Karısını şortla dolaştıran erkekler, ne ayaksınız?

Hala anlayabilmiş değilim,mantığı nedir ki? Hey erkekler bakın bu benim karım,bu da bacakları,ağdasını da yaptık,sütun gibi. Ne lan bu ?

Güncellemeler:
tamam Avrupa özentisi çağdaş gençler. Kıskançlık duygunuz yok olmuş. Fazla domuz eti yemeyin.
Gezici tayfa iş başında gençler.

M.akifimin güzel bir sözüyle noktalıyorum.

Medeniyet dediğin açmak ise bedeni

Desenize hayvanlar sizden daha medeni!

0|0
26|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 25

• Dervişin fikri neyse zikri de o olurmuş. Sen yobazsan, bağnazsan, kadının bacaklarına bakan, onunla tahrik olan bir insansan kadın napsın kocası napsın?

8|4
    2|1
  • sorunun basından sonuna her kelimesine ohaa! Haddini bil!

4|3
    1|1
  • Ya geri kafalılık o gözle bakıyorsun diyorlar da millet ne fesat olmuş anlamıyorum. Senle bunu eleştirmen o gözle baktığın anlamına mı gelir? Bilakis erkeklerin neden sahiplenmediğîni vurgulamışsın. Sen bakmazsın ben bakmam da. Çocuğunu kaçırcak olsalar aman yea kötü düşünenlerin sorunu mu diyecekler? Çocuklarını sokağa salmayacaklar tabi ki. Ee karının illa bacaklarına bakan olacak hiç mü kıskanmayacaklar. Yani?

1|1
    0|0
    • ah daha önce gelseydi bunu seçecektim en iyi cevap olarak. Türkiyenin manevi halini ortaya döküyor bu cevaplar. Ama nedense erkekler daha ılımlıymış Kadınlar fesat demiyorlar ya boşuna! Kıskanma duyguları yok olmuş

• EyvAllah düşünmen yeter. Onlara denilecek bir laf bulamıyorum artık özellikle kızlara...

• sen var ya cansın can...

• Aşın artık bu tarz saçma sapan şeyleri. Açık veya kapalı giyinmek ile kişiliğin ne ilgisi var? Bırakın insanlar istedikleri gibi yaşasınlar. Kıskançlık ayrı bişi insanları yargılayıp, kınamak ayrı bişi. Kim veriyor size bu hakkı? Uzay çağındayız ve hala böyle bağnaz insanlar ile bir arada yaşıyoruz.Bir bayanın şort giymesi size taciz etme hakkını mı veriyor? Cehaletin böylesi ! Çok ahlaklı bireyler olsaydınız şort,etek giyenlere salyalarınızla bakmazdınız. Sizlerin iğrenç düşüncelerinizin sorumlusu kadınlar değil.

5|2
    1|0
    • bağnaz? şort giymek mi çağdaşlık. Vurguladığım şey o değildi ayrıca

• sjadjbsajkdbasj bir beyinsiz çağdaş ablamız daha. sizin de sonunuz gelecektir...az kaldı az...

• çok ahlaklı olsaydınız demişsin tecavüz edenler ahlaklılar arasından çıkmıyor senın zıhnıyetındekıkerden çıkıuor.

• ben anlamıyorum sızı ya sort gıyınce ne oluo kızlarda erkekler kadar ınsandır kendı dusuncelerı vardır hava sıcaksa rahat etmek ıstıyorsa gıyer ne olmus? ama solede bısı var sen her sort gıyen kıza gormemıs gıbı bakıosan kız arkadasınada gıydırmezsın anlarım zıhnıyet meselesı

5|2
    2|0
  • Aynen oyle diyor. Sen ancak oyle kedinin cigere baktigi gibi bakarsin, bu kadin benim diyor.

5|1
    0|1
  • Azıcık düşün la, valla kafan ağrımaz

5|0
    1|2
  • Cok haklisiniz.. Sonuna kadar destekliyorum.! Sadece kiskanclik vs degil acilip sacilmak ayni zamanda inanc meselesidir..

1|1
    1|0
  • doğru diyon millet bu kafayla nereye gitcek merak ediyom yazık ya acıyom ha

3|1
    3|1
  • 5 Yıldızımı bastım..

1|1
    0|0
  • git zihniyetini düzelt bence

5|0
    1|2
    • tamam canım. sen de şortla dolaşmaya devam et. çağdaşlığınızı öpeyim sizin

• ederim. keşke senin gibi yobazların nesli tükense daha farklı bir Türkiye olabilirdi.

• daha farklı Türkiye. Allah başbakanımızı başımızdan eksik etmeye. Sizin gibilerin eline kaldığı için Osmanlı çöktü zaten.

• Adamlar rahatlar panpa

0|2
    3|2
  • Ama karisini onun icin begendiyse // evt banada ters gelmiyor degil o senin namusundur pirlantandir onu korumak lazim ama bunu dusunecek kafa yok ki onlarda ..

0|2
    2|0
  • Geri kafalilik bence kadinlara o gozle bakcagina zihnini temizle

4|0
    1|1
  • ne saçma bir şey bu. iyi sen dolaştırmazsın.

3|1
    0|1
  • kadın ne isterse onu giyer de ondan :/

2|0
    1|0
  • kirkayak :D

0|0
    0|0
  • Ne var bunda benim evleneceğim kişi baştan bunu kabul etmesi lazım

1|0
    0|0
  • ne yani karısını çarşafla gezdirerken kendi şortla gezen adam çok mu şerefli?

