Lady gaga nın nesini beğeniyorsunuz ??????

Bu kadın çıktı çıkalı baya bir sevildi ve hala sevilmeye devam ediliyor. Neyini beğeniyorsunuz bu manyak karının? Allah'ını seven cevaplasın.

Güncellemeler:
He bir de manyaklığını tarzını sevenler , böyle manyaklığını sevilir mi? Siz bu tarzla çıkar mısınız gezmeye?

...güncelleme için özür

0|0
7|15

En İyi Kız Görüşü

• Hop! Sevmiyorsan da ağzını toplayıp sevenlere saygı duyacaksın. Dur sana neden Lady Gaga biraz açıklayayım :

-Facebook’ta 58 milyon arkadaşı var. Görüntüleri Youtube’da 2 milyar kere tıklandı. Dünyanın, albümünün satıldığı neredeyse her ülkesinde, bir numara olmayı başardı.. Popun 21’inci yüzyıldaki en büyük fenomeni çoktan oldu Lady Gaga. İtirazı olan?

-Christina Aguilera onu taklit edeyim derken kariyerini bitirdi, Katy Perry ve Rihanna gibi isimler ona özenip giderek daha acayip klipler çekmeye başladı. Giyim kuşam tarzları giderek uçmaya başladı” diye yazmış Rolling Stone yazarı. Çok doğru.

-Bu zamana kadar binbir türlü giyinen, şekilden şekile giren bir sürü sanatçı oldu. Ve hala da devam ediyor. Fakat neden aralarından biri Lady Gaga gibi olamadı ?

Herşey giyim,kuşam,saçbaş değil. Lady Gaga sadece diğerleri gibi sıradan olmadı kendi tarzını yarattı. Sevilmese şarkıları 100 milyonu geçmezdi. Sevilmese The fame albümü Birleşik Krallık, Kanada, Almanya, İrlanda, İsviçre ve Polonya dahil olmak üzere dünya genelinde farklı ülkelerin ulusal listelerinde zirveye çıkmazdı. Sevilmese Born this way albümü ilk haftada 1,108 milyon kopya satan albüm, son beş yıldaki en büyük ilk hafta satışını yapan albüm olmazdı. Ve 4 gün öncesine gelirsek 24 saat'te Youtube'da izlenme rekoru One direction-Best song ever şarkısıyla 12.5 milyondu. Lady Gaga-Applause klibini çıkarttı ve 24 saat içinde 14.5 milyon izlenip rekoru kırdı geçti. İnanmayanlar için buyrun : link Geçen sene Lady Gaga sağlık problemlerinden dolayı Mtv'ye katılmadı ve,MTV son 5 yılın en düşük reyting'ini aldı. 6.1 Milyon kişi izledi. Lady Gaga varken 2009'da 8.9 milyon 2010'da 11.4 milyon 2011'da ise 12.4 milyon kişi tarafından izlendi ve o 3 yılda Gaga MTV'de performans sergiledi ve MTV çok yüksek reyting aldı.Gaga 2 yıl aradan sonra 2 gün sonra MTV'de performans sergileyecek ve antiler siz ozaman reytingleri görün.. Siz sevmeyenler sevmeyin sizin sevgisine ihtiyacı yok zaten. Facebook'ta 58 milyon twitter'da 40 milyon Littlemonster'da 5 milyon hayranı var hala neyin antisi olup neyin kafasındasınız siz?

0|0
    0|0
    • Önce sen bir kendine gel saygını takın seviyorsanız beni bağlamaz nedenini sordum bunun sevenlerine saygı duymadığım anlamına gelmez ya da öyle birşey de demedim.

Dipnot: çoğunu bla bla diye okudum.

• Nedenini mi sordun ? ''Neyini beğeniyorsunuz bu manyak karının? Allah'ını seven cevaplasın.'' kibarlığına ve saygına hayran kaldım ..

Dipnot: Okusan da aklın almaz zaten..

• He he aynen yavrum...

