Tayyip erdoğanın büyük ortadoğu projesi eş başkanı olması

merhaba arkadaşlar bildiğimiz gibi tayyip erdoğanın büyük ortadoğu projesi eş başkanı ve arap isyanlarının çıkması arasında bir bağlantı var mıbana bu amerikanın planı gibi geliyor libya petrolleri flan sizce ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• benim kişisel görüşüm Tayiple Amerika arasında bir işler var. Ama şuan elimizde en iyi Tayyip var. Diğer partiler daha berbat. Chp geçerse Allah korusun ülkeyi soyup soğana çeviriler. Chp nin yanında Tayibi melek gibi görüyorum. O yüzden Tayip diyorum. Evet tayip bu proıjeye destek veriyor. Ona güveniyoruz umarım iyi şeyler olur. Mısırdaki mursi yanlılarına destek vermesi ona olan güvenimizi dahada arttıdı.Daavosu söylemiyorum bile.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir adam Türkiye' de ve dünyada olan bir çok şeyin müsebbibi olarak görülüyorsa Ya bu adam çok büyük bir adamdır,ya da böyle düşüneler geri zekalıdır...

0|0
    0|0
    • bence o kadar büyük çapta değil bir operasyonun türkiye kolu sadece

• seneler oldu o proje iptal edileli dünyaya ayak uydurun biraz güncel takip et azcık

0|0
    0|0
  • haklısın tabi ayrıca tayyip amerıkan ajanı hatta onuda eklemeyi unutmussun ben eklım dur

0|0
    0|0
  • Şu adama laf söylemekten bıkmadınız. Çarpılacaksınız o olacak.. Adam mehdi. Eleştirmek olmaz.

0|0
    0|0
  • yine tayyip yine tayyip...bari burada çıkmasın karşıma.gnüm zehir oluyor onun adını ve yaptıklarını duyunca

0|0
    0|0
  • ben o tayyibin amk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ortadoğuda ki bütün savaşları Tayyip Erdoğan başlattı , mısırda darbeyi aslında o yaptı , suriyede ise kimyasal silah kullandırdı .ayrıca seçimlerde chp oylarının yüzde 25 'ini akp lehine sayım yaptırdı .

0|0
    0|0
    • o kadar gücü olduğuna eminmisin ? bence dostlarıyla güzel ilişkileri var

Yükleniyor...