Ağlarken Sizi Birinin Görmesi.

Ağlarken Sizi Birinin Görmesi... Gözlerden kaçar mısınız? Sesli mi sessiz mi ağlarsınız?

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• Eger gercekten kotu bir durum varsa sessiz sessiz kimse gormeden aglarim. Ama istedigim bir sey olmazsa, ornegin ,Kaan hadi disari cikalim dedigimde mac var diyorsa, salonun ortasinda aglarim. Sen zaten benim istediklerimi hic yapma. Sen zaten hep mac izle, diye :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ağladığım duruma göre değişiyor bazen bağırarak hıçkıra hıçkırı ağladığım oluyor kendi kendime haykırarak. Bazende sessizce kendi kendime ağlarım bazende gözyaşlarımı içime atarım...

0|1
    0|0
  • ağlarken çok çirkin oluyorum o yüzden kimse görmesin :/ birde etrafta sulu gözlü olarak anılmayı da istemem yani..

0|0
    0|0
  • Sessiz ağlarım :\

0|0
    0|0
  • bazı kişilerin yanımda olmasını isterim.. varlarsa zaten onların yanında ağlamak bile i başka :). başka türlü kimse bilmez..

ki çok ağlamam ..

0|0
    0|0
  • Hiçkimse göz yaşlarımı göremez .

0|0
    0|0
  • Birinin beni ağlarken görmesi beni rahatsız eder, şahsen ben ağlarken teselli istemem ben atayım o hissi rahatça ağlayayım sonra ne diceksen de.

0|0
    0|0
  • kimse görmemesini isterim

0|0
    0|0
  • bazen seslı bazen sesız aglarım ama kalbım hep aglar

0|0
    0|0
  • tuvalete kaçar öyle ağlarım:D

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • kafamı yastığa gömer öyle ağlarım

0|0
    0|0
  • SEVGİLİMİN OMUZUNDA AĞLARIM BENİ Bİ O ANLAR

0|0
    0|0
  • başta ağlamamı durdrmaya çalışırım durduramayıncada daha sesli ağlamaya başlarım

0|0
    0|0
  • sessiz ağlıyamıyorum içimdekini atamıyorum sesli hüngür hüngür şakır şukur ağlarım

0|0
    0|0
  • bırının gormesını ıstemem sesımı ben ayarlamam nasıl ağlrsm ole çıkar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• kimse görmesin isterim ben sessiz ağlarım yani ağlamakta denmez dram filmi çok izlediğim için gözlerim filan dolar

0|0
    0|0
  • Herzaman sessiz ağlarım :'(

0|0
    0|0
  • 8 senedir kimse ağladığımı görmedi.

0|0
    0|0
  • ben aglarım hiçte rahatsız olmam :)) allah aglatcak şey yaşatmasında insan aglayınca çok rahatlıyo :)) ama sizi içten dinleyecek biri olcak siz aglarken yanınızda :) bu da eşiniz olursa dahada süper olur gibi :)

0|0
    0|0
  • sessiz ağlarım. Gözden uzakta. Yanlışlıkla biri beni görürse sinirlenirim çok. Hıncımı ondan alabilirm :)

0|0
    0|0
  • Sessiz ağlarım odaya çekilir :(

0|0
    0|0
  • Ağlayınca uzun ağlarım, Kimseler olmaz...

0|0
    0|0
  • sessiz, hiç kimse beni ağlarken görmedi,istememde zaten

0|0
    0|0
  • sadece bir kere insanların içinde agladım , ilk ve sondu şimdi aglayamıyorum

0|0
    0|0
  • İçimden ağlarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...