Erkekler Ne Diyor 15

• eminmisin beğenildiğine :)

0|0
    0|1
  • seven var mıo travestiyi :D gerçekten bir travesti şaka yapmıyorum xD hande yener ona özeniyor ama bence bin kat daha süper hande yener ondan :D

0|0
    1|0
  • Ben sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben hep radyoda dinliyordum, 6-7 ay sonra tesadüfen klip'ini gördüm ve inanamadım.

0|0
    0|0
  • Sarkilarida kendide cok radikal bir kdin tarzida tam sahneye hakim neden sevilmesinki ?

1|0
    0|0
  • lady gaga berbat bir kadin olabilir

yalniz o kadinin arkasinda guclu birileri var

0|0
    0|0
  • Sıradanlığın dışına çıkanları severim.

0|0
    0|0
  • Hıcbıyerını.

0|0
    0|0
  • nefes alıyor

0|0
    0|0
  • Hepsi illuminatinin suçu

0|1
    0|0
  • Nefes alıyormu alıyor :)

0|0
    0|0
  • En azından benim için farklı ..

0|0
    0|0
    • Farklı derken?

• Müziğini, tarzını seviyorum. Kadini sevmezsin anlarim, yeteneksiz dersin hicbir seyini satin almaz para kazandirmazsin anlarim ki bunlar cok normal seyler ama hem bu kadar "nefret" edip hem de kendisiyle ilgili başlık açmanı (açmanızı) anlamıyorum

• Nefret ediyorum evet ama insanların bu denli hayranlıklarına anlam veremiyorum ve sordum. Konu lady gaga. Napsaydım hakkında ne düşünürsünüz mü deseydim? Ben hiç bir özellik bulamazken siz ne buluyorsunuz demek suç mu? Kadın dünya starı olurken eleştirilerin olacağını da bilmiştir. Onun için bu kadar üzülmene gerek yok:)

• ben sevmiyorum

0|0
    0|0
  • hayat hikayesini :D

0|0
    0|0
    • Ne atmış hayat hikayesinde gelsin bizim Anadolu kadınlarımızın hikayesini dinlesin o:D

• belkide insanların lady gagayı sevmesi sıradışı tavırlarından ve özgünlüğünden olsa gerek şahsen ben çok hoşlanmam ama yinede tv de bir showu denk gelirse izlerim belkide içimizdeki sıradışılığı dışavuran simge olarak görünüyo olabilir :)

• Güzel yaklaşım:)

• Hiç bir şeyini beğenmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Manyaklığını

0|0
    0|0
  • Ben kimseyi takmadan istediği manyaklığı yapacak kapasitedeki insanları seviyorum.

1|2
    0|0
    • İnsanları tamamen silmek o la yokmuş gibi yaşamak doğru değil; ne ahlak kalır ne hak kalır.

• Iste en guzel cevap :) kimseyi umursamadan yasabilmek en sevdigim seydir

• Tarz var ses var,dunya stari ve anlamli

1|1
    0|0
    • Ya böyle tarz mı olur metalicacıların tarzı bile bin basar

• Bak showlarını izlemedim. Bakacağım. Metallica bile derken şunu demek istedim yani onlar bile öyle insanın içini karartıcı giyorlar loblarıda beğenmiyorum. İnsan ne kadar Zeki deli dolu olsa da sınırlarını aştı mı insanlıktan çıkıyor. Tamam bak bu sahne için görsellik olarak mesajları olur anlarım ama hayranlarının elinden gelse onlar öyle giyinecekler.

• Ben giyiniyorum sayilir:) Onun fani degilim ama o kadini begeniyorum:) O oyle giyiniyor olabilir cinsel olarak(haberler dogru mu bilmiyorum) farkli seyler yapiyor olabilir ama eminim cok zor gunler yasamistir ve acimasiz bir kadin degildir.Iyi bir kadin bence

• Herkes ona ön yargıyla bakıyor ama benim için önemli olan müziği, özel hayatı değil. Bu nedenle onu seviyorum.

0|0
    0|0
  • manyaklığını

0|0
    0|0
  • Selam aga

Ben lady gaga^^

0|0
    2|0
Yükleniyor...