşünme kimsenın başını belaya sokmak istemiyorum diye onlar senın yakının diğerlerininde yardımcısı olmalılar diğer insanlar korumalılar böyle durumlarda mağdurları

Kızlar Ne Diyor 1

• rahatsız oluyorum senden de bir bakalım kötü kötü şeyler söylerse adam polislik benmde böyle bişi başımda vardı evimi bulmuş evime babam verken hediye göndermişti evden 2hafta hiç çıkmadım takipde edemedi gitti çok dua ediyordum musallat olmasın diye Valla şimdi yeni yeni çıkıyorum bişi olmaz İNŞALLAH çok kötü seni çok iyi anlıyorum çok huzursuz stres edici bir olay

1|0
    0|0
    • Insallah bende senin gibi kurtulurum (Allahtan nerede oturdugumu falan bilmiyor) ama bana konustugu zaman öyle bir piskolojide oluyorum ki cevap bile veremiyorum o an ordan bir an evvel kaçasim geliyor. Geçmis olsun sanada :)

• Çok tesekkur ederim insallah darisi basima! Uff çok kötüymüs ya benim babam açsa kapiyi ve bana musallat oldugunu duysa kesin öldürür hiç düsünmeden.. Su an yapabilecegim tek sey dua etmek elimden baska bir sey gelmiyor. Tekrar tesekkurler :)

• Rica ederimm :D

Yükleniyor...