Fatih Terim ?

Fatih Terim 1 yıl boyunca hem milli takımı hem Galatasaray'ı çalıştıracak.Bu konuda neler düşünüyorsunuz

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Araya başbakanında girmesiyle red edemedi. Hem galatasaray' in kotulugu hem milli takimin iyiligi icin iyi bir hamle gibi gorunuyor. En azından kendi böyle düşünüyordur hocamız Fatih terim ve galatasaray icin iyi gunler gorunmuyor. umarim yanilirim.

Yinede 4 maçlığına, hiçbir ücret almaksızın milli takımın başına geçmesinin güzel bir hareket olduğunu düşündüğüm, takdir edilecek bir adam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu Galatasaray'ımı kötü etkliyecek ekimde hem şampiyonlar ligi maçları var hemde milli takım hocaya yazık olcak.Tüpçü kadar şeref yoksunu biri yok geçen sene fatih terim'e vermedikleri ceza kalmadı olmadı şimdide böyle aklını çelmeye çalısıyorlar imparator'un.Bari dünya kupasına gidebilsek bir işe yarasa.

1|0
    0|0
  • Damarima bastin bende bunun sinirindeydim ya bu federasyon o.c nun amaci galatasarayin basarisini engellemek onune gecmek.neden ahmet mehmet deglde terim? Tamam adamin basarilari kariyeri var ama amac bu degil. Terim icin aslolan GALATASARAYDİR. Yalniz boyle o.c federasyon olduktan snra boyle azizciler turk futbolunun basinda olursa bu ligin marka degerini dusurmekten baska bir sey yapmycktir.

2|2
    0|0
    • Fatih terimden sonra milli takımın anasını ağlattılar toparlaması için çok uğraşması lazım buda onu çok meşgul edicek haklı olabilirsin.

• Tabiki iste bundan dolayi bu tam bir karaktersizlik.bu galatasaraya bir saldiri aslinda :(

Hepsi azizin kopekleri!

• Haha çok güzel hareketler bunlar, demek maçlarla ilgileniyorsun, hani bir söz vardır erkekler maçları seven kızlardan hoşlanır hesabı tam bir yalan bu söz :))

Sorsuğun soru için olumsuz diyorum.

0|0
    1|1
  • tüp kafa galatasarayın başarılarını çekemiyor ersun yanal çalıştırsın ikisinide imparatora ilişmesinler

1|0
    0|0
  • İkisinde de başarılı olucagı ortada ;)

1|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey bir gsli olarak istemiyorum.

1|0
    0|0
  • kabul edılmedı dıye bılıyorum kaynak paylaşırmısın rica etsem

0|0
    0|0
  • şerefsiz medyamız yine ortalğı karıştıracak diye düşünüyorum. Beşiktaşlıyım ama bence yanlış bişey bu. "Galatasaraylı oyuncuları kayırıyor" gibi laflar çıkar

0|0
    0|0
  • Bir yıl çalıştırıp ne yapacak ? Dünya ya da Avrupa Şampiyonası yok bildiğim kadarıyla...Gelince sadece takım içi düzenlemeyi yapar , hazırlık maçlarında sahaya çıkacak ilk 11 i belirler.

0|0
    0|0
  • Zaten galatasarayı sevmezdik artık milli takımı da sevmeyeceğiz demek oluyor.

0|0
    3|1
  • lütfen fenerbahçe'yi de çalıştırsın. mümkünse başkan da olsun

0|0
    0|0
  • fatih terime para yetmiyormuş hem galatasarayı hem milli takımı hemde akşamda taksiye çıkacakmış :)

0|0
    0|0
  • bizim içinde milli takım içinde iyi olmayacak bence

0|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak mutluyum tabikide

0|0
    0|1
  • fatih terimin ağırlı olmadan bu iş olmucak o kesin görünüyor

0|0
    0|0
  • bence sorun yok adam başarılı bir Teknik traktör

0|0
    0|0
  • galatsaary dan bu sene şampiyonluk beklememk lazım

0|0
    0|0
  • çok üzerine gelcekler milli takım kötü devam ederse

0|0
    0|0
  • yazık diyorum milli takımımızın düştüğü hale bak..

0|0
    0|0
  • büyük insanlar büyük işler başarırlar... Terim en babasını yapar!

0|0
    0|0
  • aksi takdirde türkiye diye bir şey kalmayacak.

0|0
    0|1
  • Helal diyorum

0|0
    0|1
  • hayırlısı olsun şampiyon olamassanız sen üzülme yeter :)

0|0
    0|1
  • yanlış karar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tamamen fatih terimi gsden kopartma çalışması. aysal da feNerasyona alet oluyor

1|0
    1|0
  • Helal Hocama,elinden her iş gelir

Umarım sıkıntı çekmez de bize de bakar :(

1|1
    0|0
  • sanki galatasarayı çok çalıştırdıda milli takım kaldı

0|0
    2|1
  • ola bilir yaaaani

0|0
    0|1