Arkadas ben kendime gore birini nasil bulacagim?:D

sen bulma o bulsun demeyin boyum yüzünden kimse yanasmiyor erkekler kaldiramiyor kendinden uzun kizi 1.85 boyum var kaba bir fiziğim yok tabiri caiz 'at' gibi değilim:D kilo 57 voleybol oynadım uzun yillar o yüzden boyumla ilgili buyuk problemim var cok mu itici uzun boylu kizlar beyler?

0|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun boylu bayan itici filan değildir..

Lakin biz erkekler bilinçaltımızda yaşattığımızı dilimizle söyleyemeyecek kadar naif yaratıklar olabiliriz bazen :)) (Bunu bozan bir tek Ali Ağaoğlu'Nu gördüm, 2.eşi kendinden 1 karış filan uzun ama adam mütemadiyen sırıtıyor hep )

Topuklu giymediğini düşünürsek senin boyunda bir çok arkadaş bulabilirsin aslında.. Pigmeistan değil Türkiye, hele ki son 25 yıldaki bilinçli beslenme ile büyüyen gençlerde boy sorunu pek yok.

O değil de 1.78 boyla bile kendimi kısa hissettim ya ekrana bakarken bile olsa.. Alacağın olsun :)

0|0
    0|0
    • turkiye degil abd de yasiyorum ama turkle evlenmek istiyorum imkansiz ahaha sende sorun yok:D

• EIC için teşekkürler..

Valla ben de TR'dayım.. Yoksa seve seve tanıştırırdım oradaki dostlarla :))

• np kismet:)

Erkekler Ne Diyor 26

• vardır ya bende 185 bende mşş uzun kız bulmam gerek :)

0|0
    0|0
  • İticilik değilde biz erkekler kendinden uzun boylu kadınları istemeyizen nihayetinde kompleks oluşur erkekde...

1|0
    0|0
  • diğer sorunda 165 55 kıloydun burda 185 57 dıyorsun hangısıne gore cevaplasam

0|0
    0|0
  • ben sorun etmem kendimden uzunsa :)

1|0
    0|0
  • Boy bir güç sembolüdür. Erkek bu nedenle biraz daha uzun olmak ister (genelde) Kendine 1.80 ve altı birini belki bulamayabilirsin ama 1.90 ve üzeri erkekler için idealsin.

0|0
    0|0
  • Aslında itici değilde işte biz kısa olunca garip oluyo. :D İtici olsa at gibi maşallah dermiyiz. :D

0|0
    0|0
  • etraf uzun erkek kaynıyo 190 birini bul erkekler zaten uzun kız sever sadece kısa erkekler zorunluluktan dolayı kısa kız seviyorlar .

0|0
    0|0
    • bana denk gelmiyor demekki.

• soguk bir mizaca sahibim.

• erkekler için farketmez damacanaya bile rağbet var istersen buz gibi ol bir kaş göz yap bidaha kovsanda gitmezler.

• Bence yazdığın kilo ile itici değilsin, gayette çekici olabilirsin.

0|0
    0|0
  • zayıfsın. bira iç.

0|0
    0|0
  • biraz kilo al balık eti veya ona yakın ol, fıstık gibi olursun:)

Cut.

0|0
    0|0
    • alamiyorum tavsiye verebilirmisin

• kendine bir beslenme programı hazırla, uyku düzenini iyi ayarla, bir kaç ay sürebilir ama ise yarar aksatma sadece

• umarim tesekurler

• 57 kilosu evet.. 67 olsa neyse.

0|0
    0|0
  • selam tnısalım bnde 1.90 byndaym dulum , partnerimde aradıgım ozellikler nefes alsın yeter bide kahve yapsn , aramk istrseniz 05312223344 bekliyrm canımss

0|0
    0|1
    • Senin gibi kişiler üzerinde bilimsel bir araştırma yapılması gerekir. Eğitim durumu, coğrafi bölge, yaşam şartları, etnik yapı gibi unsurlar büyük rol oynar gibi geliyor.

• şu yazdıklarımı ciddiye aldığın için seninde sazan geni taşıyıp taşımadıgın için incelemeye alınman gerekıyor

• o kadarda uzun boy... ne bilim yanımda düşünemedim normal ayakkabıyla aynı boydayız da topuklu olsa düşünemiyorum :)

0|0
    0|0
  • Biraz öyle at gibi ya :D fiziğede bağlı gerçi ama çok nadir öyle güzel fizik.

0|0
    0|0
    • :(

• ne sansi biraz aktarma yapayim sana

• Olur 175 im 5 cm ver yeter :D

• bence kesinlikle böyle düşünmemelisin .

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşımla aynı boy bende 1.92'yim :)

0|0
    0|0
  • boyun tam bana göre :D 1.86

0|0
    0|0
  • ayakların kaç numara ?

0|0
    0|1
    • 39 cok nadir kalip kucuk olursa 40

• arkadasim ne diyosun sen adabınla konuş duzgun cümleler sec yada?

• gerçekten baya ağır konuşmuşum bak olmadı bu ya zaten sende çok mantıklı bir soru sormuşsun burdaki insanlarda kahin sana nasıl bulucaklarını söyliceklerdi...

• uzun kızlar nerde yaşıyor arkadaş burdakiler 1.55 1.65 arası

0|0
    0|0
  • Çok ya 1 85 nedir yaa

0|0
    0|0
    • biliyorum?

• Ee yani haliyle öyle olacak valla ama bulursun uada o bulur seni

• umarim :D

• topuklu giysen ohooo...

0|0
    0|0
  • sende voleybolcu basketbolcu bul kendi çevren zaten.

0|0
    0|0
    • aslinda abd de yasiyorum yabanci birini istemiyorum turk olmali.

• o boyda türk hem de abd de şansın azmış gerçekten :)

• evet sanırım

• Boy konusunda sıkıntı yapma bul bir 2 mt yapış :)

0|0
    0|0
  • yeak yaa, voleybolcu kızsın işte daha nolsun, bayılırım sporcu kızlara :D

0|0
    0|0
    • :D

• ahahah tesekur ederim birakmaam

• eheh :D

• Çıplak ayak gezersen aynı boydayız alıyım seni.

1|0
    0|0
  • Ulan bir biz bulamayız uzun kız. Sneijder-Yolanthe çifti gibi olmayı istiyorum biriyle :))

0|0
    0|0
    • onlar istisna:D

• bence de fark yok pek

• Sevgilim olsunda 2,00 olsun farketmez.

Kızlar Ne Diyor 4

• bu boya bu kilo çok az. 70 kilo olsan iyi olur

0|0
    0|0
  • İtici değilde 1.85 boya 57 kg çok zayıf değil misin? u.u

0|0
    0|0
  • Az kilo alırsan çok iyi olur bence.Yoksa güzel yanii.

0|0
    0|0
  • basketbolcu bul sen en iyisi. benim sevgilim 190 basketbol oynuyor. bir voleybolcu kız ondan hoşlanıyor hatta:D inşallah sen değilsindir haha:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...