Kapat

Depresyonda olabilir miyim?

kimseyi görmek istemiyorum dışarı çıkmak istemiyorum. günde 13-14 saat uyuyorum. kendime güvenim geleceğe inancım kalmadı... aylardır bu şekildeyim. zaman zaman küçük mutluluklarım oldu ama yine aynı halime döndüm... ne yapabiilirm bu halimden nasıl kurtulurm?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Acil psikoloğa görün, biliyorsun depresyon sadece psikolojik bir rahatsozlık değil diğer tüm rahatsızlıklara ön ayaktır. Psikoloji de en az beden sağlığı kadar önemlidir hatta daha önemlidir. Çünkü önemli rahatsızlıkları bile güzel bir moral iyileştirebilir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Olabilirmiyim fazla direk depresyondasın.. Bu aralar sık sık yürüyüş yap.. puzzle, maket tarzı şeylerle uğraş.. başardıkca geçecektir sana zevk verecek şeyler bul

0|0
    0|0
  • psikolojik tedavi almanda yarar var. senin için daha iyi olur. arkadaşların falanda mı yok sana iyi gelen?

0|0
    0|0
    • var ama onlarla görüşmek için dışarı bile çıkmak içimden gelmiyo

• onlar senin için birşeyler yapsa iyi olur aslında. seni evden çıkarabilirler mesala. tek başına dışarı çıkmayı dene muhakkak. eğer birşeyin üzerine gitmezsen yenemezsin onu. yaşadığın yerde deniz varsa sahile git denizi izlemek rahatlatıyor insanı. ben öyle yaparım hep.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• depresyondasın, psikiyatriye git iyi gelir

0|0
    0|0
  • En azından durumun farkındasın bence biran önce hayata dönmeye çalış bugünlere bir daha gelmeyeceğiz tadını çıkarmak gerek.

0|0
    0|0
  • Namaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...