0|0
    2|1
    • eğer şortu dizlerinin altındaysa haram bölgelerini göstermiyordur canım ama kadına haram

• kadınları öldüründe rahatlayalım artık nedir bu zihniyet adam istediğine inanır

• senin dilinden yazacam canım al zihniyetini*olup git

4|2
    4|0
  • karısını şortla dolaştıran erkek !

kadın sanki köpek de dolaştırmaya çıkaraıyorsunuz.

insanların özgür seçimleridir ben giymem ama giyene de laf etmem tıpkı bazılarının ötüsüne saygı duymanız gerektiği gibi buna da saygı duymalısınız

7|5
    1|2
  • karısını şortla dolaştırmak ne kadar saçma bir cümle. kadınlar özgür birer varlıktır erkeğin kölesi değildir sizin gibi insanlardan iğreniyorum keşke hepiniz yok olup gitseniz

10|2
    1|2
  • mal beyanında bulunmaktır.:)

3|2
    8|1
    • korkak kızlar ordusundan bir er

• farkettim yanliş anladığını çunkü sana katılma anlamındaydı:)

• sen de cansın sen de...sizin gibi kızları görmek o kadar mutlu ediyor ki beni...

• kendileri biler

0|2
    0|0
    • cok guzel takdir ettim seni

• Senin gibi karısına mal muamelesi yapan asıl kendi mal olanlardan değiller demek ki. ;)

8|0
    1|4
    • ah benim korkak kızlarım. neden hep böyle çıkıyosunuz karşıma.sen malsın ama ona kesin karar verdim

• Korkaklıkla alakası yok. Senin gibiler in her soruyu cevapladığıma saçmalayıp da canımı sıkmasınlar diye gizledim.;) Malum bir sürü fake hesap dolu:) Malında da kimin olduğu şu soruyu sorduğunda millet anladı zaten. Yorma kendini. İsteyen girdirir isteyen giydirmez. Kimsenin ailesine maydonoz olmakta sana düşmez ;)

Erkekler Ne Diyor 17

• Yanımızda köpek dolastırmıyoruz fikirleri düsünceleri özgür iradeleri olan hür insanlarla birlikte bulunuyorz o senin icinde bastırılmıs duygularınla yarattıgın zihniyeti her insan asabilse böyle saçma bir konuya değinmezdin zaten sen karını yanında carsafla dolastır bak ama dolastır yanında bulundurma akıl fukarası seni baskasına değincegine kendi yoluna bak uzattıgın dili bir gün yolda alırlar haberin olmaz .

6|1
    1|1
  • arabıstana gıt sen

8|1
    3|1
  • Haklısın aslında bu ülke bu kadar hökküzü barındırıyorken onların şort giymesi giydirmesi yanlış.

4|0
    0|1
  • ben dolastrmam ama dolastırana da laf etmem. herkesın bı dusuncesı hıckımse benım gıbı ya da senın gıbı dusunmek zorunda degıl. varsa rahatsızlıgın gozunu kapat bu kadar basıt

8|0
    0|0
  • Buna çağdaşlık diyorlar ama o adamlarda ki genişlik konya ovasında yok.

2|3
    5|1
  • Sen zihnini temizler şort giyenlere o gözle bakmazsan sorun olmaz.

7|2
    1|2
    • yav he he. zihnimi temizleyeyim. sen napıyosun bakmıyosun dimi,ah cici çocuk. tamam

• Ak şu soruyuda geziye bağlamışsın ya beynin olmadığına kanaat getirdim. Sana cevap yazdığım içinde kendimden utandımm.

• bende anlamam kıskanırım ben vallhi öyle gezmesinee

0|1
    2|0
  • insanın içinde olacak hacı böyle kapalılık işleri ama bende şahsen istememz eşimin açık giyinmesini kısnanırım lan .

0|1
    1|0
  • Duygularıma tercüman olmuşsun valla bende bu sorunun cevabını arıyorum

2|1
    6|2
    • gezici tayfa eksiliyor dostum. bizim insanımız gerçekten sapıtmış. bu cevaplar bunları gösterdi

• Midesi geniş üstadlar...yorumu eleştiren kızlara da sormak lazım...Sahiplenmemek daha mı iyi : )

1|2
    4|1
  • sktr git lan, hamile kadın çıkmasın sokağa diyenin oğlu. insan ol da bakma şort giyenin bacağına ağda yapmışmı yapmamışmı diye. sananeg*tister giyer ister giymez. bozdun ağzımı sinirlendirdin beni kusura bakma ama senin gibi sapkın düşünce sahipleri olmasın artık yaa . bir vurdurun rahatlayın aq

0|0
    0|0
    • ne diyon lan gezicilerin çocuğu. size mi kalmış bu ülke. pis zihniyetliler. aptal çağdaşlar!

• Ben dolaştırmam doşaltıranada bişi demem

2|1
    1|0
  • erkek i*ne dolaştırıyor diyelim o karı evlencek yaşa kadar gelmişse kendisi bile düşünemiyorsa herşeyi hakediyor der geçerim

0|1
    6|1
  • Samil Tayyar'in twitleriyle sesleniyorum sana

#KSyr hashtag gelsin

0|0
    0|0
  • carsafamı sokalıım ?

zaten yanımdayken kimse laf atamaz sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • bizim esimiz kimseyi bağlamaz

0|0
    0|0
  • o*luklarına mani olduğun için mal olursun öküz olursun hacı ziktiret sen onları

2|1
    6|3
    • zorlarına gitmiş belli gitsin tabi

Yükleniyor...