Küçüklüğünüze dair hatırladığınız ilk şey nedir?

Düşündüğünüzde şöyle bir baya derinlere indiğinizde küçüklüğünüze dair hatrladığınız ilk şey nedir ?

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• Mor bir güneş gözlüğüm vardı onu takar şarkı söylerdim

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 18

• Küçüklüğüme dair hatırladığım ilk şey hiçbir şey hatırlamadığım gerçeği.

0|0
    0|0
  • Babamın tabutu :(

1|1
    0|0
  • oyun hamurlarım :)

0|0
    0|0
  • örgü örerken halamın kucağına uturmuşum . şiş ise bacağıne batmış.. öyle çok canını acıttım diye üzülmüştüm ki.. baya küçükmüşüm ama hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • Hep biyerlerden düştüğümü hatırlıyorum :D Merdivenden yuvarlandım, kamyon kasasından kafa üstü düştüm, taşa takıldım ayağım çıktı kolum çıktı falan , çok sakin bir çocuk olmama rağmen hep başıma bişeyler geldi :D

1|0
    0|1
  • tatiliayada ki elencelerimizz

0|0
    0|0
  • 4. dogum gunumu hatirliyorum ben :(

0|0
    0|0
  • Sumqayıt...

0|0
    0|0
  • bebeklerim :)

0|0
    0|0
  • hatırladığım degıl ama anlattıklarına göre bebekken benı ablam kanala düşürmüş.arkamda koşup bezımden tutup yakalamış sonra. hanı su kanala dusen adam vıdeosu var ya. hah o benım aslında

0|0
    0|0
  • Annem beni çok küçükken bakkala göndermişti arkamdan bakıyordu uzaktan çünkü kardeşim bebekti onu da bırakamıyordur yalnız :( bu geldi

0|0
    0|0
  • okulda ablamı korumak için ettiğim kavgalar

0|0
    0|0
  • öldürdüğüm civcivin görüntüsü hiç gitmiyo gözümün önünden

0|0
    0|0
  • Saklambaç gibi oyunlar.

0|0
    0|1
  • ÇAMURDAN YEMEKLER

0|0
    0|1
  • Barbie bebeklerim ikizler burcu erkeği :):)

0|0
    0|0
  • Barbie bebeklerim...

0|0
    0|0
  • hımm dedemi cenaze aracında çıkarken gördüm diğer dedemi ölürken gördüm annemin nöbet geçirdiğini gördüm (öğrendim) 2 yaşında deterjan yediğimi ve sonra hastaneye kaldırıldığımı ardından annemi sorguya çekişlerini aarkadaşlarımın beni dışlamasını öğretmenimin beni tembel öğrenci diye tanıtmasını sonra ona inat çalışıp öğretmen lisesine girdiğimi unutmuş değilim hepsinde birer ders çıkardım çok şükür :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İki meme arasında sızıp kaldığım..

0|0
    0|0
  • Kızımı sana vercem diyen teyzeleri hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Yıl 1988 ankarada askeri kantine yürüyorum elimde 50 kuruş var içeri giriyorum o kadar en eskisi bu.

0|0
    0|0
  • bom bok bir hayat

0|0
    0|0
  • Sultanahmeteki güzel günler, tarihi doku

0|0
    0|0
  • Bu sorunun aynısı daha önce soruldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...